18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lemo1029

2014-03-03, 21:49
Wtrącamy się dalej, to nasze marzenie o atomówie na wiejskiej 6 się spełni

piterek098

2014-03-03, 21:50
saves napisał/a:

Nie mogę wyjść z podziwu dla stada kretynów marzących o wplątaniu Polski w nienaszą wojnę. Gimbusy w różne Battlefiledy się nagrały i myślą, że będa kozaczyć. Na wojnie nie ma respawnów. Wbijcie to sobie w durne pały.

co nie zmienia faktu że fajnie by było spowrotem mieć nasze kresy

wernetto

2014-03-03, 21:53
debaser napisał/a:

Powiem tylko tyle, jebie mnie Ukraina, mam babcie, która mieszkała kiedyś na byłych ziemiach Polskich i musiała z rodziną stamtąd sp***zielać przed Ukraińcami i teraz mamy za nich umierać, za j***ne psy, które szukają Pana i same sobie nie potrafią poradzić. Nie dziękuję. Skoro politycy zaczęli mieszać Polskę do togo gówna, to niech idą walczyć jak im tak Ukraina bardzo na sercu, ja bynajmniej nie mam zamiaru. Podejrzewam, że politycy pierwsi zaczną sp***alać do US/Kanady tudzież UK w razie konfliktu.

Pozdrawiam wszystkich logicznie myślących i ceniących swoje życie i życia innych ponad jakieś chore urojone patriotyczne przesłanki.



też mnie ten patriotyzm zaczyna śmieszyć. Jesteśmy obywatelami Ziemi, ale oczywiście dzielą nas religie, polityka i kultura. Nie mam zamiaru umierać za wymyślone wartości, a tym bardziej za polityków. Plan ucieczki już jest wymyślony na szczęście.

A kolesiom od gier komputerowych powiem tyle:
bawcie się dobrze.

wqo

2014-03-03, 21:54
wajnona napisał/a:

Polska już się w swojej historii dosyć wykrwawiła i wycierpiała. Nie pakujmy się w wojnę, która nie jest nasza, poza tym co nam przyjdzie z tego, że się za kimś wstawimy? Koniec końców i tak zostaniemy sami i będziemy sami musieli własne dupy ratować, bo nikt nam nie pomoże.



Czyli myślisz, że jeśli nic nie będziemy robić, to ruscy zostawią Polskę bez szkody gdyby doszło do wojny?

WinterWolf

2014-03-03, 21:56
Nie mój cyrk nie moje małpy, My jako naród i tak ch*ja możemy zadecydować czy przystąpimy do wojny czy nie. W CoD'zie były kiedyś cytaty po śmierci i z tego co pamiętam jeden jest na czasie:

"W pokoju synowie grzebią swoich ojców, a na wojnie – ojcowie swoich synów.
Autor: Ryszard Kapuściński, Podróże z Herodotem"

oraz

"Wojna to gra, w której starzy bawią się życiem młodych ludzi.
Autor: Wilbur Smith, Bóg Nilu"

Tak poza tym, będziesz chciał walczyć? Pójdziesz
Nie będziesz chciał walczyć? Wyemigrujesz, koniec tematu. Prędzej czy później putIn i tak znajdzie powód żeby rozj***ć EU.



O co chodzi z tą 4 nad ranem? nie oglądam TV wiadomości, tylko fb i sadistic, więc ni ch*ja nie ogarniam. Ktoś coś powie?

wqo

2014-03-03, 22:01
WinterWolf napisał/a:


O co chodzi z tą 4 nad ranem? nie oglądam TV wiadomości, tylko fb i sadistic, więc ni ch*ja nie ogarniam. Ktoś coś powie?



