18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie i pałaże tu sie ktoś pszepycha i tak dalej

Unofakjando • 2010-11-24, 22:02
Warto obejżeć :jezdziec:

KN...........NT

2010-11-24, 22:10
O co chodzi? Kiedy to było i dlaczego?

taysachs

2010-11-24, 22:35
w p*zdu pałami po mordzie i niech proszą o łaskę.

Rh...........ox

2010-11-24, 22:50
Filmiki fajne, nazwa tematu, opis, jakieś informacje tragedia, popraw się na przyszłość.

Rufi

2010-11-24, 22:59
Cytat:

pszepycha


Unofakjando napisał/a:

obejżeć


Na początku myślałem że pisownia celowa ale teraz wiem że Tobie naprawdę pani od polskiego zmarła jak byłeś w pierwszej klasie :facepalm:

Dymekx

2010-11-24, 23:12
Bija dzieci, tratuja je o Boze, ja sie pytam na ch*j dzieciaka pcha w ten dym

Unofakjando

2010-11-24, 23:39
Takie sceny tylko w polsce, zajebiscie co nie?

Demagog

2010-11-24, 23:49
uczta dla jotpekowców ;X

Lew

2010-11-24, 23:52
Co to za impreza ? Ze psy się buntują a właściciele nie potrafią im wpie**olu spuścić ?

abrakamus

2010-11-25, 00:22
LOL
Muszę przyznać, że nie ogarniam niektórych ludzi...
A to zara powiem dlaczego :>
Bo zabierają dzieci, czy osoby starsze na takie lokacje jak to, czyli na miejsce starcia ..::cywile vs. policja::.., gdzie dochodzi do przepychanek i rękoczynów. :D
Skoro wiedzą, że w takowym miejscu czeka zagrożenie, to po grzyba zabierają tam swoje pociechy?? Może te dzieci to jakieś żywe tarcze, dzięki którym strajkujący myśli sobie:,,Ja cię mogę kopać, wyzywać o pchać się na ciebie z dzieckiem na rękach, ale ty jak się wepchniesz na mnie panie policjancie, to zostaniesz nazwany bezlitosnym sk***ielem, który nie patrzy, czy czasem nie zrani swoim zachowaniem młodziaka.
PS. Co do tego psa, to chyba stara baba nie miała małego dzieciaka, to wzięła jako żywą tarczę swojego pupila :S
Jeżeli żywe tarcze nie skutkują to strajkujący mają jeszcze w zapasie stare babcie, które przewracają się gdy tylko policjant je dotknie (czasami przewracają się i krzyczą bez powodu) To taka broń zapasowa i doskonale działająca.
Czy ja coś podobnego już widziałem?? TAA! Gdzie jest krzyż?!

ReconBull

2010-11-25, 01:20
@ abrakamus
Aleś się k***a rozpisał ze dwa dni myślenia zeszło co ?

No...........ck

2010-11-25, 01:35
ja uważam ,że policja najpierw powinna bardzo skrupulatnie oceniać sytuację ,a następnie to już wolna amerykanka i nie chodzi mi konkretnie o tą sytuację.

exculibrus

2010-11-25, 01:37
Poszukałem i znalazłem - był to protest mieszkańców lubelskiej dzielnicy Poręba przeciwko budowie stacji bazowej telefonii komórkowej sieci Era w środku osiedla mieszkaniowego.

Jak dla mnie, to szkoda, że nie użyli armatek wodnych. A co się policjanci będą przepychać?
A skoro mieszkańcy nie chcą tam budowy, to niech się zrzucą na kupno pola obok osiedla.

Tej babce, która mówiła o środkach odurzających, miałem ochotę pie**olnąć prawym sierpowym przez monitor. Nie chodzi tu tylko o to co pieprzyła, ale o jej sztuczność i tępotę przypominającą mi prowadzącą "Mam Talent" - i nie mam tu na myśli Chylińskiej.

eles

2010-11-25, 01:43
ehh i gdzie ta brutalnosc?

byli bardzo delikatni :)

Belussi

2010-11-25, 02:26
No ale o co tu chodzi? Może za darmo nie dostali?

Hmmm nie doczytałem :D Śpiewają Hymn :D To PiS też tam był ? :D