18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzowie prowokacji

Gonzoitano • 2012-11-11, 21:41
A może to prowokacja żeby móc oskarżyć policję o prowokację...



i bonus

Gonzoitano

2012-11-12, 10:49
Koniec Świata napisał/a:

Pseudokapitalizm powiadasz? Dlatego masz dostęp do niemal wszystkich towarów jakie tylko chcesz, a studia możesz skończyć w jakiejkolwiek gównianej uczelni za pieniądze. Dlatego ze wszystkich stron jesteśmy zasypywani reklamami i nowymi tabletkami na sraczkę i na zatwardzenie, a także na ból dupy?





masz rację, to nie pseudokapitalizm. To socjalizm.

Kozioł.

2012-11-12, 10:52
susher napisał/a:

Jeśli to zdjęcie jest dowodem na to, że to policjant to Ci co w to wierzą muszą mieć mózg wielkości orzeszka ziemnego.
Proponuję zobaczyć ile takich koszulek (za 19 zł) i kominiarek za (7,99) jest na znanym portalu aukcyjnym.

Ale co ja tam wiem, w końcu mnie tam nie było - a liczne nawoływania na forach do wyjazdu do W-wy w celu "uczczenia" Święta Niepodległości przy wspólnym grillowaniu nad racami



Wiesz skąd moda na takie kominiarki na marszach? Tajniacy muszą jakoś się rozpoznawać żeby nie zawijać swoich. Te kominiarki mieli już rok temu i tez prowokowali zadymy. Znajdź mi taką komine na znanym portalu aukcyjnym.

korinogaro

2012-11-12, 10:54
To tylko strzępienie języka. Jeden z drugim nie wie nawet co to nazista, ale powtarza za GW, że każdy patriota to nazista. Rodziny z dziećmi to naziści dlatego, że są dumni z bycia polakami? Dlatego bo nie chcą rozmywania polskiej kultury w morzu unijnych dyrektyw i przepisów? Bo chcą suwerennego państwa w którym może i debile ale jedynie wybrani przez nich debile ustanawiają prawa i regulacje a nie swołocz z Brukseli? Ludzie są nazistami bo interesuje ich to żeby w ich kraju żyło się im dobrze i żeby ich dzieci miały szansę na normalniejszą rzeczywistość w Polsce? Są nazistami dlatego bo nie wstydzą się pokazać z flagą?

Pewnie waszym argumentem będzie to że znajdzie się w tłumie kilku faktycznych nazistów. Szkoda tylko, że jak wśród pedałów znajdzie się kilku pedofilów to krzyczycie na całe gardło, że nie można oceniać wszystkich pedałów przez pryzmat kilku jednostek. W drugą stronę to robić to jednak bardzo przyjemne i wygodne prawda?

Douczcie się, doczytajcie, o okresie o którym mówicie, o pojęciach których używacie i wtedy zacznijcie prowadzić dyskusję.

PS. Co do pseudo kapitalizmu. Nie wiem ile masz lat, ale poziom Twojej wiedzy wskazuje na gimnazjum więc w skrócie wyjaśnię Ci co to kapitalizm. Otóż kapitalizm to system w którym państwo nakłada bardzo ograniczone regulacje dotyczące produkcji. Np. zakazuje produkcji konkretnego artykułu czy grupy artykułów WSZYSTKIM. Całą resztę artykułów może produkować w dowolnych ilościach, dowolna liczba podmiotów bez konieczności pytania władz o zdanie (np. o tzw. koncesje) oraz sprzedawać je po dowolnych cenach. System kapitalistyczny oparty jest na ryzyku producenta i wolnym wyborze rynku. Producent ryzykuje tym, że mu się nie uda, a ludzie mogą kupić tak towary najwyższej jakości za wyższą cenę jak i towary beznadziejne za drobniaki. Nikt klientom, poza zdrowym rozsądkiem, nie dyktuje gdzie i co mają kupować. Jeśli producent nie ma zbytu na swój towar to zmienia branżę lub upada. Nie może liczyć na pomoc państwa, ale z drugiej strony państwo mu nie przeszkadza.

Napisałem że w Polsce jest pseudo kapitalizm, a nawet korporacjonizm bo: a) państwo mocno ogranicza liczbę podmiotów produkujących towary nakazując im pewną specyfikację (czyli podejmuje w pierwszym kroku za nas decyzję w jakiej jakości towar chcemy kupić); b) dalej ogranicza liczbę producentów przez wymóg koncesji na zdolnych do podjęcia produkcji czy świadczenia usług; c) tu się miesza korporacjonizm - czyli działania dające fory korporacjom takie jak zwolnienia z podatków czy system podatkowy pozwalający na wyprowadzanie pieniędzy z kraju; d) Tworzenie specyfikacji zamówień publicznych nawet małych jednostek administracyjnych tak, żeby mogły spełnić je jedynie korporacje (np. zamówienia na ciasteczka z wymogiem aby było możliwe w dowolnym momencie dowiezienie połowy zamówienia (prywatna cukiernia nie da rady tego zrobić) mimo, że nigdy nie jest to wykorzystywane w praktyce. e) pomaganie korporacjom za grube miliony gdy wpadają w tarapaty finansowe - male firmy takiej pomocy nie mogą oczekiwać. f) wiele, wiele, wiele więcej.

