18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie i pałaże tu sie ktoś pszepycha i tak dalej

Unofakjando • 2010-11-24, 22:02
Warto obejżeć :jezdziec:

ksio

2010-11-26, 01:32
Cytat:

Prosze cie, nie wywyższaj sie, bo to nie ma sensu!
Nieprawda jest to gówno widziałem nie raz dostalem od policji pala
przez leb lecz nawet wtedy na nich zlego slowa nie powiedzialem.
i nie raz uratowali mi dupe. Mimo swojego wieku duzo przezylem i jest tego naprawde dU zo opowiadac.
Nie raz dostalem wpie**ol i nie raz go komus spuscilem
Bo ja w porownaniu do ciebie nie siedze caly czas w domu kolezko i nie wychodze tylko do dilera po towar, a ze raz szedliscie <-- WTF?! po ziolo i dostaliscie wpie**ol to masz do nich wielkie zażalenia.



A jak dostaleś pałą to mu podziękowałeś?! hahahah... prosze Cię.. przecież Ty nie widziałeś nic poza monitorem własnego kompa... Nawet polszczyzny nie znasz :)
Szedliście?? Szliście się pisze gimbusie pie**olony. A co do calej reszty to mam z was zwałe wyznawcy kaczyńskiego i państwa policyjnego. I nie przyznam wam racji bo dla mnie jestecie zwykłymi dziećmi neostrady które liczą na to że za rogiem będą psy bo się boją wyjsc z domu w obawie o wlasne zdrowie. Urodziles się lapsem to lapsem zostaniesz albo pojdziesz do policji i bedziesz wiekszym lapsem. I nie rozchodzi mi sie o to żeby nie było policji tylko żeby wykonywali swoje obowiązki i nie łamali prawa, w UK jakoś jest normalna policja która nie nadużywa władzy naszo-klasiści wszechwiedzący. Żal mi was propolicyjny plebsie :) Tak właśnie wyrastają społeczniaki. jak zobaczycie goscia z blantem to dzwonicie na psiarnie bo to przestępca.

ja...........69

2010-11-26, 01:40
Dżizas...jak usłyszałem hymn to jebłem na cycki... a gościu, który zaczął się cieszyć i pokazywać viktorię to już nie był taki kozak kiedy go panowie policjanci zaprosili miedzy swoje szeregi xD, a co do babki krzyczącej ,,zomo'' to tak, zomo by się tam przydało, raz dwa by rozgonili towarzystwo do domu ;p

zbyla999

2010-11-26, 01:51
"Płeć abrakamus @ Wczoraj 0:22
LOL
Muszę przyznać, że nie ogarniam niektórych ludzi...
A to zara powiem dlaczego :>
Bo zabierają dzieci, czy osoby starsze na takie lokacje jak to, czyli na miejsce starcia ..::cywile vs. policja::.., gdzie dochodzi do przepychanek i rękoczynów. :D
Skoro wiedzą, że w takowym miejscu czeka zagrożenie, to po grzyba zabierają tam swoje pociechy?? Może te dzieci to jakieś żywe tarcze, dzięki którym strajkujący myśli sobie:,,Ja cię mogę kopać, wyzywać o pchać się na ciebie z dzieckiem na rękach, ale ty jak się wepchniesz na mnie panie policjancie, to zostaniesz nazwany bezlitosnym sk***ielem, który nie patrzy, czy czasem nie zrani swoim zachowaniem młodziaka.
PS. Co do tego psa, to chyba stara baba nie miała małego dzieciaka, to wzięła jako żywą tarczę swojego pupila :S
Jeżeli żywe tarcze nie skutkują to strajkujący mają jeszcze w zapasie stare babcie, które przewracają się gdy tylko policjant je dotknie (czasami przewracają się i krzyczą bez powodu) To taka broń zapasowa i doskonale działająca.
Czy ja coś podobnego już widziałem?? TAA! Gdzie jest krzyż?!"


być może i masz racje, ale zauważ ze policja za dużo sobie pozwala, co bron wyciągać do dziecka, poh*jalo? pałkę i to jeżeli dzieciak ma nóż czy coś innego, ale bron? gdzie k***a w tych czasach do dzieci z bronią skakać, policja gwałci molestuje i wymach*je bronią, h*jom trzeba ręce poucinać i wtedy nie będzie takiego typu burdelu na ulicach.

