18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napierdalanie gówniaków

suborg • 2023-01-29, 22:32
Zaraz się zesrają p*zdowaci tatusie






spoiler

Gruchenfuhrer

2023-01-30, 17:58
Ciekawe kto z nich wyrośnie po takiej "terapii"?

Oby na rodzicobójstwie się skończyło.

The_Generat

2023-01-30, 18:02
bansheex napisał/a:

Na szczęście nie Ty decydujesz o tym czy jestem głupia i co moja matka miała zrobić ze swoim brzuchem xD Owszem film na Sadolu nie musi być czarnym humorem co nie oznacza, że można pod nim beczeć niczego nie wnosząc. Nie kumasz, trudno. Dalej myśl, że pomagasz takim gówniakom swoim stękaniem a kto nie jęczy w komentarzach ten jest "głupi i zły" xD Boli mnie jakiś temat to go omijam, nie mam nic interesującego do napisanie to nie piszę. No ale tak trzeba jęczeć jak p*zda, bo "kto nie jęczy ten bez serca, ojciec go j***ł, matka i pies" logika Dla mnie pewnie też czarny ku*as w rzyć bo mam dość "p*zdowatych tatuśków" i kit z tym, że raz broniłam cudzego gówniaka przed ręką jego matki. Nie popieram jęczenia na Sadolu to ch*j ze mną, co nie? xD
Dla wyjaśnienia:
*p*zdowaty tatuś - osoba, która jedyne co potrafi to jęczeć tutaj, wk***iając tym innych.
* Normalny tatuś - mężczyzna potrafiący zrozumieć, że tym gówniakom nie jest w stanie pomóc, więc nie piszczy bez sensu w komentach. Zamiast tego realnie pomaga słabszym w zasięgu swoich możliwości.



ależ ty jesteś twarda, nieugięta i sadolowa... ale spoko w jednym się zgadzam.... ch*j z tobą

Pentagram84

2023-01-30, 18:17
Napie**alają dzieci bo dzieci nie oddadzą, j***ne cioty tylko biją swoje dzieci

Mokebe

2023-01-30, 18:29
No i sie zesrały tatuśki. Wracajcie do wąchania osranych pieluch. Szanuje autora tego posta 8-) 8-)

opółnocyuciebie

2023-01-30, 19:03
Może być. Kolorowe dzieci i tak w przyszłości zostaną kryminalistami

kothletino

2023-01-30, 19:07
SpoconyMariusz napisał/a:

...
"Stfu" ci na ryj pecie


Pomijając główny wątek to

"Shut The Fuck Up" ci na ryj pecie? = Zamknij mordę ci na ryj pecie?

No merytorycznie to k***a "słabo w ch*j", znaczy "weak in dick". :-?

Może miałes na myśli "hatfu". :-|

jajkob

2023-01-30, 20:12
Mokebe napisał/a:

No i sie zesrały tatuśki. Wracajcie do wąchania osranych pieluch. Szanuje autora tego posta



Z twojej żałosne wypowiedzi wnioskuje że nie masz dzieci i to jest dobra wiadomość. Masz już ponad 40 lat to zapewne już dzieci nie będziesz miał i to jest już druga dobra wiadomość. A trzecia dobra wiadomość to taka że ja dziś będę się kochał ze swoją kobieta a ty cipeuszu jedyne co możesz wyr*chac to swoją rękę. Nie pozdrawiam takiej p*zdy jak ty.

Ca...........on

2023-01-30, 20:14
bansheex napisał/a:

I znowu walka p*zdowaci tatusie kontra gnidy bez serca. Ja nigdy bym nikogo nie zabiła, nie uderzyła bym dziecka ale to Sadol i tutaj króluje czarny humor. Na los tych dzieci nie mamy wpływu, lamemty nic nie pomogą. Na plus, że jak wyciekło nagranie to lokalni p*zdowaci tatusiowie zajmą się tematem a tymczasem jak ktoś chce śmieszkować czy udawać zwyrola to śmiało, w końcu jesteśmy na Sadolu. Jak pisałam dziecka bym nie uderzyła ale nie spuszczam się nad tymi nagraniami, jak ktoś rzuci śmieszny komentarz to śmiechnę, od tego jest ta strona i po co jęczeć bez sensu. Chcesz coś zrobić to rozglądaj się we własnej okolicy i reaguj jak coś a nie jęcz tutaj jak c**a. Nie umiesz na luzie to nie oglądaj, po co Ci to i po co nam Twoje stęki tutaj?