Do 5 rano na Ukrainie, czyli 4 w Polsce, Ukraina ma się wycofać z Krymu, o ile dobrze to zrozumiałem, bo tv nie mam więc tylko to co przeczytam.

tr3mm0r

2014-03-03, 22:01
Kuriki napisał/a:

Eeej, dobre. Kcem więcej iksDE :krejzi:


Ps IMO na stówę nie będziemy mieli wojny. ALE! Jeśli przedziwnym, skrajnie popie**olonym cudem, najbardziej nieprawdopodobnym i przeczącym prawom logiki i rozsądku zrządzeniem losu jednak konflikt zbrojny wystąpi to... Ja sp***alam chwilę po tym jak to będzie pewne... I podejrzewam, że to samo zrobi zdecydowana większość ludności Polski. No bo k***a bez przesady; może większość daje się r*chać rządowi i narzucać ten cały poj***ny interwencjonizm etc ale jednak resztki mózgu mają i nie będą się bić za ten kraj.... Plażo proszę :amused:



Tacy jak ty stanowia wiekszosc Polakow w tych czasach. Wy nie bedziecie sie bic za Polske. Nie bedziecie bic sie za nic poniewaz pojecie jakichkolwiek wartosci w zyciu jest wam calkowicie obce. Smiac mi sie z was chce. Zdolni jestescie jedynie zryc, srac i niestety rozmnazac sie. Nie pozdrawiam.

saves

2014-03-03, 22:01
up
Jeśli nie zostanie spełnione ultimatum Rosji, zacznie się ostre strzelanie na Krymie.

Brzydkii

2014-03-03, 22:02
@WinterWolf chodzi o to, że siły Rosji wystosowały ultimatum, które mija o 4 nad ranem Polskiego czasu. Albo Ukraińcy się poddadzą albo dojdzie do szturmu na ich bazy.

Kuriki

2014-03-03, 22:08
WinterWolf napisał/a:

My jako naród i tak ch*ja możemy zadecydować czy przystąpimy do wojny czy nie.



Tak teoretycznie to wszyscy (w sensie; zdecydowana większość :-P ) ludzie mogą wyjść na ulice, zrobić pochód, nieść transparenty, a na transparentach mieć napisane "politycy, jak chcecie iść na wojnę to bez nas" + wysłać petycję w takim tonie. Można by się totalnie odciąć od kwestii wojny. I w internet puścić informacje o odcięciu się obywateli od konfliktów zbrojnych...

No ale to scenariusz zakładający, że większość nie jest nierozgarniętymi baranami, więc to tylko gdybanie.


edit:

tr3mm0r napisał/a:

Tacy jak ty stanowia wiekszosc Polakow w tych czasach. Wy nie bedziecie sie bic za Polske. Nie bedziecie bic sie za nic poniewaz pojecie jakichkolwiek wartosci w zyciu jest wam calkowicie obce. Smiac mi sie z was chce. Zdolni jestescie jedynie zryc, srac i niestety rozmnazac sie



Oj, żeś dowalił do pieca :amused:
Mam wartości ale nie mam zamiaru ginąć za państwo bo to jest dla mnie tak abstrakcyjny i durny wytwór służący do manipulacji, że mi się śmiać chce jak mi ktoś o obronie państwa wspomina.

spiepszaj_dzbanie

2014-03-03, 22:10
I znowu SHITSTORM, taki sam jak wtedy z Koreą. Poszczekają na siebie i przestaną.

tr3mm0r

2014-03-03, 22:10
wernetto napisał/a:



też mnie ten patriotyzm zaczyna śmieszyć. Jesteśmy obywatelami Ziemi, ale oczywiście dzielą nas religie, polityka i kultura. Nie mam zamiaru umierać za wymyślone wartości, a tym bardziej za polityków. Plan ucieczki już jest wymyślony na szczęście.

A kolesiom od gier komputerowych powiem tyle:
bawcie się dobrze.



Hahaha. No tak latwiej. "Byc obywatelem Swiata" = Nie miec zadnych wartosci i miec zawsze wymowke. Co niedlugo gender i pedaly po slubach?

WinterWolf

2014-03-03, 22:12
@up's
okej, o 4 sie dowiem czy rosja rozjebie ukre czy nie. ale co Polska ma do tego? Czy wyszly jakies zarzadzenia ze jesli rosja zatakuje to polacy beda wspierac ukre?

Imie_jego_44

2014-03-03, 22:14
To już zaczyna być męczące, powinniśmy podbić Rosję i przygarnąć kraje byłem ZSRR do Unii Słowiańskiej oczywiście wcześniej wychodząc z UE.

Chwała Wielkiej Polsce!!!

solarik13

2014-03-03, 22:14
A może by tak oddać ruskim Warszawę? Wtedy może daliby Polsce spokój/pokój.