18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie i pałaże tu sie ktoś pszepycha i tak dalej

Unofakjando • 2010-11-24, 22:02
Warto obejżeć :jezdziec:

EvilDog

2010-11-26, 15:56
@ksio
Bo w UK -.-', no pewnie bo tam się zapie**ala z blantami po ulicy, pije alkohol gdzie popadnie, można wywracać śmietniki i nikt z policjantów nie wróci Ci uwagi. Ehh piękny kraj :-| nie to co u nas. Szkoda żeś nigdy z milicją nie miał do czynienia... ale... A co do tego że w policji trafiają się sqrwiele to wiadomo, ale tak qrwa jest wszędzie. Wszędzie są wyjątki i nie pie**ol że każdy policjant to musi być sqrwiel który odrazu bije Cie pałą. Bo w taki razie będzie nowa moda JL! = j***ć Lekarzy! bo były przypadki że zabijali ludzi dla pieniędzy od biur pogrzebowych, i jeżdżą w karetkach naj***ni, JS! = j***ć Strażaków! bo były przypadki kiedy ktoś z straży sam wszczynał pożary, JK! =j***ć Księży! bo to pedofile.
I tak można wch*j i troszkę wymieniać. Tak samo i z policją, a ktoś tego porządku misi pilnować np. po to żebyś miał z czego pisać te durne komentarze, bo w każdej chwili do mieszkania mógł by ktoś wpaść silniejszy od Ciebie i z uśmiechem wziząść twój komputer, a Ty nic byś nie mógł zrobić.

abrakamus

2010-11-26, 16:29
,,być może i masz racje, ale zauważ ze policja za dużo sobie pozwala, co bron wyciągać do dziecka, poh*jalo? pałkę i to jeżeli dzieciak ma nóż czy coś innego, ale bron? gdzie k***a w tych czasach do dzieci z bronią skakać, policja gwałci molestuje i wymach*je bronią, h*jom trzeba ręce poucinać i wtedy nie będzie takiego typu burdelu na ulicach."

No napisałem głównie sporo o zachowaniu tych ludzi( jakiś zwierzyniec tam powstał czy co...) ale nie oskarżyłem o nic policji, gdyż pomimo tego, że mają sporo wad, to jednak trzymają nasz kraj w kupie(w przeciwieństwie do polityków).
Wyobraźcie sobie Polskę, w której nikt nie będzie pilnował sytuacji na drogach, nikogo (ze służb)nie będzie obchodziło, kiedy u sąsiada będzie miała miejsce strzelanina itd. Kraj popadłby w ruinę i amerykańce musieliby przysłać do nas swoje wojsko, które i tak stacjonowałoby tu tylko, żeby nam wywieźć jak najwięcej węgla kamiennego, brunatnego czy tego domniemanego gazu łupkowego...
Powstałby burdel... więc do policji mam jako taki szacunek ;]

Co do tej wieży komórkowej(czy jak to cholerstwo nazywają)
To jest Polska, a więc:
-Obywatele korzystają z komórek, ale przy domu wieży komórkowej nie dadzą sobie wybudować- będą się skarżyć, jeżeli nie będzie u nich zasięgu.
-Obywatele korzystają z prądu, ale elektrowni atomowej nie dadzą w naszym kraju wybudować,- będą sie skarżyć, że ceny prądu za drogie
-Obywatele...

Nie mówię, że wszyscy się tak zachowujemy. Zresztą sami oceńcie jak wygląda w naszym kraju wprowadzanie zmian: budowa drogi, budowa osiedla, autostrady, elektrowni, przestawianie krzyża z miejsca publicznego do świątyni itd.
ZAWSZE SPRZECIW LUB WYZYSK
dlatego... zrobiłem konto na sadolu, żeby śmiać się z ,,Gary mów ołt", Chomików Czelabińskich, czochrania lemura czy innych zajebistości, byleby tylko nie mieć styczności z tym, co pokazują w faktach o 19:00. bo to jest żenujące.

eragonoss

2010-11-26, 16:53
ksio napisał/a:



A jak dostaleś pałą to mu podziękowałeś?! hahahah... prosze Cię.. przecież Ty nie widziałeś nic poza monitorem własnego kompa... Nawet polszczyzny nie znasz :)
Szedliście?? Szliście się pisze gimbusie pie**olony. A co do calej reszty to mam z was zwałe wyznawcy kaczyńskiego i państwa policyjnego. I nie przyznam wam racji bo dla mnie jestecie zwykłymi dziećmi neostrady które liczą na to że za rogiem będą psy bo się boją wyjsc z domu w obawie o wlasne zdrowie. Urodziles się lapsem to lapsem zostaniesz albo pojdziesz do policji i bedziesz wiekszym lapsem. I nie rozchodzi mi sie o to żeby nie było policji tylko żeby wykonywali swoje obowiązki i nie łamali prawa, w UK jakoś jest normalna policja która nie nadużywa władzy naszo-klasiści wszechwiedzący. Żal mi was propolicyjny plebsie :) Tak właśnie wyrastają społeczniaki. jak zobaczycie goscia z blantem to dzwonicie na psiarnie bo to przestępca.



Po 1: Nie podziekowalem ale wiem za co dostalem
Po 2: Nie bo wiekszosc czasu spedzam z kolezankami i kolegami
Po 3: "Glodnemu chleb na mysli" nie badz zazdrosny o to ze my mamy w domu internet ytlko dlategoo ze kozystasz z kafejki internetowej?
Po 4: "lapsem" a wiesz przynajmniej co to znaczy?
Po 5: "W UK jest normalna policja" Hahaha ale zes sztrzelil gafe
Po 6: Do ludzi z blantem nic nie mam. Baa mam nawet kilku kolegow ktorzy caly czas pala ale oni mimo ze sa na haju
nie zachowuja sie tak zalosnie jak ty
Po 7: Skoncz sie pograzac bo to nie ma sensu
Po 8: Koniec z toba dyskusji bo zachowujesz sie jak male dziecko