18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzowie prowokacji

Gonzoitano • 2012-11-11, 21:41
A może to prowokacja żeby móc oskarżyć policję o prowokację...



i bonus

Gonzoitano

2012-11-12, 00:16
@up
Wcześniej miałem w awatarze Kulfona. Czyli jestem potomkiem starożytnego rodu Pacynek?

!Timon

2012-11-12, 00:20
Do tych co nie mogą uwierzyć, że tajniacy mieli oznaczenia "policja".

Wyobraźcie sobie, że zaczyna tam się regularna wojna uliczna. Nie jakaś szarpanka tylko policjanci są zmuszeni napie**alać w tłum gumowymi kulami i lać litry gazu pieprzowego.
Taki scenariusz musieli również założyć.
Zatem pytanie: jak do ch*ja pana wtedy rozpoznaliby swoich tajniaków?

Myślicie, że nabuzowana adrenaliną prewencja nie ostrzelałaby grupki gości w kominiarkach zapie**alających w ich stronę? Logiczne, że musieli mieć jakieś zabezpieczenie na sobie na taką ewentualność.

Dodatkowo są przepisy zabraniające zasłaniania twarzy a pałki teleskopowe są również zakazaną w miejscach publicznych bronią. Skoro ich za to nie zgarnęli to BYLI TO k***A MAĆ POLICJANCI.

Facetowi zapomniało się zwyczajnie zasunąć kurtki albo jak ktoś napisał było po akcji.


Jak patrzę na niektórych debili wierzących w cywilną wycieczkę prezydenta pilotowaną przez naj***nego generała, a nie wierzących w to, że zwyczajnie facet zapomniał się zasunąć to mnie krew zalewa.

No k***a jak można być tak zmanipulowanym pacanem?

dziarski

2012-11-12, 00:48
rozumiem że taka prowokacja ma jakiś sens, bo to że ktoś rzuca kamieniem w policje nie oznacza że ty też musisz, więc w taki sposób łatwo wyłapać tych, którzy się dołączą i wiadomo że to psychole, ale czy k***a musieli to wyj***ć na marszu 11 listopada? Jak już coś takiego odpie**olili to mogliby chociaż zaraz po marszu oświadczyć że była prowokacja i się starać jakoś wytłumaczyć a tak mamy chaos

oglądałem teraz trochę materiału w necie i widziałem samych dresiarzy spinających się na policję tych w zielonych kominiarach nie było, nie wiem sam co tam się odpie**oliło totalny zamęt

Konan

2012-11-12, 00:52
Ci co uważają, że Polska obecnie jest zupełnie wolna od komunizmu i tamten rozdział można zamknąć, są albo przerażeni i nie dopuszczają innych myśli do siebie, lub w pierwszym szeregu przywracaliby komunę, czyli najzwyczajniej są zwykłymi zdrajcami.

Wyobraźcie sobie sytuację gdzie wybucha rewolucja, całe dotychczasowe życie, wszystko co człowiek przez ileś lat wypracowywał będzie wywrócone do góry nogami. Nie należy Polaków wyzywać za to, że się boją takiego kroku. Jest to do zrozumienia.

Podsumowując nie wyzywajmy się, nie napinajmy tylko gódźmy bo sk***ielom z wiejskiej wygodniej jeśli jesteśmy skłóceni a srają w gacie jak Naród jest zjednoczony.


Pozdrawiam wszystkich Polaków

Koniec Świata

2012-11-12, 01:20
Konan napisał/a:

Ci co uważają, że Polska obecnie jest zupełnie wolna od komunizmu i tamten rozdział można zamknąć, są albo przerażeni i nie dopuszczają innych myśli do siebie, lub w pierwszym szeregu przywracaliby komunę, czyli najzwyczajniej są zwykłymi zdrajcami.



Polska nie jest wolna od komunizmu, bo niektórzy nie chcą żeby była i cały czas o nim gadają. Z czymś w końcu muszą walczyć, więc ta komuna musi istnieć. Na dodatek sami tworzą sobie spiski, które potem sami demaskują.

