18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzowie prowokacji

Gonzoitano • 2012-11-11, 21:41
A może to prowokacja żeby móc oskarżyć policję o prowokację...



i bonus

Klawisz77

2012-11-11, 22:43


Zobaczcie co panowie milicjanci mają w rączkach.

Li...........66

2012-11-11, 22:43
Ach te radosne obchody tak ważnego Święta!! Polska to jedyny kraj w którym święto narodowe dzieli obywateli ach ten polski folklor. k***a banda łysych debili idzie i zaczepia a potem ryczą jak któryś z nich dostanie wpie**ol.

Szoqn

2012-11-11, 22:44
Byłem na marszu. Jestem dumny, piękne kilkuset tysięczne biało-czerwone morze. Gadajcie co chcecie, czuć siłę narodu. Drobne incydenty nie zniekształcą obrazu tego co się działo tym, którzy tam byli, a nie obejrzeli w tv z komentarzem jakiegoś posła po, sld, czy jakiegoś profesorka-socjolożka. niech żyje wielka Polska.

anonymousm

2012-11-11, 22:56
Nawet jeżeli to jest policjant, to co k***a z tego? Stoją sobie oficerowie operacyjni za kordonem, zamaskowani, żeby bydlaki sobie ich zdjęć nie przesyłały na smartfonach, i w razie potrzeby będą wyciągać bydlaków z tłumu i tyle.
A jak ty Szoqn widziałeś tam kilkaset tysięcy ludzi, powiem mamie, że ćpiesz. Więcej ci bluzy mma na marsz nie wyprasuje.

~Imperator

2012-11-11, 22:59
Wszyscy wiedzą że tajniacy byli tam i robili dobra robotę hehe

To ci sami tajniacy którzy na co dzień odzyskują wam majątki po wizycie włamoli, to ci sami tajniacy co odzyskują wam autka po wizycie w markecie, to ci sami którzy ustalają sprawcę który wybił wam zęby i zabrał komórkę, ci sami którzy w cieniu robią czarną robotę a w tv gadają że krawężnik złapał mordercę...hehehe nie są na co dzień widoczni nie pracują dla oklasków i ochów i achów patrzących... ktoś wydał im polecenie żeby jechać, wyłapać kogo trzeba i zrobić dobra robotę !
Za marne 2.500 max 3.500 narażają swoje życie dla was wszystkich

Sami z własnej woli woleliby siedzieć z swoimi rodzinami w domach, oni mają domy, dziewczyny, żony i dzieciaki którym nie poświęcają tyle czasu ile by chcieli poprzez takich zjebów których pojechali zatrzymywać bo im odj***ło od palenia zielska lub ktoś ich wysłał żeby jakieś słupki partyjne wzrosły. Nie z własnej woli dali się wciągnąć w to gówno

Li...........66

2012-11-11, 23:00
Prawda jest taka że jakby mieli pokojowe zamiary to nie nosiliby tych kominiarek.

anonymousm

2012-11-11, 23:04
@up Listek
To śą oficerowie operacyjni, oni muszą być anonimowi!

Hrabia Drapula

2012-11-11, 23:06
ch*ja wiecie,też mam zieloną kominiarkę dobrze że jakiś pajac nie wziął mnie za policjanta i nie zaj***ł ,tajniacy w tłumie są na każdej imprezie masowej zawsze i wszędzie i to się nie zmieni ,prosta sprawa,jeśli to była policyjna prowokacja reszta powinna się wycofać do tyłu

JedzMojLagier

2012-11-11, 23:07

No dobra, przejrzalem pare innych witryn, i dochodze do wniosku ze to byli (sa) tajniacy, teraz tylko pytanie po co i dlaczego ? Czy aby wmieszac sie w tlum i wylapac najwiekszych zwyrodnialcow a moze zeby zaczac awanture (po co?). Czekam na wypowiedz kogos bardziej obeznanego od przecietnego gimbusa, bez plucia jadem i rzucania miesem. :kawa:

Br...........ki

2012-11-11, 23:07
Znowu się zacznie lawina filmików. Z który tak naprawdę nie da się nic wywnioskować, bo wersji jest pełno, jedne powie że to tamci prowokoali inni że inni i weź tu dojdź ładu...

ph...........w5

2012-11-11, 23:08
tds1974 napisał/a:

Jakim trzeba być jołopem, żeby uwierzyć, że to policjant?


Jełopem to jesteś ty bo to JEST policjant.

Tutaj razem z kolegami:

tytanowyjanusz

2012-11-11, 23:11
najgorsze jest to, że wy wszyscy za chwilę przestaniecie się tym interesować, i po prostu zostawicie tę sprawę. Ta władza jest dla polski (i po prostu dla ludzi) bardzo szkodliwa, przez co musi być zmieniona. Dlatego Zacznijmy po prostu coś k***a robić!. pokażmy że nam na nas samych zależy!
Kontynuujmy walkę z władzą,Organizujmy się twórzmy nowe (bo przecież trzeba ludzi u władzy wymienić, a nie tylko zmienić jej proporcje np.: na palikota czy na pis). nie ma co się łudzić, że nagle zmartwychwstanie Piłsudzki, i zrobi to za nas!

Chwała Wielkiej Polsce! Cześć Ludziom Pracy!