18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

debaser

2014-03-03, 18:17
Czy wy ludzie macie choć trochę oleju w głowie? A może tak nienawidzicie swojego kraju, rodziny, rodaków, że chcielibyście aby na nasze głowy jak najszybciej pospadały rosyjskie rakiety.

Polska, kraj idiotów.

Ra...........py

2014-03-03, 18:19
Polska niech się w to nie miesza, a Donek z Bronkiem Komkiem jak tak bardzo chcą wojować to niech sobie jadą tam na front razem z tą jego całą bandą POedałów

saves

2014-03-03, 18:46
Nie mogę wyjść z podziwu dla stada kretynów marzących o wplątaniu Polski w nienaszą wojnę. Gimbusy w różne Battlefiledy się nagrały i myślą, że będa kozaczyć. Na wojnie nie ma respawnów. Wbijcie to sobie w durne pały.

Magsurf

2014-03-03, 18:54
Skończcie już z tymi kolorowymi kuleczkami, bo od scroll-owania tych gównianych tematów rolka mi się poci.

Zofar

2014-03-03, 18:57
@up martwicie się bo w wojsku nie można rurek nosić?

v00d00

2014-03-03, 18:59
Na takie pierniczenie "po co się wtrącamy w sprawy Ukraińskie" i tak jest już za późno. Jak trzeba będzie to się przypadkiem po domach nie chowajcie.

Dymekx

2014-03-03, 19:00
@all-up huehuehue... Ruskie nie potrzebuj powodów by na nas ruszyć, to przynajmniej zachowajmy jakiegoś bojowego ducha. Może się ruskie przestraszą... a jak nie to sprawimy, że przypomną sobie czemu Polska to tak nieprzyjazny kraj do okupacji :P . I luz panowie, rosja jest wystarczająca do wszczęcia jakiejkolwiek wojny.

debaser

2014-03-03, 19:48
"@up martwicie się bo w wojsku nie można rurek nosić? " LOL odezwał się białostocki bolek, rurki to ty będziesz miał w dupsku z pozdrowieniami od ruskich pajacu, idż się jeszcze podpompuj na osiedlowej siłowni

Kuriki

2014-03-03, 20:16
Eeej, dobre. Kcem więcej iksDE :krejzi:


Ps IMO na stówę nie będziemy mieli wojny. ALE! Jeśli przedziwnym, skrajnie popie**olonym cudem, najbardziej nieprawdopodobnym i przeczącym prawom logiki i rozsądku zrządzeniem losu jednak konflikt zbrojny wystąpi to... Ja sp***alam chwilę po tym jak to będzie pewne... I podejrzewam, że to samo zrobi zdecydowana większość ludności Polski. No bo k***a bez przesady; może większość daje się r*chać rządowi i narzucać ten cały poj***ny interwencjonizm etc ale jednak resztki mózgu mają i nie będą się bić za ten kraj.... Plażo proszę :amused:

przemolll

2014-03-03, 20:18
Jak wybuchla 2 wojna swiatowa Francuzi i Anglicy tez pomysleli "nie mieszajmy sie w sprawy Polski..."

Artis23

2014-03-03, 20:34
Przed wybuchem drugiej wojny swiatowej Polska tez nie chciala sie mieszac. Predzej czy pozniej cos musi nadejsc co troszke zmniejszy liczebnosc ziemi czy to wojna czy jakis wirus.

eru3

2014-03-03, 20:44
Nie wierzę, że Putin spowodowałby celowo III-cią Wojnę Światową. Rosja ma bodajże z Francją umowę na jakieś cztery wielgachne statki za kupę forsy. Pierwszy ma zostać zwodowany na koniec tego roku. Taki strzał w kolano?

Info z jakiegoś portalu newsowego.

debaser

2014-03-03, 20:48
Powiem tylko tyle, jebie mnie Ukraina, mam babcie, która mieszkała kiedyś na byłych ziemiach Polskich i musiała z rodziną stamtąd sp***zielać przed Ukraińcami i teraz mamy za nich umierać, za j***ne psy, które szukają Pana i same sobie nie potrafią poradzić. Nie dziękuję. Skoro politycy zaczęli mieszać Polskę do togo gówna, to niech idą walczyć jak im tak Ukraina bardzo na sercu, ja bynajmniej nie mam zamiaru. Podejrzewam, że politycy pierwsi zaczną sp***alać do US/Kanady tudzież UK w razie konfliktu.

Pozdrawiam wszystkich logicznie myślących i ceniących swoje życie i życia innych ponad jakieś chore urojone patriotyczne przesłanki.

saves

2014-03-03, 20:57
Dla mnie prosta sprawa. Skoro zalegalizowali pucz, jakim był Majdan, niech zalegalizuja oderwanie Krymu. Jego mieszkańcy i tak w większości chcą do Rosji. W tej właśnie sprawie wylazła z tych kijowskich pojebów moralność Kalego.