Otóż masz wpływ, na przykład nie publikując takich filmików. One powstają dla oglądalności i sprzedaży w kręgach przestępczych. O opłacalności ich produkowania decyduje między innymi to, czy jakaś pindzia ma dość rozumu pod czaszką, żeby podnieść głos w obronie niewinnego dziecka, czy też będzie głupiutką pindzią i "zabłyśnie" tak jak ty (mała litera specjalnie).

Doggers

2023-01-30, 20:17
kozak w ch*j jesteś!
najchętniej też byś wyj***ł takiemu dziecku..
ale na tyle jesteś ura bura, że nagą kobietę to ty na hardzie mozesz zobaczyc, nigdzie indziej .
tfu pedałowi bez jajec na ryj flegmą z zatok

Fears

2023-01-30, 20:22
Suborg, jesteś najlepszy. Dawno takiego bólu dupy nie widziałem na sadolu :-D

MysteryMan

2023-01-30, 20:29
Caramon napisał/a:

Otóż masz wpływ, na przykład nie publikując takich filmików. One powstają dla oglądalności i sprzedaży w kręgach przestępczych. O opłacalności ich produkowania decyduje między innymi to, czy jakaś pindzia ma dość rozumu pod czaszką, żeby podnieść głos w obronie niewinnego dziecka, czy też będzie głupiutką pindzią i "zabłyśnie" tak jak ty (mała litera specjalnie).



Co ty pieprzysz jak ktoś będzie chciał szukać takich nagrań albo i gorszych to i tak znajdzie to na prawdę nie jest problem więc czy ktoś tu takie coś wrzuci nic nie zmienia, i nadal nie zmienia to faktu iż nie pojmuję w czym to jest gorsze od zabicia przypadkowego człowieka na ulicy. Jak ktoś tu pisał nic nie pomożecie tym dzieciakom z tych nagrań tym waszym płaczem dla mnie jedynie co robicie to pokazujecie swoją cnote empatia na pokaz.

aryman1983

2023-01-30, 20:35
Niech ktoś to wyjebie na hard jak już musi tu być.

patmon

2023-01-30, 20:38
Naczytałem się Was wszystkich Sadole moi mili, jednych popieram, z innych się śmieję, napiszę krótko, postaram się. Jestem tatą, mam dzieciaki i nigdy bić, karać cieleśnie nie musiałem, nie było takiej potrzeby.Taki ze mnie Sadol, że nawet nie włączam tych filmów, bo po prostu nie daje rady takich oglądać. Widziałem kiedyś może któryś z tych lub jakiś inny, no i niestety został w pamięci na długo. Jakoś normalnie mogę oglądać trupy z wypadków, czy ciężkie pobicia typów, rozczłonkowanych gangsterów karteli narkotykowych, te wszystkie akcje deskoterapii i palenie murzynów z oponami itd. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale z bitymi, czy wykorzystywanymi jakkolwiek dzieciakami nie odpalam nawet, nie mogę, nie dam i nie daję rady. Zapewne jestem p*zdowatym tatusiem jak piszecie niektórzy Sadole. Lubię ten portal i praktycznie jestem i byłem od początku istnienia, pewnie jakieś 15 lat temu pomimo, że zarejestrowałem się niedawno żeby coś tam napisać. Teraz też jakoś się Was naczytałem i musiałem coś skrobnąć. Pozdrawiam wszystkich nawet tych co mi za moment pocisną!

MysteryMan

2023-01-30, 20:59
The_Generat napisał/a:

ależ ty jesteś twarda, nieugięta i sadolowa... ale spoko w jednym się zgadzam.... ch*j z tobą



Haha widać iż argumenty się chyba wyczerpały :D

Folur

2023-01-30, 21:27
SpoconyMariusz napisał/a:


nie pozdrawiam, milego wieczorku z chlopakiem pasywie :*



nie pozdrawiasz a całusy posyłasz i jeszcze życzysz chłopaka? Ty cieplaku!



:mrgreen: