18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napierdalanie gówniaków

suborg • 2023-01-29, 22:32
Zaraz się zesrają p*zdowaci tatusie






spoiler

silwerbalk

2023-01-30, 08:40
Folur napisał/a:

Za to krojenie maczetą dorosłych, odrąbywanie kawałek po kawałku żywcem w Brazylii już nie?
Nigdy nie zrozumiem waszej logiki, tak samo jak maltretowanie zwierząt. Zwierzaka "należy dobić" bo się mu współczuje gdy np. jego stan jest beznadziejny. Człowieka nie, ma się męczyć. To ta sama logika. Jest mnóstwo przykładów. Chorzy to są sadole którzy tego nie rozumieją



Wiesz co w Brazylii czy Meksyku to wiesz za co ich robią za zawód typu gangster .... Od ryzyko zawodowe że konkurencja zrobi z ciebie puzzle. A tu k***a noo ...

Jak większość widzę tutaj to j***ne żółte zwierzenta z chin . Jakoś mnie to nie dziwi k***a w ich zachowaniu. :roll: to nie są ludzie cywilizowani a j***ne dzikusy i potomkowie mongołów

lubiewdupee

2023-01-30, 09:14
Folur napisał/a:

Za to krojenie maczetą dorosłych, odrąbywanie kawałek po kawałku żywcem w Brazylii już nie?
Nigdy nie zrozumiem waszej logiki, tak samo jak maltretowanie zwierząt. Zwierzaka "należy dobić" bo się mu współczuje gdy np. jego stan jest beznadziejny. Człowieka nie, ma się męczyć. To ta sama logika. Jest mnóstwo przykładów. Chorzy to są sadole którzy tego nie rozumieją



zamknij pysk smieciu j***ny

Janko

2023-01-30, 09:22
Diablo777 napisał/a:

j***ć was wy k***y co to popierają bym was rozj***ł wszystkich cioty pie**olone i ta szmatę z filmików też. Co innego obciąć łeb jakiemuś frajerowi bo wiedział na co się pisze w kartelu a co innego maltretować bezbronnego dziecko, stfu wam na ryj cwe*e pie**olone
Bym wam k***a uciął ku*asa wsadził do ryja zaszył usta i napie**alal i patrzał jak go zrecie



Tak trzymaj dobra robota

:-D

Jasiek93

2023-01-30, 09:26
Jeszcze nie jestem ojcem , dzieci nie mam ale k***a są jakieś granice. Co innego jak się ogląda wpie**ol i odcinanie łba jakiemuś ch*jowi co se na to świadomie zasłużył bo się wj***ł w gangi , postanowił kraść czy gwałcić. Wtedy nie ma powodu do litowania się ale k***a napie**alać malutkie dziecko które nic nie rozumie , nie jest świadome to k***a przesada.

dżonyłojlker

2023-01-30, 09:31
0rion napisał/a:

przydala by sie jakas ankieta - "nie wrzucac tu gowna typu znecanie sie nad dziecmi" mysle ze nawet tutejszym sadolom nie sprawia to jakiejs wiekszej satysfakcji



Lepszym rozwiązaniem byłoby blokowanie użytkowników, którym nie podnosi się siurek na taki widok, a tym którym w ogóle się to nie podoba nic a nic, dopie**olić kolegium za to, że założyli tu konto.

mekiz

2023-01-30, 09:47
Niedowartościowane p*zdy, które gnoją słabszych, wielkość jaj proporcjonalna do przeciwnika, równego sobie nie wezmą bo by piszczeli bardziej niż te dzieciaki, portal portalem, ale obsrywam się jak widzę takie filmy.

Vioorovsky

2023-01-30, 09:48
Jaką trzeba być cipą, żeby się wyżywać na dziecku...

kocur

2023-01-30, 10:11
Generalnie jebie mnie to, ale przez takie metody wychowawcze mamy tyle patologii i zjebów, sporo z nich jest tutaj.

outline

2023-01-30, 11:14
Nawet nie odpalam. pie**olę - nie będę się denerwować.

A śmiesznym sadolom to życzę wpie**olu za popieranie i heheszkowanie z takiego czegoś

MysteryMan

2023-01-30, 12:14
Diablo777 napisał/a:

Do tamtych pajaców to było i autora posta. Ale dałeś porównanie w Meksyku jak ucinają po kolei kończyny i potem głowę to też chore, ale oni to robią członkom kartelu którzy też pewnie komuś obcięli coś i z resztą co innego jakiś sicario z kartelu co go tną a co innego dziecko bezbronne które niczym nie zawiniło. A takie cioty co się wyzywają na nich to by od każdego normalnego faceta dostały w p*zde



A ty j***ny downie nie każdy którego mordują na tych filmach jest temu winny jesteś j***nym hipokrytą i tyle

Aciaa

2023-01-30, 12:18
Folur już ci spieszę z odpowiedzią. Niestety nie wiem dlaczego nie jestem w stanie ciebie zacytować.
Dzieci są bezbronne, nie mają możliwości się obronić przed zwyrodnialcem, dzieci są również niewinne i słabe. Dlatego tak mnie jak i widać nie tylko mnie boli to że są krzywdzone przez pie**olonych patałachów którzy powinni mieć poobcinane ręce albo nogi maczetą właśnie za takie zachowanie jak na filmikach. Bicie pięścią Na moje oko półtoraroczne dziecko to jest po prostu pie**olone zwyrodnialstwo. Jest więc różnica pomiędzy obcinaniem głowy maczetą bądź ręki jakiemuś sk***ielowi który wyrządził komuś krzywdę kogoś pobił albo kogoś zabił.

bansheex

2023-01-30, 12:29
I znowu walka p*zdowaci tatusie kontra gnidy bez serca. Ja nigdy bym nikogo nie zabiła, nie uderzyła bym dziecka ale to Sadol i tutaj króluje czarny humor. Na los tych dzieci nie mamy wpływu, lamemty nic nie pomogą. Na plus, że jak wyciekło nagranie to lokalni p*zdowaci tatusiowie zajmą się tematem a tymczasem jak ktoś chce śmieszkować czy udawać zwyrola to śmiało, w końcu jesteśmy na Sadolu. Jak pisałam dziecka bym nie uderzyła ale nie spuszczam się nad tymi nagraniami, jak ktoś rzuci śmieszny komentarz to śmiechnę, od tego jest ta strona i po co jęczeć bez sensu. Chcesz coś zrobić to rozglądaj się we własnej okolicy i reaguj jak coś a nie jęcz tutaj jak c**a. Nie umiesz na luzie to nie oglądaj, po co Ci to i po co nam Twoje stęki tutaj?

jajkob

2023-01-30, 13:07
Po prostu jakbym zobaczył takiego padalca co bije bezbronne dziecko to bym podszedł i ukręcił mu łeb. A skoro autor wstawia takie materiały to albo sam go stary napie**alał albo on teraz napie**ala swoje bachory. Więc nie znasz dnia ani godziny jak dostaniesz po tej durnej mordzie.

DEADmanPL

2023-01-30, 13:31
Gdyby nie głośny trzask dup zaspałbym dzisiaj do roboty. Dzięki!