18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napierdalanie gówniaków

suborg • 2023-01-29, 22:32
Zaraz się zesrają p*zdowaci tatusie






spoiler

jacoob

2023-02-01, 15:56
HenrykS. napisał/a:

Wygląda to tak: prawdziwi męscy mężczyźni nie znoszą małych dzieci. Nic tak nie wk***ia jak j***ny mały smród, a już najgorszy jest ten płacz, ma się wtedy ochotę złapać takiego ch*ja za nogi i rozj***ć mu łeb o ścianę. Już u ludzi pierwotnych wykształcił się taki mechanizm, że gówniak w pierwszym roku życia jest z twarzy podobny do ojca. Działo się tak dlatego, by chłop pierwotny widział w smrodzie siebie i nie zabijał swoich dzieci, poprzez złapanie za nogi i rozj***nie łba o ścianę jaskini. Jest jeszcze taki mechanizm, że u świeżo upieczonych ojców znacznie spada poziom testosteronu, też po to by byli łagodniejsi. Problem polega na tym, że obecny młody mężczyzna ma tyle teścia co jego dziadek w dniu śmierci. Stąd też można odnieść wrażenie, że takie płaczliwe komentarze jak tu widzimy, piszą jakieś zniewieściałe cioty i wybryki natury. Męskość zanika, więc trzeba się cieszyć ostatnimi przejawami normalności. Mam nadzieję, że pomogłem.



O k***a, człowieku... Jakie Ty zajebiście mądre książki musisz czytać :mrgreen:


@UP najlepszy w tym temacie jest cytowany przeze mnie komentarz profesora Henryka S. :-D :-D

Balbinos

2023-02-01, 21:23
Ludzie to jednak k***y :-(

kutfa

2023-02-01, 21:25
Łeb bym ci k***o upie**olila !!!!! Za bicie dziecka

UI666

2023-02-02, 01:12
Zniose duzo ale bicie dzieci to za daleko ziom.

dżonyłojlker

2023-02-02, 23:59
jacoob napisał/a:

O k***a, człowieku... Jakie Ty zajebiście mądre książki musisz czytać
@UP najlepszy w tym temacie jest cytowany przeze mnie komentarz profesora Henryka S.



Dziękuję za uznanie, kłaniam się nisko.

Gh00St2099

2023-02-03, 04:57
k***a to ostatnie przerazajace