18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moresy !

Booooyakasha • 2011-05-25, 16:16

Kamerzysta kręci rasę nadludzi którzy przepędzili "białych" z swojego terytorium. Należy zwrócić uwagę na genialną taktykę jaką posługują się cyganie, wykrzykują oponenta w języku polskim a komendy wydają już w swoim języku by przeciwnik nie mógł przewidzieć następnego posunięcia. Wystawili 2 osoby do walki kontaktowej, 1 grenadiera który atakował kamieniami z dystansu i jedną samicę jako support. Wszyscy zawodnicy z strony cygańskiej byli umięśnieni, szybcy i sprawni w szczególności agresor w czarnych dresach bez koszulki.

hailtotheparanoia

2011-05-25, 22:22
@MerowingQ; Czarny22l

Proponuję krótki spacer do półki z książkami (jeśli w domu takowa istnieje), wybranie zazwyczaj grubego tomiku, z emblematem PWN oraz frazą "Słownik wyrazów obcych" wybitym na grzbiecie (lub skorzystanie z cioci Wikipedii) by dokładnie przebadać znaczenie słowa "Propaganda" - bo k***ica mnie bierze, gdy kolejny raz widzę tę notatkę jako "prawdę ostateczną".

Co do tematu - jestem kurewsko tolerancyjny, ale to co się dzieje z tą wolnością na poziomie polityki, gdzie utrzymywany przez państwo, nie potrafiący powstrzymać (pod pretekstem kulturalnym) popędu seksualnego, kipiący swoim złotym testosteronem, pozbawiony obywatelstwa złodziej ma większe prawa niż średniej kategorii obywatel danego kraju, to przerasta moją tolerancję - niestety dla mojej tolerancji, wiele ludzi powinno pójść śladami Sarkozy'ego i jeśli mają się opie**alać, to wyj***ć całą tę patologię - i pieprzyć co mówią środowiska lewicowe, prawicowe, czy inne ślepo zapatrzone w dawno ustalone, spaczone ideały, grupy społeczne.

Aishenbai

2011-05-25, 22:49
k***a nie może być tak że polak na polskiej ziemi jest zastraszany przez jakiś j***nych cyganów. Nie jestem ani patriotą, ani nie głosuje na żadną partię, ale k***a wszyscy polacy, mniejszości niemieckie, francuskie, włoskie, wszyscy k***a powinni się zjednoczyć i ich stąd po prostu wypie**olić, tyle ode mnie

erotyczny

2011-05-25, 23:09
Lubie Cyganów! ale długo się gotują.

WiemWszystkoNajlepiej

2011-05-25, 23:11
2Merowing, masz gdzieś link gdzie można przejrzeć fotokopie tych zapisków ewentualnie jakieś spisy z tłumaczeniem na angielski?

bagdadis1992

2011-05-25, 23:15
Nie wiem czy w ogóle przeczytaliście opis Filmiku bo jest naprawde przekomiczny :>

lool3k69

2011-05-25, 23:26
Tak mi się przypomniała historia pewnego brudnoskórego:


Rh...........ox

2011-05-25, 23:33
Zróbcie z Hitlera bohatera polski skoro tak go uwielbiacie tępe strzały :homer:

Barthuss

2011-05-25, 23:39
Praktycznie wszystkie znane mi narody mają swój kawałek ziemi na świecie tylko nie cyganie bo pewnie kradli jak inni państwa tworzyli.

Kryptonius

2011-05-25, 23:54
Tak propo linku z limanowa.in
Cytat:

- Spośród zatrzymanych pięć osób było nietrzeźwych - (trzech Polaków – maksymalnie 1,7 promila i dwóch Romów – maksymalnie 1,3 promila)



Se...........ki

2011-05-25, 23:55
Demokratyczna sprawiedliwość k***a jego mać! Matka z dwójką dzieci, mąż od kilku lat nie pojawia się w domu. Matka dba o dzieci jak tylko może, łapie każdą pracę(bez seksistowskich skojarzeń sadyści), by mieć co do garnka włożyć, mówi dzieciom, że trzeba żyć uczciwie i cieszyć się z tego co się ma. Wydeptuje ścieżki do gminy i prosi o jakąkolwiek pracę. Odpowiedź: Odezwiemy się do Pani( bo k***a mają jeszcze na utrzymaniu brudasów, którzy o pracy nawet nie czytali. Okradają i nie płacą podatków). A jak ta kobieta nie rozliczy się ze złotówki, to zaraz idzie pod sąd. Jeszcze nie widziałem brudasa, który by sprawę załatwił w pojedynkę. Kiedyś w mojej Ojczyźnie, gdyby taki śmieć znieważył Polaka, dotkliwie odczułby, że jest TYLKO gościem z ograniczonymi prawami i przywilejami.

Wilku94

2011-05-26, 00:08
Osełedec napisał/a:

BongMan, przypomnę Ci, że ten facet na równi z Romami stawiał Polaków. Gdyby mu się udało, dziś byłbyś niewolnikiem w kopalni, a Twoi aryjscy panowie traktowaliby Cię tak, jak Ty Romów. Pozdro. Bez odbioru.


Przeczytaj Mein Kampf,nic złego o Polakach tam nie znajdziesz.Wręcz przeciwnie,padają dobre słowa o Polakach.Staliśmy się wrogami kiedy nasz rząd nie chciał się porozumieć z rządem Rzeszy,to była sprawa polityczna nie ideologiczna.Oczywiście nasi rządzący tacy odważni ale krótko po wybuchu wojny sami sp***olili z kraju.Polska polityka zagraniczna wtedy była jak dziś,może z tą różnicą że teraz drażni się Rosję i Niemcy,a wtedy kiedy wiadomo było że wybuchnie konflikt pomiędzy Rzeszą a ZSRR trzeba było szukać u jednego z nich sojusznika,ale Polska miała to w dupie,bo wierzyła że pomogą sojusznicy - Francja I Wielka Bryt. którzy to nas olali.

VcBv

2011-05-26, 00:30
A nie da się ich oswoić ?

Major_Aksamit

2011-05-26, 01:17
Powinna wejść taka nowelizacja, że cyganom można doj***ć łokci i kolan. A swoją drogą to sporo nas tu dzieli wspólne poglądy, również wielu moich i zapewne waszych znajomych tak uważa. To może zorganizujemy im jakiś ogólnopolski wpie**ol czy coś w ten deseń?

~Conscribo

2011-05-26, 01:41
Lew napisał/a:

Dla kamerzysty szacuneczek ze się nie bał tych $&&%*#((%)#@(ocenzurowano by nie draznić modów :) )



to nas dopiero drażni :-/

Krzyśq69160 napisał/a:

Cygani,cyganami,wiadomo ruszysz gówno to śmierdzi,ale ja się pytam co ten koleś o skórze białego koloru tam robił z tymi małpami??



bo cyganie to nie tylko ciapate ch*jki ale także białe ch*jki, cygan niekoniecznie oznacza, że kolor skóry musi być ciemny ;)