18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moresy !

Booooyakasha • 2011-05-25, 16:16

Kamerzysta kręci rasę nadludzi którzy przepędzili "białych" z swojego terytorium. Należy zwrócić uwagę na genialną taktykę jaką posługują się cyganie, wykrzykują oponenta w języku polskim a komendy wydają już w swoim języku by przeciwnik nie mógł przewidzieć następnego posunięcia. Wystawili 2 osoby do walki kontaktowej, 1 grenadiera który atakował kamieniami z dystansu i jedną samicę jako support. Wszyscy zawodnicy z strony cygańskiej byli umięśnieni, szybcy i sprawni w szczególności agresor w czarnych dresach bez koszulki.

MerowingQ

2011-05-25, 20:27
Osełedec napisał/a:

BongMan, przypomnę Ci, że ten facet na równi z Romami stawiał Polaków. Gdyby mu się udało, dziś byłbyś niewolnikiem w kopalni, a Twoi aryjscy panowie traktowaliby Cię tak, jak Ty Romów. Pozdro. Bez odbioru.





Większej bzdury nie słyszałem.
Zacytuję Ci pewną opinię z tajnego memoriału Hitlera skierowanego do Himmlera 4 marca 1944 roku, o którym z pewnością nie masz pojęcia.

Cytat:

Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany. Na podstawie ostatnich badań, powadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki"


Cz...........2l

2011-05-25, 21:19
@MerowingQ
Dokładnie tą samą "notatką" chciałem odpowiedzieć na te bzdury, które napisał Osełedec, lecz Ty byłeś pierwszy. Btw..jest więcej takich cytatów odnośnie Polaków.


Hi...........90

2011-05-25, 21:22
Powinien był dać gaz do dechy i rozsmarować tego pozera na masce lub chociaż przejechać tą plującą pipę. Nie mam nic do Cyganów, ale przez takie chamstwo i debilne zachowanie ma się ich za brudne bezmózgi i społeczność drugiej kategorii.

btw. brawo dla kamerzysty za zachowanie zimnej krwi. :)

AL...........ON

2011-05-25, 21:25
Nie wiem co powiedzieć. A.. już wiem. Kula w łeb. Panu od kamery darmowa dezynsekcja bo wraz z tą śliną odziedziczył wszystkie możliwe cygańskie syfy.

Wkurwiony_Zygfryd

2011-05-25, 21:37
Czcze gadanie. Jak zwykle musi stać się komuś krzywda by doszło do prawdziwego pogromu. A oto przykład http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrom_m%C5%82awski wydałem się co do miejsca zamieszkania :-> ale h*j z tym. Prawda jest taka, że w tym pogromie brało udział niemal całe miasto, grupy po 100-200 osób wbijała na posiadłości cygańskie palono im domy, samochody przez pierwsze 2 dni policja bała się stawać im na drodze. Skutek? brak cyganów na dobre 10 lat. od kilku lat widać tą zarazę na nowo wkraczającą do miasta, ale nadal mało kto ma do nich jakikolwiek szacunek.

Krzysztof_Jarzyna

2011-05-25, 21:38
Nie jestem rasista ale wszelkiej maści napływowe ścierwo jak chce tu zostać, w Polsce czy w Europie ma się przystosować i tyle a jak nie to wypad. Nie rozumiem polityki wspierania mniejszości w takim stopniu, że zaczynają mieć więcej praw niż większość. Ponoć jest demokracja, rządy większości do ch*ja.

oksi89

2011-05-25, 21:39
@kabalero88 dokładnie. Całą niezbędną infrastrukturę mamy, można by o jakieś dotacje unijne się jeszcze postarać :-D

polonia66

2011-05-25, 21:39
Mieszkam na sląsku tego jest w ch*j tutaj...
A tak to jest naprawde cwe*e chodza grupkami zaczepia sie
-skopia i okradna a gdy idzie taki typ to patrzy w inna strone.

Tak to już jest a na zamste tylko głupi sobie pozwoli bo nastepstawa beda takie, że dziennie bedziesz sie bal wracac do domu.

To jest jedna wielka rodzina : /

oksi89

2011-05-25, 21:41
polonia66 napisał/a:


To jest jedna wielka rodzina : /




Sprostuję: stado.

bonixes

2011-05-25, 21:44
A wystarczyło włączyć silnik, dodać gazu i zrobić im z dupy jesień średniowiecza.

streetfighter23

2011-05-25, 21:50
bonixes napisał/a:

A wystarczyło włączyć silnik, dodać gazu i zrobić im z dupy jesień średniowiecza.


najbardziej szkoda samochodu...

RuchaczNagichPanien

2011-05-25, 21:55
rozumiem mają taką "kulturę", ale niech k***a nie przyjeżdzają z nią do Polski.

Suka_Blyat

2011-05-25, 22:08
Zorganizujmy noc długich noży II tyle, że celem będzie ta banda brudów :hitler:

karus

2011-05-25, 22:11
Szkoda, że nie przejechał tych małp.