:rzygi2:

korinogaro

2012-11-12, 01:47
Koniec świata, jak rozumiem nie przyjąłeś edukacji w starym stylu czyli wymagającej analizy i opartej na przekazie słownym i pisanym co miało rozwinąć zdolność właśnie owej analizy oraz wyciągania wniosków.
Dowodów na to, że komunizm nie odszedł są i były takie fakty jak: a)obecność wysokich urzędników PRL w polityce po '89 roku jak np. minister sportu Kwaśniewski; b) powszechny sprzeciw władzy przeciwko ujawnieniu tajnych współpracowników służb PRLowskich; c) udowodnione kłamstwa lustracyjne oraz udowodnione wynoszenie i niszczenie teczek zawierających dane o tajnych współpracownikach; d) fakt, że zupełnym przypadkiem olbrzymia ilość PRLowskich dygnitarzy nagle stała się po "przewrocie" dyrektorami spółek państwowych. e) fakt, że lewica może chodzić z sierpem i młotem po ulicach ale prawica ze swastyką już nie; f) polityka redystrybucji dóbr oraz pewne zapisy w konstytucji jak np. "społeczna gospodarka rynkowa". Można tak wymieniać całymi godzinami i tylko osoba złośliwie ignorująca fakty nie dostrzega, że polska to taki PRL bis dla niepoznaki przemalowany w pseudo kapitalizm (a nawet nie w kapitalizm tylko korporacjonizm). Powiem Ci, że skończyłem prawo (ale nie mam aplikacji) i na uczelni żaden wykładowca nie ukrywał, że w Polsce komunizm się nie skończył, a żeby było ciekawiej to rozmawiałem o tym z wykładowcami i w Szczecinie w i Warszawie gdzie uczyłem się ostatnie 2 lata.

Dobre jest też to, że osoby które tam nie były twierdzą, że nie było żadnej prowokacji.

PS. na marszu byłem z mamą i siostrą i po tej całej zadymie po raz pierwszy usłyszałem od mamy - "ale z tych policjantów to k*rwy". Zamurowało mnie bo ona praktycznie nie przeklina, a że mamy w rodzinie policjanta to i na nich źle nie mówi.

Wierzcie sobie ludzie w co chcecie ale tak jak wiara nie zmieni faktu że Wisły o własnych siłach nie przeskoczysz tak nie zmieni tego, że ta banda nagle wbiła się od boku w marsz, obrzuciła policję, a potem się za nią skryła nieuszkodzona i nieniepokojona przez prewencję.

Koniec Świata

2012-11-12, 02:15
To, że kilku profesorków twierdzi, że komuna się nie skończyła to dla mnie żaden argument. Dla nich komuna to to, że mogą sobie robić gównianą pseudoedukację, pracując jednocześnie na kilku uczelniach i podtrzymywać ten rozwodniony uniwersytecki syf? Gdzie ta elita narodu, kształtująca pozytywne postawy i przyciągająca do nauki? W dupie. To oni są komuną mentalną. Teczki z PRL to jeden wielki śmietnik notatek na temat różnych ludzi, których zawartość można interpretować na milion sposobów. Gdyby ktoś w końcu zaczął tam grzebać, tak jak chciał to robić PiS to w Polsce trwałaby regularna wojna i ujadanie, o tym kto był komuchem, a kto bohaterem. Nie było by końca tego szamba. Rewizjonizm po 20 latach to najgłupszy pomysł pod słońcem. Pseudokapitalizm powiadasz? Dlatego masz dostęp do niemal wszystkich towarów jakie tylko chcesz, a studia możesz skończyć w jakiejkolwiek gównianej uczelni za pieniądze. Dlatego ze wszystkich stron jesteśmy zasypywani reklamami i nowymi tabletkami na sraczkę i na zatwardzenie, a także na ból dupy?

Jak dla mnie ten marsz to nonsens. Kolejny powód do upolityczniania święta, wszczynania burd i leczenia kompleksów przez ludzi, którzy mają ból dupy, bo sami nie są przy korycie. Dlatego właśnie nie chodzę na te pomylone manifestacje. Niczemu one nie służą.

ziutek11113

2012-11-12, 02:35
Zastanawiam sie dlaczego są usuwane moje tematy, z dowodami na policyjne prowokacje na marszu...

