18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzowie prowokacji

Gonzoitano • 2012-11-11, 21:41
A może to prowokacja żeby móc oskarżyć policję o prowokację...



i bonus

stery_srh

2012-11-11, 23:38
Historia zatacza koło, już po raz wtóry... Jest to samo, co mieliśmy w latch '70 i '80, tylko w bardziej wyrafinowanym wykonaniu. Wtedy też ludzie byli inwigilowani, były organizowane prowokacje. Też próbowano zastraszyć, albo zdyskredytować tych, którzy próbowali zwalczać system. Pacyfikowano demonstracje, albo do nich nie dopuszczano...
Z tą różnicą, że kiedyś ludzi żyli bliżej siebie, potrafili łatwiej się zorganizować, zjednoczyć. Pewnie trochę dzięki temu, że media nie były tak rozwinięte i nie prały im mózgów. Tak samo jak kiedyś, obecna władza posunie się do wielu nikczemnych zagrań, żeby nie zatonąć.
No i generalnie wtedy im się udało, bo dzisiaj w zasadzie rządzą nami ci sami ludzie, lub ich zaufani następcy. Jak będzie obecnie, czy rozliczymy się w koncu z przeszłością - to się wkrótce okaże.

Shatter

2012-11-11, 23:38
Tymi słowami można skomentować cały ten marsz i wasze żałosne komentarze.

Jeśli myślisz że jesteś patriotą bo pie**olisz w necie "HURR Tuzg i TVN i GW ogłupiajo ludzi DURR" to muszę cię uświadomić że jesteś amebą umysłową bez perspektyw.
Shalom!

tigerqaz

2012-11-11, 23:40
niestety ludzie ale taka jest j***na prawda Władza nie pomaga oni nam tylko szkodzą i ci w rządzie i ci w przebraniu policji bo to jest tylko przebranie niestety nie ma już w Polsce porządnych ludzi...

wiesiors4

2012-11-11, 23:40
prof. Matolewicz napisał/a:

@wiesiors4
I co mam uwierzyć, że to policja zaatakowała, bo tak jest napisane w filmiku na którym nic nie widać? Normalne, że policjanci mają zakryte twarze, bo muszą mieć zakryte, ale to wcale nie oznacza, że tylko oni mieli kominiarki.
Od razu zaznaczę, że nie mam pojęcia, czy tak było, czy nie - możliwe, że tak, ale ustalanie sobie najbardziej pasującej wersji i szukanie na siłę jakichś pseudo dowodów jest żałosne.


A byłeś tam? Bo ja tak i szedłem w 2 rzędzie osób rozdzielonych na 2 grupę. Nasz pochód sobie wyrusza aż tu nagle przez barierki na filmie przeskakują jakieś patałachy w kominiarkach i nas oddzielają. Rzucają race i petardy w policje chwilę potem kamienie. I zaczęła się walka. Nie wiem kim byli ludzie w kominiarkach , ale to nie ONRowcy ani nikt inny z marszu (a tak pewnie powiedzieli w mediach).
Odpowiadając na twoje pytanie: I co mam uwierzyć, że to policja zaatakowała, bo tak jest napisane w filmiku na którym nic nie widać?
Odpowiem: Nie, możesz uwierzyć w to co powiedzieli w wiadomościach lub w to co przeczytasz w wyborczej.

smokey

2012-11-11, 23:41
To co się teraz dzieje w tym kraju jest nie do pomyślenia,bronek i donek i reszta tych sk***ieli z wiejskiej powinna zawisnąć na narodowym.

stery_srh

2012-11-11, 23:45
Shatter napisał/a:

Tymi słowami można skomentować cały ten marsz i wasze żałosne komentarze.
...
Jeśli myślisz że jesteś patriotą bo pie**olisz w necie "HURR Tuzg i TVN i GW ogłupiajo ludzi DURR" to muszę cię uświadomić że jesteś amebą umysłową bez perspektyw.
Shalom!


Łał, ale ty jesteś nie mainstreamowy. Niesamowite. I jaki zajebisty masz avatar w profilu. :shock:
A na poważnie - amebą umysłową bez perspektyw jesteś ty i tobie podobni. Frajerstwo pierwszej wody.

Koniec Świata

2012-11-11, 23:54
Jak widzę i słucham tego Winnickiego to widzę fałsz. Nie zostawiłbym mojego psa pod jego opieką, bo by go jeszcze wyr*chał. pie**oli te same brednie co zawsze. Mam nadzieję, że taki gnój nigdy niczego w polityce nie osiągnie. Niech żyje sobie na marginesie i sobie fantazjuje.

ph...........w5

2012-11-12, 00:01
@uo ale przecież on mówi samą prawdę. ładnie musisz mieć już zindoktrynowany umysł, że widzisz tam fałsz.

Koniec Świata

2012-11-12, 00:04
amsterdream napisał/a:

@uo ale przecież on mówi samą prawdę. ładnie musisz mieć już zindoktrynowany umysł, że widzisz tam fałsz.



Ja tez mówię samą prawdę, a moja prawda jest bardziej prawdziwa niż prawda tego placka. :badyl:

Preeezes

2012-11-12, 00:06
Czasami się zastanawiam czemu ludzie szukają dziury w całym.

Gonzoitano

2012-11-12, 00:07
@Koniec Świata

tak czytam sobie twoje posty i zastanawiam się czy twoją matką nie jest Kazia Szczuka, i czy nie skrzywiła ci psychiki każąc nosić sukienki i sikać na siedząco

Koniec Świata

2012-11-12, 00:14
Gonzoitano napisał/a:

@Koniec Świata

tak czytam sobie twoje posty i zastanawiam się czy twoją matką nie jest Kazia Szczuka, i czy nie skrzywiła ci psychiki każąc nosić sukienki i sikać na siedząco



Jak patrzę na twój avatar to wiem, że spłodził cię jakiś stary naziol w Argentynie.

dback

2012-11-12, 00:16
ellsworth napisał/a:


Pomyśl choć przez chwilę!! Naprawdę wierzysz, że policja robiąca taką prowokację ubrała koszulkę z napisem "policja"?? No po prostu brak słów!! To tak jakby dokonujący Prowokacji Gliwickiej odczytali tekst o przejęciu radiostacji po niemiecku.


Choćby po to, by w razie draki byli chronieni przez swoich albo byli rozpoznani przez swoich. Trudno się domyśleć?