PS2. Smutno się człowiekowi na sercu robi kiedy pomyśli, że wielu dziadków i babć tych lewicowych pomyleńców walczyło z nazistami i z komunistami, a gdyby żyli teraz przez własnych wnuków i wnuczki zostaliby nazwani nazistami...
Tym bardziej to smutne, że nie oddzielają ich wieki zapomnienia a zaledwie jedno pokolenie ich rodziców.

PS3. Chwała bohaterom którzy chroniąc tej polskiej ziemi postradali życie!

pit@

2012-11-12, 11:48
Pogadamy jak będziecie u władzy.
Oby nie.

ziutek11113

2012-11-12, 13:50
susher napisał/a:

Jeśli to zdjęcie jest dowodem na to, że to policjant to Ci co w to wierzą muszą mieć mózg wielkości orzeszka ziemnego.
Proponuję zobaczyć ile takich koszulek (za 19 zł) i kominiarek za (7,99) jest na znanym portalu aukcyjnym.

Ale co ja tam wiem, w końcu mnie tam nie było - a liczne nawoływania na forach do wyjazdu do W-wy w celu "uczczenia" Święta Niepodległości przy wspólnym grillowaniu nad racami





EdmundKemper

2012-11-12, 14:00
Jeśli twierdzicie, że ci ludzie w oliwkowych kominiarkach, którzy byli filmowani to ONR, kibole czy jakikolwiek inny nazista, faszysta, skinhead i nie wiadomo kto jeszcze, to następnym razem idzćie na jakiekolwiek podobne wydarzenie z kamerą, telefonem i spróbujcie tak spokojnie ich nagrać. Jeśli nagracie bez oburzenia ze strony tych ludzi to postawie Wam kratę piwa.

wiesiors4

2012-11-12, 14:51
anonymousm napisał/a:

@up
NIe roSzumiem, dlaczego naziści mają nas wyzwalać od komunizmu. Raz już komuniści wyzwolili nas do nazizmu. W dodatku ten komunizm jest urojony - to tylko pretekst do bycia naziolem.


Myślałem że nie ma debili, którzy łykają wszystko z tvnu i wyborczej... A jednak.. Przeczytaj chociażby o okrągłym stole. Dowiesz się, że przy korycie nadal są te same osoby co 30 lat temu.
Cytat:

Bardzo dobrze, że policja nas chroni przed takimi jak wy. Bardzo dobrze, że chroni siebie, nie pozwalając, by ich facjaty wieszane były na forach internetowych kiboli - jak przy okazji zadym przed meczem Polska-Rosja.


SPISEK!! POLICJANCI na forach kiboli!! :homer_uv:
Cytat:

ch*j wam w dupę, prawaki, wiem, że to lubicie.


Czy mi się wydaje czy to akurat lewica jest za homosiami a prawica przeciw? Oh, przecież tak właśnie jest. Ale jesteś tak ogłupiony że już nie wiesz co do czego ale szczekasz dzielnie. Jak każdy lewak. To wam ch*je w dupska za popieranie pedałów, transów i innych odchyleń! :plzdie:
Aha i jeszcze jedno:
Nazizm - skrajnie lewicowe poglądy
Faszyzm - skrajnie prawicowe poglądy
Najpierw się doinformuj a potem pie**ol bzdury. Na marszu ani faszystów ani nazistów nie było. Ale każdy dobry lewacki leming łyknie wszystko z Faktów. Dobre pieski tuska! :roll:

RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM LEWACKĄ HOŁOTĘ!!!!

AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Jeśli twierdzicie, że ci ludzie w oliwkowych kominiarkach, którzy byli filmowani to ONR, kibole czy jakikolwiek inny nazista, faszysta, skinhead i nie wiadomo kto jeszcze, to następnym razem idzćie na jakiekolwiek podobne wydarzenie z kamerą, telefonem i spróbujcie tak spokojnie ich nagrać. Jeśli nagracie bez oburzenia ze strony tych ludzi to postawie Wam kratę piwa.