Koniec Świata

2012-11-12, 02:39
Kolejny spisek? Człowieku, ten portal już zapie**olony tymi j***nymi dowodami, zdjęciami facetów w kominiarkach i filmikami na których ch*j widać. Wklej jeszcze milion stron tego gówna to zgarniesz trochę piw. Ja pie**olę, co za burdel. :lodowka:

ziutek11113

2012-11-12, 02:49
Koniec Świata napisał/a:

Kolejny spisek? Człowieku, ten portal już zapie**olony tymi j***nymi dowodami, zdjęciami facetów w kominiarkach i filmikami na których ch*j widać. Wklej jeszcze milion stron tego gówna to zgarniesz trochę piw. Ja pie**olę, co za burdel. :lodowka:



Ni bardzo dobrze, niech wrzucają, sadistic ogląda duzo ludzi, niech wiedzą co sie dzieje

ToPrzeciezJa

2012-11-12, 02:52
Spinacie się, że to niemożliwe, żeby POlicja miała na akcji koszulki z napisem policja i do tego je rozsunęła. Ja pragnę tylko przypomnieć odnosząc się do tego rozsuwania, że policjanci to w większości debile i niekumate barany, którym nie powiodło się w życiu, byli gnębieni w szkołach i teraz chcą się odegrać w policji, pokazać swoją "władzę", albo odpie**olić swoje i iść na wczesną emeryturkę. Jestem pewny, że na kilkudziesięciu zamaskowany policajtów na pewno znalazło się kilku inteligentów, którzy zamiast myśleć o koszulkach woleli pomyśleć o tym, że jest im gorąco. To tyle z mojej strony i pewnie bym się nie udzielał, gdybym nie raz na sobie odczuł prowokacje ze strony niebieskiej "sprawiedliwości"

wiesiors4

2012-11-12, 03:26
Gonzoitano napisał/a:

@Koniec Świata
tak czytam sobie twoje posty i zastanawiam się czy twoją matką nie jest Kazia Szczuka, i czy nie skrzywiła ci psychiki każąc nosić sukienki i sikać na siedząco


Po przeczytaniu jego postów (i postów jego kolegów typu Archeolog) dokładnie to samo pomyślałem. Dzieci Szczuki i Biedronia! :shock:

Koniec Świata napisał/a:

To, że kilku profesorków twierdzi, że komuna się nie skończyła to dla mnie żaden argument.


Za mało wiesz o komunizmie. Dowiedz się DOKŁADNIE o Solidarności, o tym że bez Lecha Kaczyńskiego nie byłoby strajków Solidarności (tzn byłyby, ale szybko by ich ZOMO rozgoniło gdyż stoczniowcy chcieli zrobić burdy na co Kaczyński przekonał ich do spokojnego załatwienia sprawy). Dowiedz się o obradach okrągłego stołu i kim tak naprawdę jest Jaruzelski czy Tusk. O powiązaniach PO z mafią (na co A. Lepper miał dowody), o tym jaką władzę mają służby specjalne i czy Polska jest polska czy jest rosyjsko-niemiecka.

anonymousm

2012-11-12, 07:24
@up
NIe rozumiem, dlaczego naziści mają nas wyzwalać od komunizmu. Raz już komuniści wyzwolili nas do nazizmu. W dodatku ten komunizm jest urojony - to tylko pretekst do bycia naziolem. Bardzo dobrze, że policja nas chroni przed takimi jak wy. Bardzo dobrze, że chroni siebie, nie pozwalając, by ich facjaty wieszane były na forach internetowych kiboli - jak przy okazji zadym przed meczem Polska-Rosja.
ch*j wam w dupę, prawaki, wiem, że to lubicie.

rockface123

2012-11-12, 09:18
nie wiem co widzicie w tym kraju, nawet święto potrafią ludzie sp***olić, wieczne wytykanie każdego z osobna palcami ,,bo ten jest taki a tamten owaki"

susher

2012-11-12, 10:35
Jeśli to zdjęcie jest dowodem na to, że to policjant to Ci co w to wierzą muszą mieć mózg wielkości orzeszka ziemnego.
Proponuję zobaczyć ile takich koszulek (za 19 zł) i kominiarek za (7,99) jest na znanym portalu aukcyjnym.

Ale co ja tam wiem, w końcu mnie tam nie było - a liczne nawoływania na forach do wyjazdu do W-wy w celu "uczczenia" Święta Niepodległości przy wspólnym grillowaniu nad racami