18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie i pałaże tu sie ktoś pszepycha i tak dalej

Unofakjando • 2010-11-24, 22:02
Warto obejżeć :jezdziec:

ksio

2010-11-25, 19:50
Cytat:

ksio, Ty mały głupi penisie...pies to cie spłodził...Bez Policji strach by było wyjść z domu, bo wokół jest pełno takich idiotów ja ty. Z resztą i tak lepiej omijać ciemne zaułki, bo wszędzie pełno gówniarzy z JP na bluzach. Haaa najśmieszniejsze jest to, że 99,9% z nich z Policją miała tyle do czynienia co ja z kosmitami. Jak coś ukradniesz albo kogoś pobijesz to się k***a nie dziw, że Policja cię ściga. Rachunek jest prosty - ukradłeś, pobiłeś = do paki, awanturujesz się, niszczysz = pałą po grzbiecie.



Ciebie tez stary pałką policyjną w dupe dymał? :)

Alixo

2010-11-25, 19:51
1:56, haha pcha się ch*j pierwszy a później jak dzieciaczek "Aaaa! Aaaa! ałaaaa"

dback

2010-11-25, 19:52
Odurzona to ty jesteś k***o która wprowadza w takie coś dziecko!

Ciuciurum

2010-11-25, 19:52
To się dzieje w Lublinie na dzielnicy Czuby, chodzi o to że Era chciała ludziom pod blokami postawić wieże radiowe telefonii. Ostatecznie mieszkańcy byli górą w tym sporze.

tranzystor

2010-11-25, 19:52
k***a, ten "intelektualista" w okularkach wypowiadający się o kimś "półintelektualista", który na siłę chce zrobić dobre wrażenie, poprostu rozpie**ala. Ta zdzira w chuście na łbie, to też k***a uosobienie intelektu. Nie mają racji, więc szukają taniej sensacji typu "wyciągnął broń" (pewnie się drapał po jajach), albo "są odurzeni" (też bym lekceważył te zaczepki).

aportox

2010-11-25, 19:59
ksio
@up Twój stary to policjant.

Eh... czasem brak mi słów. Mój ojciec jest emerytowanym gliniarzem i wiesz co? Tacy jak on, czyli każdy wg. ciebie "j***ny pies" nadstawia lub nadstawiał dla takich jak ty karku. Często zdarza się że ratując kogoś bezwartościowego jak TY odda nawet życie. Przyjedzie na sygnale gdy będziesz potrzebował pomocy, gdy ci ktoś wpie**oli, okradnie, czy w jakikolwiek inny sposób skrzywdzi będzie szukał winnego. Mogę sobie dać rękę upie**olić, że gdybyś wyszedł zza rogu i dostałbyś w mordę tracąc część uzębienia, bity i kopany na glebie bo za głośno lazłeś po chodniku wyłbyś żeby Ci ktoś pomógł i wiesz co ? Nawet jakbyś miał koszulkę JP, nienawidziłbyś gliniarzy, wyzywałbyś ich całe życie, rzucał w nich kamieniami na meczach, to wiedz że on i tak by tam przyjechał i możliwe że uratowałby ci życie.

P.S. Dziecko powiem Ci coś. To że Ci gliniarz wlepi mandat bo rozj***łeś komuś okno po pijaku, wypie**alałeś kosze, kradłeś czy też wpie**oliłeś w kilku jednej osobie to wyobraź sobie że na to zasłużyłeś. Wiesz dlaczego? Bo jakby tobie ktoś wyj***ł okno, wpie**olił za darmo, porysowałby dla zabawy twój samochód, czy skrzywdził twoje dziecko, to też byś chciał żeby ten ktoś odpowiedział za swoje czyny w jakikolwiek sposób; a gliniarze są właśnie od tego, żeby cię bronić przed między innymi takimi sytuacjami.

ksio

2010-11-25, 20:09
@up
Sram na Ciebie, Twoją rodzinę i na Twojego starego tym bardziej. Obyście zdechli w okrótnych męczarniach.

Nie rozpie**alam szyb ani nie bije nikogo bez powodu a jednak dostałem wpie**ol od ścierwa pokroju twojego starego za to że sobie paliłem blanta i śmiałem się z kolegami. Z kumplem po imprezie zostaliśmy okopani przez 6 typów gdy po drugiej stronie ulicy stał patrol i się temu przyglądał. A na koniec podeszli i nas spisali... Tak wygląda wasza kochana policja w Polsce. Wiec mi nie pie**ol, że narażają dla kogoś życie. Idź lepiej lizać dupe staremu to moze Ci zalatwi dobrą posadkę w psiarni.

Mervil

2010-11-25, 20:10
@up propsy

ku...........ek

2010-11-25, 20:11
ReconBull napisał/a:

@ abrakamus
Aleś się k***a rozpisał ze dwa dni myślenia zeszło co ?



Aż tak boli, że niektórym myślenie idzie sprawniej niż tobie?

twist

2010-11-25, 20:26
ksio - słabo...

eragonoss

2010-11-25, 20:26
ksio napisał/a:

@up
Sram na Ciebie, Twoją rodzinę i na Twojego starego tym bardziej. Obyście zdechli w okrótnych męczarniach.

Nie rozpie**alam szyb ani nie bije nikogo bez powodu a jednak dostałem wpie**ol od ścierwa pokroju twojego starego za to że sobie paliłem blanta i śmiałem się z kolegami. Z kumplem po imprezie zostaliśmy okopani przez 6 typów gdy po drugiej stronie ulicy stał patrol i się temu przyglądał. A na koniec podeszli i nas spisali... Tak wygląda wasza kochana policja w Polsce. Wiec mi nie pie**ol, że narażają dla kogoś życie. Idź lepiej lizać dupe staremu to moze Ci zalatwi dobrą posadkę w psiarni.



Jak piszesz to to mam wrazemie ze teraz tez paliles blanta albo jestes totalnym debilem. bo nie uwierze ze cie skopano przy polici cwaniaczku. prawda zdarzaja sie scierwa wsrod polici ale to jest naprawde bardzo rzadko, i to jest powodem zeby ich wszystkich nienawidzic? tak wlasciwie waszymi haslami pokazujecie ze jestescie pedalami :mrgreen: Ale nastepnym razem nie pisz komentarzy nacpany.

ksio

2010-11-25, 20:28
@up W dupie byleś i gówno widziałeś z gimnazjum dopiero synalki psiórów powychodziły i myślą że pozjadały szczeniaki rozumy

hahahaha :D

91' pokolenie policyjne

lu...........71

2010-11-25, 20:28
k***a co tam sie dzieje.. krzyki wrzaski co to za motłoch.... :samoboj:



:snajper2:

Kompania ! Salwa honorowa w tłum.... PAL ! ;-)

i po problemie :]

kalo_gero

2010-11-25, 20:38
Ja się pytam: gdzie jest ZOMO!!! Co to za formy rozwiązywania sporów przepychanki z mieszkańcami. Chłopaki z prewencji nazbierali kopniaków i wyzwisk i ch*ja zdziałali w sumie. ZOMO się nie pie**oliło w takich sytuacjach sikawka i pały koniec strajku w 3 min. Pani przestała by pieprzyc ze są odurzeni a po pierwszej pale strajkujący zawijaliby dzieci, starców i psy do domów bez zbędnej szopki. Z dwóch trzech dostało by baty a reszta by się uspokoiła. Bilans obrażeń byłby na pewno korzystniejszy. To jest państwo prawa i mieszkańcy nie będą decydować siłą od tego jest sąd.

wes137

2010-11-25, 20:46
2.58s Tadeusz Norek?