18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obca forma życia w przecierze pomidorowym

elslimomexicano • 2014-03-15, 12:53
Wracając wczoraj wieczorem z hipermarketu (jak to Jarek mawiał) dla biednych ludzi nie wyobrażałem sobie tego, co znajdę w przecierze pomidorowym. A spodziewałem się wszystkiego.



Dość już było o martwych myszach w bochenku chleba, palcach w puszkach konserwy i tym podobnych, lecz wszystkie te rzeczy miały określony kształt i chyba nikt nie miał wątpliwości z czym ma do czynienia.

Jedyne co przychodzi mi na myśl, to ślimak. Taki zwykły, obleśny ślimor z ogródka warzywnego babci, który wpie**ala kapustę, czy co tam te ślimaki jedzą.

ALE SKĄD k***A ŚLIMAK W PRZECIERZE POMIDOROWYM?!
Tak... To nie ma sensu... Może jakiś... Grzyb? k***a grzyb?! :shock:

Liczę, że wy, domorośli znawcy każdego tematu, rozwiążecie tą zagadkę. Na sadisticu roi się przecież od znawców praw fizyki, mikrobiologii, poławiaczy homarów, od bongmena, techników rakietowych i byłych księży.

Mercury001

2014-03-15, 18:50
To są te legendarne "(...)śladowe ilości orzechów"

A tak serio, to kiedyś w soku pomidorowym! też znalazłem coś podobnego tylko miało 2cm na 1 cm.... i też nie znalazłem odpowiedzi co to kurna było?! Mimo wszystko warto napisać (ze zdjęciami) do Biedronki i producenta tej pasty, choćby z ludzkiej ciekawości co odpiszą.... no i będzie kolejny temacik na sadolku :-)


edit:
Chyba mam rozwiązanie dla Ciebie i siebie:

http://www.uppermichiganssource.com/news/story.aspx?id=763453#.UySgiPmYZ4w


w skrócie: po produkcji opakowanie zostało naruszone, powstały bakterie/grzyby i rosły ;)

elslimomexicano

2014-03-15, 18:52
Dałem się Wam namówić i wysłałem maila do Biedronki.

Pewnie mnie zleją i nie odpiszą, ale ch*j tam. Sam jestem ciekaw skąd wziął się ten okaz ;)

tigerqaz

2014-03-15, 19:00
Ewidentnie: to co znalazłeś to po prostu "kawał ch*ja" :D

Zielonek92

2014-03-15, 19:43
Kto kupuje przecier pomidorowy w kartonie :O Tylko słoiki !

VitalijKlitschko

2014-03-15, 19:53
Widzę, że ktoś w Twoim domu nie domył zlewu.

Tu widzę przyczynę ! W nocy pseudo "Ślimak".
Tak naprawdę jak słusznie kolega zaznaczył jest to płód. Spłukany przez nastolatkę w obawie przed Mamą i Ojcem. Poczęty w czeluściach imprezy nakrapianej tanim winem i dopalaczami.

Z kanalizy przedostał się do lodówki w nocy, i zakradł się do przecieru z głodu !


Polecam starego dobrego Druciaka.

klaszak

2014-03-15, 19:58
ugryzłeś czy tylko oblizałeś?

zincum

2014-03-15, 20:13
Everizon napisał/a:

@zincum
Niewiemzewiem może wie a może nie wie ale tobie ch*j wielki do tego ! Co się człowieka tak przypie**oliłeś. Córkę ci wyr*chał ? Czy matkę ? Napisał że teraz wie z czego jest robione mięsko do sklepu. No więc nie wiedział. I co ? Trzeba go tak doj***ć ?
Twoje teksty jasno wskazują że wiedząc cokolwiek więcej na temat lub nawet wcale nie więcej niż ogólnie przyjęte standardy wiedzy chełpisz się tym przed kolesiem ośmieszając się w ten sposób przed pozostałą widownią. Żebyś ty choć napisał coś w temacie...

-----------------------------------
Co do tematu... Lubiłem przecier. Właśnie. :) Lubiłem... ale bym rzygał gdybym do znalazł w zupie...



A weź ty się odpie**ol. Przecież to ty sam, WiemZeNieWiem.
Debilu, ja się niczym nie wyróżniam ponad większość. Ja najzwyczajniej coś wiem. A tyś kretyn i tyle.

viszti108

2014-03-15, 20:37
Czy zawsze robisz zdjęcia opakowań przed otwarciem w nadziei na znalezienie jakiegoś mięska? Z kinder niespodziankami też tak było?

zincum

2014-03-15, 20:57
Taka metoda na aferkę ;) ch*j z tym, że glut z czego innego. Gimbusy łykajo ;)

Everizon

2014-03-15, 21:14
zincum napisał/a:

A weź ty się odpie**ol. Przecież to ty sam, WiemZeNieWiem.Debilu, ja się niczym nie wyróżniam ponad większość. Ja najzwyczajniej coś wiem. A tyś kretyn i tyle.


Porównaj moje posty i tego kolesia najpierw i przestań się pogrążać :) haha :) a zresztą - pogrążaj się :) lubię w zasadzie czytać jak ludzie sami z siebie robią debili (nomen omen)...

flassh

2014-03-15, 21:44
Tyle wygrać !

n0skill

2014-03-15, 21:45
ha biedronka dla cebulakow

elslimomexicano

2014-03-15, 22:11
viszti108, Nie potrafisz pomyśleć, że zdjęcia wrzuciłem w odwrotnej kolejności, niż je robiłem?


zincum

2014-03-15, 23:31
Everizon napisał/a:


Porównaj moje posty i tego kolesia najpierw i przestań się pogrążać :) haha :) a zresztą - pogrążaj się :) lubię w zasadzie czytać jak ludzie sami z siebie robią debili (nomen omen)...



Ty k***a za głupi nawet na klony jesteś. Póki co to sam z siebie robisz debila.

k***a, w profil sobie wpisać "nie z tąd"? Z ch*jem się na łby pozamieniałeś na lekcjach? Oczywiście zaraz pie**olniesz wywód, przecież to prowokacja miała być.

elslimomexicano napisał/a:

viszti108, Nie potrafisz pomyśleć, że zdjęcia wrzuciłem w odwrotnej kolejności, niż je robiłem?

Obrazek



Czyli jak? Najpierw wylazł glut, później otwierałeś karton? Przecież ty k***a nawet nie potrafisz zrozumieć pytania.

Ja sp***alam. To forum jest dla upośledzonych umysłowo chyba.

Imper3838

2014-03-15, 23:36
Ewentualnie napisz do tych co masz tam na opakowaniu czyli Jeronimo Martins Polska, nawet adres Ci napisali.

@up To żegnaj, nikt nie będzie tęsknił.