18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napierdalanie gówniaków

suborg • 2023-01-29, 22:32
Zaraz się zesrają p*zdowaci tatusie






spoiler

Lubiepenisy69

2023-01-30, 21:33
k***a, nie mam dzieci i szybko nie planuje ale jak trzeba mieć nasrane we łbie by coś takiego robić

AbaddonAngel1984

2023-01-30, 21:35
to jest k***a chore, to są jakieś j***ne zwierzęta, sam jestem ojcem, jak można tak robić...

warszawiak123

2023-01-30, 21:48
Tylko ludzie ulomny, upośledzony lub inną kaleka może czerpać radość z krzywdzenia dzieci. Zazdrość? Czy k***a o co chodzi. Czekam na eksperta który wyjaśni w więcej niż pięciu zdaniach.

antek1g

2023-01-30, 22:06
tak gadaja zwyle ch*je do szczania co maja morde pelna pryszczy i kazda nawet najbardziej oblesna laska ich oleje, p*zda to byl twoj stary ze sie starej na ryj nie zlal a powienien bo to zwykla k***a byla,smieciu zgin .

wusi77

2023-01-30, 22:23
Gość się napracował, piękną kolekcję tu wstawił. Piwko leci.

Darqlll

2023-01-30, 22:32
Jebqne k***a patusy bijące słabszych od siebie, mam nadzieję, że większość już nie żyje lub r*chami pod cela

dżonyłojlker

2023-01-30, 22:48
warszawiak123 napisał/a:

Tylko ludzie ulomny, upośledzony lub inną kaleka może czerpać radość z krzywdzenia dzieci. Zazdrość? Czy k***a o co chodzi. Czekam na eksperta który wyjaśni w więcej niż pięciu zdaniach.



Wygląda to tak: prawdziwi męscy mężczyźni nie znoszą małych dzieci. Nic tak nie wk***ia jak j***ny mały smród, a już najgorszy jest ten płacz, ma się wtedy ochotę złapać takiego ch*ja za nogi i rozj***ć mu łeb o ścianę. Już u ludzi pierwotnych wykształcił się taki mechanizm, że gówniak w pierwszym roku życia jest z twarzy podobny do ojca. Działo się tak dlatego, by chłop pierwotny widział w smrodzie siebie i nie zabijał swoich dzieci, poprzez złapanie za nogi i rozj***nie łba o ścianę jaskini. Jest jeszcze taki mechanizm, że u świeżo upieczonych ojców znacznie spada poziom testosteronu, też po to by byli łagodniejsi. Problem polega na tym, że obecny młody mężczyzna ma tyle teścia co jego dziadek w dniu śmierci. Stąd też można odnieść wrażenie, że takie płaczliwe komentarze jak tu widzimy, piszą jakieś zniewieściałe cioty i wybryki natury. Męskość zanika, więc trzeba się cieszyć ostatnimi przejawami normalności. Mam nadzieję, że pomogłem.

The_Generat

2023-01-30, 23:23
MysteryMan napisał/a:

Haha widać iż argumenty się chyba wyczerpały



w sumie tak... i jak na rozmowę ze zmywarką to dużo ich było

MysteryMan

2023-01-30, 23:30
The_Generat napisał/a:

w sumie tak... i jak na rozmowę ze zmywarką to dużo ich było



Widać że nie załapałeś

;-)
Ta zmywarka ma więcej oleju w głowie niż ty ;-)

bansheex

2023-01-31, 00:13
The_Generat napisał/a:

w sumie tak... i jak na rozmowę ze zmywarką to dużo ich było



Kurczę nawet na "zmywarkę" zabrakło Ci argumentów :lol:
Chociaż Ty żadnych argumentów nie miałeś, tylko jęczeć i obrażać potrafisz. Z jednej strony jesteś przekonany, że jęczeniem tutaj ocalisz świat od zła a z drugiej strony jesteś taki "kochany" jakbyś w domu robił to samo albo ktoś Tobie. :-P

Pewnie za chwilę wleci kolejna dawka "argumentów" i pociśniesz tym razem mojej babci bo matki już się uczepiłeś a na mnie już się skończyły "argumenty" :mrgreen:

Ja dziękuję już za tę kulturalną rozmowę z gentlemanem, wzbogaciła mnie kulturalnie. Dowiedziałam się z tej dyskusji tylko tyle, że w naszym kraju niektórzy dalej trzymają swoje kobiety w kuchni lub w piwnicy. :mrgreen:

Pozdrowionka dla wszystkich ogarniętych ;-)

The_Generat

2023-01-31, 00:23
tak, tak, jęczeniem na sadistic próbuję ocalić świat... wy na prawdę nie jesteście takie złe...


"Ja dziękuję już za tę kulturalną rozmowę z gentlemanem" - szukamy kulturalnej rozmowy na sadolu ? próbując zwiększyć atencję wyzywając wszystkich od p*zdusiów ? bo mają czelność mieć inne zdanie niż jaśnie pani ? buhahaha to nawet nie argumentów tylko słów brakuje

p.s. i rzeczywiście, zdecydowanie ma olej we łbie bo na mózg to nie wygląda

Kaczor_Donald

2023-01-31, 00:33
SpoconyMariusz napisał/a:

p*zdowaci tatusie? Jestes zwyklą bitą pałą frajerze bez uczuc i empati, wnioskuje iz stary robil ci dokladnie to samo w dziecinstwie. Oby nigdy nie bylo ci dane doswiadczyc tak pieknego doswiadczenia jakim jest bycie tata.
Stfu ci na ryj pecie



Wstawaj, zesrałeś się

:lol:

Folur

2023-01-31, 01:38
Darqlll napisał/a:

Jebqne k***a patusy bijące słabszych od siebie, mam nadzieję, że większość już nie żyje lub r*chami pod cela



dam Ci piwo za to r*chanie pod celą mmmm

:-P

LouisdeFunes

2023-02-01, 02:54
to jest masaż na odprowadzenie limfy

Nihilista88

2023-02-01, 14:35
Nie wiem co lepsze w tych tematach. Bicie gówniaków, gównoburze w komentarzach czy sam fakt tego, że dorosłym ludziom, z kontami na stronie GORE, na której dają piwa, i wstawiają buźki pod filmami z torturami i morderstwami, bijąc brawo po śmierci "murzyna", pęka serce, jak słodkiego bobaska spotyka ten sam los. Nie przestanie mnie to zadziwiać i śmieszyć. Oczywiście za materiał piwo.