18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz antyfaszystów.

SamSobieBogiem • 2013-11-09, 19:53


Wspaniały, pokojowy marsz antyfaszystów, który odbył się dzisiaj w Warszawie.
I te patriotyczne hasła! W sam raz przed 11 listopada.
Nic dodać, nic ująć :homer:

KMD

2013-11-09, 20:51
Antyfaszystów? k***a jak patrze na ten obrazek to chyba jestem faszystą. k***a.

P.S r*chable

skun_Z_wiadra

2013-11-09, 20:56
Nie, nie... "ona" nie ma racji.. To nie ważne, że urodziłem się biały, w Polsce to nie ważne, że jestem dumny z tego, że jestem biały... To, że wolę patrzeć w prawo jak J.K Mikke o niczym nie świadczy... Jestem lewakiem... A Wy k***y nie dyskutujcie bo Was pozwę...

Powell

2013-11-09, 20:57
bloodwar napisał/a:

W sumie jak się tak trochę zastanowić - co to jest narodowość? Gdybym urodził się 50 km dalej - byłbym Ukraińcem, mówiłbym po Ukraińsku, uważał Banderę za ważnego bohatera okresu II WŚ etc. Gdyby mój pradziadek, zamiast wracać do prababci (którą widział ledwo kilka razy na zabawach w remizach i na kilku schadzkach ale obiecał że wróci i że za żonę ją weźmie), zostałby gdzieś pod Arnhem (bo chyba tam był raniony w czasie operacji Market-Garden) z tego co pamiętam) to może teraz mówiłbym biegle po Holendersku, nosił się na pomarańczowo, oddawał hołd Królowej (teraz już Królowi), jakby pradziadek nie leciał z postrzeloną nogą do swoich tylko poddał się Niemcom (jak koledzy) to może zabraliby go do obozu, obóz wyzwoliliby Alianci a po wojnie osiadłby gdzies w Niemczech bo nie chciałoby mu się wracać do Polski i teraz mówiłbym po niemiecku, oddawał cześć Angeli, zarabiał kokosy w euro i uważał, że nalezy nam się zwrot Breslau, Posen i Danzig jako ziem zagarniętych w niesprawiedliwy sposób po wojnie. Jakoś tak się złożyło, że urodziłem się Polakiem, mówię Polsku - czy to źle? Chyba nie, ale nie jest to też powód do jakiegoś samouwielbienia




Może dla kogoś i nie jest to powód do samouwielbienia, może dla niektórych nawet nie jest to powód do dumy. Ba, pewnie są i tacy, którzy się wstydzą swojego pochodzenia albo przynajmniej wstydzą się niektórych rodaków. Jednakże chociażby ze zwykłego szacunku dla ludzi, którzy przelali swoją krew, żeby ta ruda kurewka mogła sobie teraz beztrosko hasać razem z innymi fiutkami, nie powinna wymachiwać takimi hasłami. Jak jest taka zajebiście światowa to po wała jeszcze tu siedzi? Zmywaki w Londynie czekają.

co...........da

2013-11-09, 21:02
Smutno mi borze... Nikt na sadistic.pl nie zrozumiał tak prostego hasła.

Dupa_Zza_Krzaka

2013-11-09, 21:02
Ale tam jest podwójne zaprzeczenie, także plakat znaczy: "Wszyscy rodzimy się Polakiem".
A poza tym, to niech przyjdzie w poniedziałek z takim czymś :)

WalniętyKnur

2013-11-09, 21:04
w okolicach 11 listopada od kilku lat śmieci ubrane i wyglądające jak śmieci wychodzą na ulice...

Killmaas

2013-11-09, 21:07
O czym my rozmawiamy? Patrzcie jak te zjeby wyglądają :-)

Dorquba

2013-11-09, 21:10
k***a świętują noc kryształową jakby to było nasze narodowe święto. Kule w łeb.

Kuriki

2013-11-09, 21:10
1. Lepsze takie rzucanie hasełkiem na transparencie niż obcinanie głów maczetą...

2. Co to w ogóle znaczy "być polakiem"?

Jeśli to znaczy mieć obywatelstwo Polski no to się mogę zgodzić, że jestem polakiem. Ale jeśli być polakiem znaczy kochać ten kraj, w razie potrzeby oddać za niego życie czy być chociaż przywiązanym emocjonalnie to ja nie czuję się polakiem. Mam obywatelstwo jakie mam ale czuję się po prostu sobą- nie czuję emocjonalnej więzi z tym polskim kawałkiem terenu ani czegoś w tym stylu. Kiedyś wyjadę stąd i nie będzie mi z tego powodu ani smutno ani wesoło. Nie jestem sentymentalną osobą i nie uważam również któregokolwiek kraju za swój dom- świat traktuję jak plac zabaw i miejsce do zwiedzania oraz zdobywania doświadczeń.

Polska jest dla mnie tylko jedną z wielu dzielnic świata (niestety zajebiście socjalistycznolubną dzielnicą :emo: )- ale równocześnie nie przeszkadza mi, że ktoś to miejsce traktuje jak swój najdroższy dom i w razie wojny walczyłby w obronie Polski.

xjan

2013-11-09, 21:19
O już są zdjęcia z marszu lewaków.

Camel_06

2013-11-09, 21:19
coda napisał/a:

Smutno mi borze...



Serio k***a? :facepalm: Chyba że jakiś neodruid jesteś, to sorry... Ty weź się za słownik lepiej.

PureWhite

2013-11-09, 21:22
Policja i wojsko nie dotrzymały swoich obowiązków, powinni chronić wszystkich obywateli przed lewackim ścierwem.

PRG

2013-11-09, 21:23
Ma racje ruda

Monar24

2013-11-09, 21:40
Ciekawe czy było ich więcej niż 400 ..

PTX

2013-11-09, 21:45
eh widzę, że żaden z sadoli nie pojął tego hasła... wytłumaczę Wam o co chodziło jej wg mnie. "nikt" osoba bez ambicji, osobowości, która nie ma własnego zdania, po prostu jest niczym, idzie za głosem tłumu itp. Na transparencie jest na napis" NIKT nie rodzi sie Polakiem" co oznacza, że w Polsce rodzą się same osoby, które nie są nikim, mają własne wartości, plany, zostawiają jakiś ślad w historii, potrafią walczyć o swoje itp

Biedną dziewczynę zjechaliście z góry na dół, a ona głosiła mądre hasło