18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moresy !

Booooyakasha • 2011-05-25, 16:16

Kamerzysta kręci rasę nadludzi którzy przepędzili "białych" z swojego terytorium. Należy zwrócić uwagę na genialną taktykę jaką posługują się cyganie, wykrzykują oponenta w języku polskim a komendy wydają już w swoim języku by przeciwnik nie mógł przewidzieć następnego posunięcia. Wystawili 2 osoby do walki kontaktowej, 1 grenadiera który atakował kamieniami z dystansu i jedną samicę jako support. Wszyscy zawodnicy z strony cygańskiej byli umięśnieni, szybcy i sprawni w szczególności agresor w czarnych dresach bez koszulki.

Stew

2011-05-27, 01:28
Czy ci cyganie nie wchodzą na sadola? Ile razy k***a, można powtarzać: Nie "kamerować", tylko "filmować". Jak k***a robią zdjęcia debile, to pewnie mówią "aparatujemy". Nic nie robić k***a tylko chodzić po tramwajach i autobusach i żebrać o jabłko albo 50gr...

Shievel

2011-05-27, 17:06
Wiecie kogo mi brakuje na tym filmiku ? Wybiegających 10ciu 'kibiców' (obojętne jakiego klubu, ważne żeby miał bojowe tradycje) z okolicu tego mostku, najlepiej lekko 'uzbrojonych'... Oj, marze żeby kiedyś takie nagranie pojawiło się w necie...

Chomczul

2011-05-28, 01:37
W Mławie k***a wiedzieli co się z tymi brudasami powinno robić.

patrykcw

2011-05-28, 18:37
Tak btw,to co tam robi Kostecki?

tomkararek

2011-05-29, 18:45
a bylo zamkanc szybke wzycic bieg 1 potem 2 i nowy cyganski dywan jak znalazl i na dzial hard
wyroby cyganskich dywanow

krys333

2011-06-05, 00:30
Szkoda Subaru na brudasów

Wkurwiony_Zygfryd

2011-08-31, 14:11
dlancer napisał/a:

Jestem z Mławy... My kilka lat temu wiedzieliśmy co zrobic ze smoluchami... he he he działo sie...



ssałeś jeszcze wtedy cyca mamy, więc nie pisz tak jakbyś brał w tym udział. To było dobre 20 lat temu więc nie "My" a nasi ojcowie.
Tak czy siak odwalili kawał dobrej roboty.
Do tej pory lubię słuchać opowieści starszych jak to się miasto odchwaszczało

kajox1

2011-08-31, 16:40
cyganie powinni miec zbudowane obozy zamknięte w których szyli by ubranka dla dzieci albo coś na eksport, w bramach powinni stac oczywiście odpowiednio uzbrojeni ludzie. jak chcą mieszkac w naszym kraju to niech przynajmniej coś robią, a nie tylko kradną i wk***iają ludzi.