18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz antyfaszystów.

SamSobieBogiem • 2013-11-09, 19:53


Wspaniały, pokojowy marsz antyfaszystów, który odbył się dzisiaj w Warszawie.
I te patriotyczne hasła! W sam raz przed 11 listopada.
Nic dodać, nic ująć :homer:

SamSobieBogiem

2013-11-09, 20:19
rottunio napisał/a:

globuska j***na



Globalizm akurat nic do tego nie ma... i mówie to teraz całkiem poważnie. Jestem za całkowitą współpracą miedzynarodową. Nawet nie mam nic do obcokrajowców, którzy emigrują do Polski czy gdziekolwiek, nawet murzynów i ciapatych. Jest tylko jedna zasada, której łamanie wk***ia mnie niemiłosiernie, a brzmi ona - "Jeśli przyjeżdzasz do innego kraju akceptujesz wszystkie zasady w nim panujące i dostosowujesz się do nich w 100%, a jeśli nie pozwala Ci na to religia, polityka, cokolwiek to nie afiszujesz się ze swoją innością, a już napewno nie walczysz o to by stała się normalnością w danym kraju".

globalizm gospodarczy - tak. Globalizm w celu wymieszania ras i narodów - nie!

Camel_06

2013-11-09, 20:25
No jaaaaa pierdoooolę... Narodowcy niedobrzy, ale takie kurewstwo, ch*jnia i herezja przechodzi, to już niby cacy? k***a mać, teraz rozumiem dlaczego nie chcą nam udostępnić broni - no bo taką zdzirę to tylko za wszary, kula w łeb i do piachu...

Prośba do fachowców w temacie: Dobrze by było p*zdę namierzyć i wkleić jej tę fotkę na fb czy co tam ma k***iszcze, niech po niej naród jeździ jak po suce bo zasłużyła. Ktoś się zna na tym?

SamSobieBogiem

2013-11-09, 20:27
eh... niech stanie teraz naprzeciwko Polaka, który walczył z niemcami w 1939 za wolność w imię honoru i ojczyzny i powie mu to w twarz co napisala na transparencie...

FrasQs

2013-11-09, 20:30
Wystarczy popatrzeć na te twarze by wiedzieć wszystko o uczestnikach tego k***a zebrania. :)

SamSobieBogiem

2013-11-09, 20:33
pseudointelektualiści, pacyfiści, hipsterzy i tym podobna śmietanka, która prędzej ucieknie z kraju w razie wojny niż złapie za karabin.

contowsky

2013-11-09, 20:33
ruda, to co się po takiej spodziewać

Tarvil

2013-11-09, 20:38
Ależ obruszenie i ból dupy. Widać narodowcy mobilizują się przed 11 listopada :D .

JH...........DS

2013-11-09, 20:38
Rude to poj***ne, wiadomo od dawna ;)

SamSobieBogiem

2013-11-09, 20:41
Tarvil napisał/a:

Ależ obruszenie i ból dupy. Widać narodowcy mobilizują się przed 11 listopada :D .



a Ty kim jesteś? określ się bo nie mam zamiaru jechać po kimś o kim nie mam zielonego pojęcia :)

Schizo

2013-11-09, 20:42
Rozstrzelać w p*zdu wszystkich :P

pomidorro

2013-11-09, 20:43
Wiecie co z nią zrobić!

Mefiozos

2013-11-09, 20:49
Te durne, bezcelowe i bezmyślne krzyki, marsze, co tam jeszcze, w połączeniu z obrazem tego całego gówna na ulicach, tych emigrantów ze wschodu, azjatów, murzynów, których na szczęście jest jeszcze dużo, cyganów i reszty darmozjadów zajmujących miejsca pracy, jak już pracujących, to na czarno, nie odprowadzający podatków, pobierający zasiłki od państwa daje pojęcie w jakim jesteśmy szambie. Wystarczy spojrzeć na Amerykę. Są tak uzależnieni od azjatów, że po upadku japonii USA padłoby w ciągu 2 tygodni max. A u nas to postępuje. Bo niby czemu ludzie wyjeżdzają? Nikt do Polski nikogo nie zapraszał, a pchają się tu jak poj***ni. Taki jest obraz Rzeczypospolitej Polskiej, i ktoś musi się wreszcie za to wziąść!

Da...........us

2013-11-09, 20:50
Ma rację, NIKT nie rodzi się Polakiem, zawsze KTOŚ. Dlatego też np. ona jest nikim, cała reszta zgromadzonych. Farbowany lis z niej, spójrzcie. :)