To nie ma sensu, lewaki dalej będą swoje gadać dopóki tomasz lis nie powie im, że to prawda.
Zobaczcie sobie debile, że kibole mają kominiarki w barwach swoich klubów. A wszyscy prowokatorzy mieli ciemne lub oliwkowe kominiarki. W dodatku gdy chcieli jednego z nich wylegitymować, to podeszło kilku jego kolegów i go "uwolniło". Aha no i potem ci sami prowokatorzy stali dzielnie razem z prewencją jakby nigdy nic... :roll:
Zresztą najwięcej szczekają pyskami lewaki, którzy nawet nie byli na marszu. Ja byłem i wiem co się działo.
Nie byłeś na marszu!? To zamknij pysk, bo siejesz tylko propagandę..

korinogaro napisał/a:

To tylko strzępienie języka. Jeden z drugim nie wie nawet co to nazista, ale powtarza za GW, że każdy patriota to nazista. Rodziny z dziećmi to naziści dlatego, że są dumni z bycia polakami? Dlatego bo nie chcą rozmywania polskiej kultury w morzu unijnych dyrektyw i przepisów? Bo chcą suwerennego państwa w którym może i debile ale jedynie wybrani przez nich debile ustanawiają prawa i regulacje a nie swołocz z Brukseli? Ludzie są nazistami bo interesuje ich to żeby w ich kraju żyło się im dobrze i żeby ich dzieci miały szansę na normalniejszą rzeczywistość w Polsce? Są nazistami dlatego bo nie wstydzą się pokazać z flagą?


Trafiłeś w sedno kolego! Dla lewaków każdy patriota to faszysta. Powiedzcie to w twarz ludziom, którzy byli gotowi zginąć w walce o nasz kraj!

Cytat:

Pewnie waszym argumentem będzie to że znajdzie się w tłumie kilku faktycznych nazistów. Szkoda tylko, że jak wśród pedałów znajdzie się kilku pedofilów to krzyczycie na całe gardło, że nie można oceniać wszystkich pedałów przez pryzmat kilku jednostek. W drugą stronę to robić to jednak bardzo przyjemne i wygodne prawda?


Lewaki lubią pedałów. Będą walczyć o ich prawa do usranej śmierci. Te gejowskie imprezy już im mózg zlasowały...

sidsky

2012-11-12, 15:06
wiesiors4 napisał/a:


Nazizm - skrajnie lewicowe poglądy
Faszyzm - skrajnie prawicowe poglądy
Najpierw się doinformuj a potem pie**ol bzdury. Na marszu ani faszystów ani nazistów nie było. Ale każdy dobry lewacki leming łyknie wszystko z Faktów. Dobre pieski tuska! :roll:



Nazizm = narodowy socjalizm.
Kaczyński i jego trzoda = hasła narodowe i socjalistyczne.

Ba dum tss.

Bajdełej, jakieś logiczne wytłumaczenie czemu pedał nie może być Polakiem - patriotą?

!Timon

2012-11-12, 16:06
susher napisał/a:

Jeśli to zdjęcie jest dowodem na to, że to policjant to Ci co w to wierzą muszą mieć mózg wielkości orzeszka ziemnego.
Proponuję zobaczyć ile takich koszulek (za 19 zł) i kominiarek za (7,99) jest na znanym portalu aukcyjnym.

Ale co ja tam wiem, w końcu mnie tam nie było - a liczne nawoływania na forach do wyjazdu do W-wy w celu "uczczenia" Święta Niepodległości przy wspólnym grillowaniu nad racami



Orzeszku rzecznik policji przyznał się
Cytat:

Nawet rzecznik policji przestał kłamać i przyznaje, że osoby które wszczęły zajścia na Marszałkowskiej "To mogli być nasi funkcjonariusze."



Ja wiem lemingom i to nie wystarczy. Przestańcie robić z siebie kretynów.

Gonzoitano

2012-11-12, 18:59
wiesiors4 napisał/a:



Aha i jeszcze jedno:
Nazizm - skrajnie lewicowe poglądy
Faszyzm - skrajnie prawicowe poglądy
Najpierw się doinformuj a potem pie**ol bzdury. Na marszu ani faszystów ani nazistów nie było. Ale każdy dobry lewacki leming łyknie wszystko z Faktów. Dobre pieski tuska! :roll:


Z nazizmem - masz rację. Jednak faszyzm to ideologia hybrydowa(ideologicznie, ekonomicznie to hybryda lub tercetyzm.

wiesiors4 napisał/a:



Trafiłeś w sedno kolego! Dla lewaków każdy patriota to faszysta. Powiedzcie to w twarz ludziom, którzy byli gotowi zginąć w walce o nasz kraj!




Dokładnie. Patriotów nazywą nacjonalistami. Nacjonalistów faszystami. Faszystów (neo)nazistami. A tych ostatnich PiS'em :)

nanab

2012-11-13, 18:19
Myślałem, że AT w kominiarkach wyciągają i uspokajają tłumów pojedyncze małpy, które próbują zaczynać zadymę. A to przecież zbrodniarze napadający bezbronnych prawdziwych polaków, którzy chcieli spokojnie przejść się w kominiarkach, z kurtkami pełnymi petard i rac.