18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obca forma życia w przecierze pomidorowym

elslimomexicano • 2014-03-15, 12:53
Wracając wczoraj wieczorem z hipermarketu (jak to Jarek mawiał) dla biednych ludzi nie wyobrażałem sobie tego, co znajdę w przecierze pomidorowym. A spodziewałem się wszystkiego.



Dość już było o martwych myszach w bochenku chleba, palcach w puszkach konserwy i tym podobnych, lecz wszystkie te rzeczy miały określony kształt i chyba nikt nie miał wątpliwości z czym ma do czynienia.

Jedyne co przychodzi mi na myśl, to ślimak. Taki zwykły, obleśny ślimor z ogródka warzywnego babci, który wpie**ala kapustę, czy co tam te ślimaki jedzą.

ALE SKĄD k***A ŚLIMAK W PRZECIERZE POMIDOROWYM?!
Tak... To nie ma sensu... Może jakiś... Grzyb? k***a grzyb?! :shock:

Liczę, że wy, domorośli znawcy każdego tematu, rozwiążecie tą zagadkę. Na sadisticu roi się przecież od znawców praw fizyki, mikrobiologii, poławiaczy homarów, od bongmena, techników rakietowych i byłych księży.

zincum

2014-03-16, 00:02
@Imper3838 - no fakt, za tobą by szlochali 2 tygodnie. Wlazłeś tu żeby stwierdzić oczywistą oczywistość? Bo nawet ci się k***a czytać nie chciało, już dawno padła taka propozycja.

hogg

2014-03-16, 00:14

Imper3838

2014-03-16, 00:19
@zincum Dawno padła, ale do tej pory siedzisz.

Jak chcesz to siedź, może masz jakąś wewnętrzną potrzebę spędzania czasu z upośledzonymi umysłowo.

Sick_Stick

2014-03-16, 01:06
I niech mi ktoś powie, że o nas nie dbają. Kupujesz zwykły przecież, a w gratisie dostajesz mięsko.

zincum

2014-03-16, 02:33
Imper3838 - z tobą nie mam zamiaru. Ale możesz mi wierzyć, bywają tu ludzie z którymi warto. Tylko jeden problem, popie**olcom takim jak ty się wydaje, że to wasze, że dla was ten portal.

Everizon

2014-03-16, 13:16
@zincum to debil do potęgi ! :) Jak prześledzić jego wpisy i reakcje innych na nie to ma się wrażenie że połowa sadoli się z niego śmieje :) . Druga połowa nie miała jeszcze styczności z tym.. czymś :)
Jak dla mnie to ten koleś jest psychiczny po prostu. pewnie wali konia przed ekranem a potem bezpiecznie zza ekranu wypluwa z siebie nienawiść na samego siebie bo sobie życia nie ułożył jakoś i pozostał z ch*jem w ręku... :)
Oczywiście to wina nas wszystkich jest :) On, jak sam pisze, jest ponad przeciętny delikatnie mówiąc :) haha co za debil.
Ja tam w zasadzie to nawet nie chcę żeby odchodził stąd. Co do oceny mnie się pomylił i każdy tekst który pisze w moim kierunku tylko go pogrąża i powoduje uśmiech na moim smutnym pysku.. :) zapraszam do go dalszej dyskusji na mój temat !

----------------------------------
Co do biedry. Dziś byłem - widziałem ten przecier ("taki przecier" raczej niż "ten") Poinformowałem żonę na tyle głośno że tłum zwrócił na to uwagę co można znaleźć w przecierze biedry. Tak. Użyłem w zdaniu słów "płód" i jeszcze "rozcieńczony glut". Żona lekko zbladła... ale jest nauczona nie reagować przesadnie na moje teksty :) A ja kupiłem sobie ketchup i parówki. Z biedry... :)
Pozdrawiam

ooomatiooo

2014-03-17, 22:23
Z dużymi kawałkami "owoców" :D

podgor5

2014-03-17, 23:31
zawsze robisz zdjecia opakowaniu jakiegos produktu zanim go otworzysz na wypadek jakby w srodku mial sie znalezc martwy plod?

Everizon

2014-03-18, 19:27
@up. a to fakt. :) Na który nie wpadłem. Wskazywałoby to na fake, nieprawdaż ?