18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obca forma życia w przecierze pomidorowym

elslimomexicano • 2014-03-15, 12:53
Wracając wczoraj wieczorem z hipermarketu (jak to Jarek mawiał) dla biednych ludzi nie wyobrażałem sobie tego, co znajdę w przecierze pomidorowym. A spodziewałem się wszystkiego.



Dość już było o martwych myszach w bochenku chleba, palcach w puszkach konserwy i tym podobnych, lecz wszystkie te rzeczy miały określony kształt i chyba nikt nie miał wątpliwości z czym ma do czynienia.

Jedyne co przychodzi mi na myśl, to ślimak. Taki zwykły, obleśny ślimor z ogródka warzywnego babci, który wpie**ala kapustę, czy co tam te ślimaki jedzą.

ALE SKĄD k***A ŚLIMAK W PRZECIERZE POMIDOROWYM?!
Tak... To nie ma sensu... Może jakiś... Grzyb? k***a grzyb?! :shock:

Liczę, że wy, domorośli znawcy każdego tematu, rozwiążecie tą zagadkę. Na sadisticu roi się przecież od znawców praw fizyki, mikrobiologii, poławiaczy homarów, od bongmena, techników rakietowych i byłych księży.

dewey-18

2014-03-15, 15:12
jestem znawcą
to jest jakieś dziwne ch*jostwo

Radysh

2014-03-15, 15:26
Dlatego wszystko ale to wszystko w nieprzeźroczystym opakowaniu wpierw wlewamy w "naczyń".
I nie wstydem jest kupić do soku "winny kubeczek" menelski.

NieWiemZeWiem

2014-03-15, 15:28
zincum napisał/a:

Kieł ćwoku. Dopiero teraz odkryłeś, że głowizna jest dodawana między innymi do kaszanki? Ja pie**olę, ile ty masz lat człowieku, na jakim świecie żyjesz? Idź się k***a utop. Bo tu tylko wiecznie udowadniasz, że poziom inteligencji masz niższy niż kiełbasa z nutrii.

http://www.wedlinydomowe.pl/wszystko-o-szynkowarach/przepisy-szynkowarowe/1465-glowizna-z-szynkowara-wg-gabi

To jest ciołku rarytas, przykładów nie chce mi się mnożyć, bo z durniem nie ma o czym gadać.




hahah znowu ty? przyszedłeś się dowartościować? jak nie ma sensu gadac to po ch*j, powiedz mi po ch*j się odzywasz? ja pie**ole, debil. Wiem, że sie pisze kieł, zwykła literówka.

Nie dość, że jesteś generałem wojskowym znającym wszystkie tajemnice putina,hitlera i obamy to jesteś jeszcze specjalistą lini produkcyjnej wieprzowiny,drobiu,bydła. Zaraz się okaże, że jesteś inżynierem budownictwa mostów i drapaczy chmur po czym pewnie dodasz swoje mądrości na temat jak wygląda jęzzyk polski panie magistrze politologii. Pewnie znajdzie się jeszcze temat w któym się okaże, że jesteś biotechnologiem, odkryłeś grafen i to ty byłeś na księzycu pierwszy. Weźcie zróbcie cos z tym idiota-trolem bo nie da się czytać co ten zjeb pisze. Wieśniak nie ma udanego życia to sobie szuka kumpli przez internet. Weź wracaj na swoją wiochę specjalisto od wszystkiego zbierać ziemniaki. Szukasz roboty? mogę cie zatrudnić do odbioru drewna. Płacę za poziom intelektualny hmmm 2 zł za godzine może być wieśniaku?

Radzę ci nie odpisywać, stracisz czas

TheSkorpioniks

2014-03-15, 15:55
Ja nie wiem gdzie wy te żarcia kupujecie :emo:

Fasol88

2014-03-15, 17:04
Dostałeś gratis pierś kurczaka!

MONSTEROFTHECITY

2014-03-15, 17:11
Producent owego przecieru pomidorowego powinien zostać pozbawiony certyfikatu ISO o czym świadczy znaleziony w nim przez Ciebie płód ? Płód albo jakieś mięsko kurczaka.

zincum

2014-03-15, 17:19
NieWiemZeWiem napisał/a:




hahah znowu ty? przyszedłeś się dowartościować? jak nie ma sensu gadac to po ch*j, powiedz mi po ch*j się odzywasz? ja pie**ole, debil. Wiem, że sie pisze kieł, zwykła literówka.

Nie dość, że jesteś generałem wojskowym znającym wszystkie tajemnice putina,hitlera i obamy to jesteś jeszcze specjalistą lini produkcyjnej wieprzowiny,drobiu,bydła. Zaraz się okaże, że jesteś inżynierem budownictwa mostów i drapaczy chmur po czym pewnie dodasz swoje mądrości na temat jak wygląda jęzzyk polski panie magistrze politologii. Pewnie znajdzie się jeszcze temat w któym się okaże, że jesteś biotechnologiem, odkryłeś grafen i to ty byłeś na księzycu pierwszy. Weźcie zróbcie cos z tym idiota-trolem bo nie da się czytać co ten zjeb pisze. Wieśniak nie ma udanego życia to sobie szuka kumpli przez internet. Weź wracaj na swoją wiochę specjalisto od wszystkiego zbierać ziemniaki. Szukasz roboty? mogę cie zatrudnić do odbioru drewna. Płacę za poziom intelektualny hmmm 2 zł za godzine może być wieśniaku?

Radzę ci nie odpisywać, stracisz czas



Powiedz mi, czy tu jesteś zwykłym debilem czy tylko trolem? Jak chcesz to zaraz zrobię wstawkę z tym, jak tu się skutecznie uskuteczniasz. Co wpis to bardziej debilny.

Nie wiedziałeś, że głowizna jest wykorzystywana od dawien dawna do różnych wyrobów. Teraz pie**olisz trzy po trzy żeby zamaskować swój durny wpis. Jesteś idiotą.

S.W.A.T

2014-03-15, 17:20
Trochę to psiego ch*ja przypomina

johnnybgoode

2014-03-15, 17:23
o k***a; trochę pleśni w przecierze i mamy materiał tygodnia, właściwie to powinno dobrze świadczyć o produkcie: nie ma w nim tylu pestycydów, opakowanie było pewnie uszkodzone i grzybki sobie rosły.

GerWaZyProtaZy

2014-03-15, 17:41
Skoro to martwy płód, to możesz spać spokojnie. Twoja dziewczyna już nie jest w ciąży ;)

elslimomexicano

2014-03-15, 17:47
johnnybgoode, Ty widziałeś kiedyś k***a pleśń? :idzwch*j:

masabitumiczna

2014-03-15, 17:57
@johnnybgoode - potwierdzam, to grzyb, jestem ekspertem!

Everizon

2014-03-15, 18:33
@zincum
Niewiemzewiem może wie a może nie wie ale tobie ch*j wielki do tego ! Co się człowieka tak przypie**oliłeś. Córkę ci wyr*chał ? Czy matkę ? Napisał że teraz wie z czego jest robione mięsko do sklepu. No więc nie wiedział. I co ? Trzeba go tak doj***ć ?
Twoje teksty jasno wskazują że wiedząc cokolwiek więcej na temat lub nawet wcale nie więcej niż ogólnie przyjęte standardy wiedzy chełpisz się tym przed kolesiem ośmieszając się w ten sposób przed pozostałą widownią. Żebyś ty choć napisał coś w temacie...

-----------------------------------
Co do tematu... Lubiłem przecier. Właśnie. :) Lubiłem... ale bym rzygał gdybym do znalazł w zupie...