18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

skarbona

2014-03-03, 21:13
@saves byłeś widziałeś?? ja byłem na Krymie i większość ludzi to tatarzy krymscy których wyj***li stamtąd ruscy. Tatarzy krymscy nienawidzą rosji :)

debaser

2014-03-03, 21:20
Skoro tak ci Ukraina na sercu to się tam przeprowadź.

Natej

2014-03-03, 21:25
Trzeba się było z ruskimi dogadać, my bierzemy sobie Lwów, oni sobie biorą Krym i resztę. Ale u nas nikt nie ma jaj na to.

macicek

2014-03-03, 21:29
Polska czerwono-biała. No litości

Djok

2014-03-03, 21:31
Najlepiej byłoby się podzielić z rosją, Ukrainą na pół, my bierzemy sobie Lwów i trochę brzegu morza czarnego, oni kijów i gitara.

wqo

2014-03-03, 21:31
k***a jego mać. DO KSIĄŻEK DEBILE! Nic zupełnie nie nauczyliście się na historii? Przyczyny pośrednie i bezpośrednie wybuchu konfliktu, mówi wam to coś? A sytuacja Polski w '39 i brak reakcji reszty państw? Tak, najlepiej to siedźmy sobie w domu przed komputerkiem(bo bezpiecznie) i hejtujmy działania które mogą załagodzić ten konflikt. Jednego jestem pewien, nie będzie tylko komu walczyć o własne państwo.

UBcjaPOLSKA

2014-03-03, 21:34
O h*j z tą Indonezją chodzi? To tak ma być?

Kuriki

2014-03-03, 21:37
wqo napisał/a:

Jednego jestem pewien, nie będzie tylko komu walczyć o własne państwo.


Dobrze się składa, że nie mam państwa bo by mi ukradli :amused:

wqo

2014-03-03, 21:41
Kuriki napisał/a:


Dobrze się składa, że nie mam państwa bo by mi ukradli :amused:



W takich chwilach uważam, że państwo siłą powinno odbierać pieniądze, które kładło na edukacje ludzi takich jak Ty.

Catacombe

2014-03-03, 21:41
Szmelc napisał/a:

Obrazek



9 krajów bierze udział w wojnie i już zyskuje miano Wojny Światowej? Poza tym skoro wojna dostała się do Warszawy to jakim cudem udało się wygrać?
Tak se gdybam.

saves

2014-03-03, 21:42
@wqo
Teraz jest inna sytuacja polityczna niz była w 39r. Rosja to wróg Kaczyńskiego, Maciarewicza i innych kretynów ich pokroju. Ja wolę by Polska prowadziła z tym krajem interesy niż wojowała. W historii konfliktów wojna pomiedzy ZSRR i Niemcami była najokrutniejsza. Nigdy wcześniej ani później nie dokonano takiej ilości mordów i bestialstwa. Nigdy też nie bylo tylu ofiar po obydwu stronach. A teraz? Proszę jak się ładnie dogadują i handlują. Czy my tak nie możemy?

teken

2014-03-03, 21:45
@saves Z polską mentalnością ? :D
Przecież polaki nikogo nie lubią.

Co ma być o 4 rano ?

wqo

2014-03-03, 21:46
saves napisał/a:

@wqo
Teraz jest inna sytuacja polityczna niz była w 39r. Rosja to wróg Kaczyńskiego, Maciarewicza i innych kretynów ich pokroju. Ja wolę by Polska prowadziła z tym krajem interesy niż wojowała. W historii konfliktów wojna pomiedzy ZSRR i Niemcami była najokrutniejsza. Nigdy wcześniej ani później nie dokonano takiej ilości mordów i bestialstwa. Nigdy też nie bylo tylu ofiar po obydwu stronach. A teraz? Proszę jak się ładnie dogadują i handlują. Czy my tak nie możemy?



Sytuacja jest może inna, ale jedno jest przerażające podobieństwo, mianowicie i Niemcy w 39 i Rosja w 2014 mają gospodarczy nóż na gardle i zwyczajnie boję się, że Putin ma w głowie rozwiązanie dość radykalne, bowiem pamiętajmy, że wojna to najlepszy biznes.

wajnona

2014-03-03, 21:46
Polska już się w swojej historii dosyć wykrwawiła i wycierpiała. Nie pakujmy się w wojnę, która nie jest nasza, poza tym co nam przyjdzie z tego, że się za kimś wstawimy? Koniec końców i tak zostaniemy sami i będziemy sami musieli własne dupy ratować, bo nikt nam nie pomoże.