18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napierdalanie gówniaków

suborg • 2023-01-29, 22:32
Zaraz się zesrają p*zdowaci tatusie






spoiler

arriesten

2023-01-30, 13:37
Generalnie uważam, że czasem gówniarzowi należy spuścić wpie**ol ale k***a nie niemowlakowi. Ja pie**olę.
Ale materiał spoko. Jestem sadolem więc mnie to nie rusza :-)

ratford

2023-01-30, 13:42
za dobre filmiki na głównej, zimne piwko się należy!

zdrowie

mrwarren022

2023-01-30, 13:53
Że takie k***stwo żyje na świecie... Serce się kraja. A te p*zdy co mają satysfakcje z takich rzeczy żebyście zdechli

The_Generat

2023-01-30, 15:19
bansheex napisał/a:

I znowu walka p*zdowaci tatusie kontra gnidy bez serca. Ja nigdy bym nikogo nie zabiła, nie uderzyła bym dziecka ale to Sadol i tutaj króluje czarny humor. Na los tych dzieci nie mamy wpływu, lamemty nic nie pomogą. Na plus, że jak wyciekło nagranie to lokalni p*zdowaci tatusiowie zajmą się tematem a tymczasem jak ktoś chce śmieszkować czy udawać zwyrola to śmiało, w końcu jesteśmy na Sadolu. Jak pisałam dziecka bym nie uderzyła ale nie spuszczam się nad tymi nagraniami, jak ktoś rzuci śmieszny komentarz to śmiechnę, od tego jest ta strona i po co jęczeć bez sensu. Chcesz coś zrobić to rozglądaj się we własnej okolicy i reaguj jak coś a nie jęcz tutaj jak c**a. Nie umiesz na luzie to nie oglądaj, po co Ci to i po co nam Twoje stęki tutaj?



jak te filmy mają coś wspólnego z czarnym humorem to weź ty wracaj z powrotem do garów i nie zabieraj głosu bo to jest właśnie sadol a nie j***na pani domu, nad którą se możesz "śmiechnąć"

p.s. najlepsze jak c**a prawi morały o jęczeniu jak c**a

CzarnyAdolf

2023-01-30, 15:22
Nie chciałbym być w skórze tego babsztyla gdy malec dorośnie

Grishjarta

2023-01-30, 15:26
Urzydgownidzy w formie

Coś co porusza każdego normalnego człowieka i często jest bezpodstawne i niesprawiedliwe, ale trzeba się nad tym zastanowić a nie dopowiadać sobie historie wyssaną z mlekiem ojca: haha ale wypadek ale guwniaka przejechał hehe ale łeb odcięli haha hihi hoho jeszcze się ktoś zesrał z bólu na pewno był winny ale mu naj***li kopy w łeb haha : DDD

Bezsensowna przemoc nad guwniakami, tylko że tak k***a łopatologicznie bezsensowna, że nie trzeba nawet myśleć by ją taką interpretować: SKANDAL!!!!!!1!1!!1!1


Czyli w skrócie żywot prostych ludzi żyjących emocjami część 2137. I to, że się to ogląda, nie oznacza walenia pod to konia i przyjemności, a dla mnie wręcz przeciwnie, ale w prostych schematach myślowych wszystko co się robi musi przynosić przyjemność i trzeba się z tym utożsamiać. Osobiście w tych filmikach najbardziej bawią mnie zwierzęta w komentarzach, ich brak autorefleksji i samoświadomości. Powinienem zostać szambonurkiem, bo lubię gdy szambo wybija :->

Dziambu

2023-01-30, 15:51
p*zdowate matki oczywiście są pomijane. Seksizm w h*j.

bansheex

2023-01-30, 16:16
The_Generat napisał/a:

jak te filmy mają coś wspólnego z czarnym humorem to weź ty wracaj z powrotem do garów i nie zabieraj głosu bo to jest właśnie sadol a nie j***na pani domu, nad którą se możesz "śmiechnąć"
p.s. najlepsze jak c**a prawi morały o jęczeniu jak c**a



Jeśli Ty uważasz, że te filmy się tutaj nie nadają to spadaj z Sadola i sam idź czytaj pisemka dla bab :mrgreen:

I nie, nie wrócę do garów bo nigdy przy nich nie stałam, mam lepsze rzeczy do roboty :lol: Może Twoja żona i matka spędzają swoje życie w kuchni, niczym żony araba a ich jedyną rozrywką jest czytanie Pani Domu haha

PS: Tak jestem c*pką, więc mogę coś o tym powiedzieć. No chyba, że Ty masz w tym większe doświadczenie xD W takim razie ucz mnie mistrzu :mrgreen:

Baxon

2023-01-30, 16:46
Tak średnio mnie to ruszą jak i ktoś napie**ala inne bezbronne zwierzęta ale jakim zerem trzeba być żeby robić coś takiego istocie która po 1 jest w zupełności niewinna po 2 w zupełności bezbronna. Takich jak ci na nagraniu i tych co to bronią no bo przecież sadol huehue hipokryci jak się z tego nie śmiejecie, to się powinno dać ciapakom na pożarcie żeby najpierw ich wyr*chali a potem delikatne lecz kąśliwie zaj***li maczetami

bansheex

2023-01-30, 17:11
Baxon napisał/a:

Tak średnio mnie to ruszą jak i ktoś napie**ala inne bezbronne zwierzęta ale jakim zerem trzeba być żeby robić coś takiego istocie która po 1 jest w zupełności niewinna po 2 w zupełności bezbronna. Takich jak ci na nagraniu i tych co to bronią no bo przecież sadol huehue hipokryci jak się z tego nie śmiejecie, to się powinno dać ciapakom na pożarcie żeby najpierw ich wyr*chali a potem delikatne lecz kąśliwie zaj***li maczetami



Kurde chłopie, nikt tego nie broni "bo to Sadol". Chodzi tylko o to, żeby nie jęczeć w komentarzach jak p*zda bo po pierwsze to nie kółko różańcowe a po drugie co te komentarze pomogą tym gówniakom? Nic. No chyba, że jestem w błędzie i jak wszyscy będziemy tu beczeć to je ocalimy od tej patologii, w takim przypadku przyłączam się do jęczenia. A skoro to ch*ja daje to po co? Po co ktoś to ogląda jak jedyne co potrafi to później biadolić w komentarzach. Albo masz coś ciekawego do napisania albo nie pisz wcale. Jak ja na coś nie mogę patrzeć to nie patrzę, przewijam dalej. Ciekawe ilu tych p*zdusiów w realu komuś pomogło? Ja szanuję człowieka, który tutaj rzuci dobrym komentarzem a w realu stanie w obronie za takim gówniakiem a nie odwrotnie. Jak jedyne co potrafisz to jęczeć tutaj, to będziesz p*zdowatym tatusiem, proste i logiczne.

The_Generat

2023-01-30, 17:17
Baxon napisał/a:

eśli Ty uważasz, że te filmy się tutaj nie nadają to spadaj z Sadola i sam idź czytaj pisemka dla bab

I nie, nie wrócę do garów bo nigdy przy nich nie stałam, mam lepsze rzeczy do roboty Może Twoja żona i matka spędzają swoje życie w kuchni, niczym żony araba a ich jedyną rozrywką jest czytanie Pani Domu haha

PS: Tak jestem c*pką, więc mogę coś o tym powiedzieć. No chyba, że Ty masz w tym większe doświadczenie xD W takim razie ucz mnie mistrzu




jesteś cipą tylko zapomniałaś, że głupią.... w każdym poście to udowadniasz, z czego wnioskuję, że nie powinnaś wychodzić z kuchni a jak tam się nie nadajesz to z piwnicy skoro nie rozumiesz, że film na sadistic może się nadawać a nie musi mieć nic wspólnego z czarnym poczuciem humoru... a różnica jest tak, że na tych filmach to jest zwykłe zezwierzęcenie a czarny humor to np. to, że stara cię nie abortowała

Siarek94

2023-01-30, 17:24
Rozumiem, że się to komuś może nie podobać, ale wyzywanie tylko dlatego że ktoś wrzucił taki film na stronę z takimi filmami to jest chore. Na co liczyliście, na kolejny odcinek teletubisiow? Mi też się nie podobają filmy z męczeniem zwierząt ale nie wyzywaj nikogo, bo każdy lubi co innego. Nie obrażając nikogo, macie pewne problemy i polecam wizytę u psychologa, bo agresja u was jest na wysokim poziomie co jest problemem dla społeczeństwa.

Dodam, że nie widziałem tych filmów, bo sam nie lubię jak się dzieci biję.

bansheex

2023-01-30, 17:44
The_Generat napisał/a:

jesteś cipą tylko zapomniałaś, że głupią.... w każdym poście to udowadniasz, z czego wnioskuję, że nie powinnaś wychodzić z kuchni a jak tam się nie nadajesz to z piwnicy skoro nie rozumiesz, że film na sadistic może się nadawać a nie musi mieć nic wspólnego z czarnym poczuciem humoru... a różnica jest tak, że na tych filmach to jest zwykłe zezwierzęcenie a czarny humor to np. to, że stara cię nie abortowała



Na szczęście nie Ty decydujesz o tym czy jestem głupia i co moja matka miała zrobić ze swoim brzuchem xD Owszem film na Sadolu nie musi być czarnym humorem co nie oznacza, że można pod nim beczeć niczego nie wnosząc. Nie kumasz, trudno. Dalej myśl, że pomagasz takim gówniakom swoim stękaniem a kto nie jęczy w komentarzach ten jest "głupi i zły" xD Boli mnie jakiś temat to go omijam, nie mam nic interesującego do napisanie to nie piszę. No ale tak trzeba jęczeć jak p*zda, bo "kto nie jęczy ten bez serca, ojciec go j***ł, matka i pies" logika :D Dla mnie pewnie też czarny ku*as w rzyć bo mam dość "p*zdowatych tatuśków" i kit z tym, że raz broniłam cudzego gówniaka przed ręką jego matki. Nie popieram jęczenia na Sadolu to ch*j ze mną, co nie? xD

Dla wyjaśnienia:

*p*zdowaty tatuś - osoba, która jedyne co potrafi to jęczeć tutaj, wk***iając tym innych.
* Normalny tatuś - mężczyzna potrafiący zrozumieć, że tym gówniakom nie jest w stanie pomóc, więc nie piszczy bez sensu w komentach. Zamiast tego realnie pomaga słabszym w zasięgu swoich możliwości.

Bladow

2023-01-30, 17:57
Oczywiście że się zesrają, bo to poj***ne. Co innego wychowawczego po dupie dostać, a nie napie**alać takie małe dziecko, prawie nic nie świadome swoich czynów. Gówniak wk***ia nie raz, czasami w ch*j ale zapytaj pierw siebie, czy Ty w jego wieku byłeś oazą spokoju.