yarzapp

2010-11-26, 03:06
kalo_gero napisał/a:

Ja się pytam: gdzie jest ZOMO!!! (...) ZOMO się nie pie**oliło w takich sytuacjach sikawka i pały koniec strajku w 3 min. Pani przestała by pieprzyc ze są odurzeni



Po pierwsze pani by miała rację, bo zomowcy byli zwykle faszerowani jakimiś drugami przed akcjami. Po drugie nie pie**ol, przyjacielu, takich głupot, ciekawe jakbyś śpiewał, gdybyś kulturalnie sobie protestował, dajmy na to, przeciwko zamknięciu Twojej uczelni i wpadła by Ci taka banda naspeedowanych zwierząt z pałami i zaczęli by Ciebie i Twoich kolegów okładać brutalnie pałami do skutku.

ja...........69

2010-11-26, 03:25
yarzapp napisał/a:



Po pierwsze pani by miała rację, bo zomowcy byli zwykle faszerowani jakimiś drugami przed akcjami. Po drugie nie pie**ol, przyjacielu, takich głupot, ciekawe jakbyś śpiewał, gdybyś kulturalnie sobie protestował, dajmy na to, przeciwko zamknięciu Twojej uczelni i wpadła by Ci taka banda naspeedowanych zwierząt z pałami i zaczęli by Ciebie i Twoich kolegów okładać brutalnie pałami do skutku.



Ja bym nie śpiewał tylko sp***alał xD

Gienek2

2010-11-26, 08:21
no to k***a barany, nie chcieli antny bazowej ery to nie będą mieli 3G i h*j z promieniowaniem.

R3M3K

2010-11-26, 10:04
ja nie wiem, ta babka od zomo, to ona chyba k***a na oczy zomo nie widziała. Co prawda ja też, ale rodzine mam i opowiadali co robili. Wchodzą chwila moment i nie ma protestu a wszyscy biorący udział areszt :)
a co do tego że zomo wpadnie na uczelnie. a po jakiego wała mieliby na uczelnie wjechać?

Pan Fasola

2010-11-26, 10:09
W przypadku budowy takiej anteny wszyscy w sąsiedztwie zostają powiadomieni listownie o tym, że ktoś złożył papier o pozwolenie na to i zanim cokolwiek ruszy to minie kilka miesięcy. W tym czasie można złożyć sprzeciw. I zapewne nikt z tych ludzi tego nie zrobił tylko po zakończeniu procesu administracyjnego dopiero sapać zaczęli więc wg prawa mają się teraz pie**olić. Trzeba najpierw wiedzieć, zanim się coś napisze.
Wyobraź sobie, że masz pomysł na biznes. Idziesz składasz papiery i czekasz czy się nikt nie sprzeciwi. Wszystko idzie ok. Po okresie oczekiwania zamawiasz projekt za 30 tys zł. Z gotowym projektem idziesz do wykonawcy, który pobiera 50 tyś zaliczki. Już mają ruszyć pracę, aż tu nagle banda debili włazi ci na działkę i za ch*ja nie chce zejść...

Graboss

2010-11-26, 10:16
Jeden AK-47 rozwiązał by cały problem a filmik trafiłby na Harda.
Akcja miała miejsce w Lublinie (najprawdopodobniej chodzi o budowę masztu telefonii cyfrowej)

tinaijuz

2010-11-26, 10:34
a jak przyjdzie co do czego to gdzie dzwonią? na policje :)

MrMatys

2010-11-26, 12:10
2 film 2:59 - "Diablo" Włodarczyk

Leningo

2010-11-26, 13:33
I ten babiszon który drze się "DOMO , DOMO" rozwaliło mnie to :D

KUgi

2010-11-26, 14:14
Tak tak naj***nego policjanta to chyba ona by nie chciała spotkać :)

Markiz Stalker de Marcus

2010-11-26, 15:21
ksio napisał/a:


jak zobaczycie goscia z blantem to dzwonicie na psiarnie bo to przestępca.



Mieszkasz w Polsce. Nie wiem, czy przypadkiem wiesz, że w naszym kraju jest zakaz posiadania Marihuany. Jeśli jesteś właścicielem mózgu możesz wywnioskować, iż palenie blanta jest przestępstwem. Mieszkając tu powinieneś znać, rozumieć i akceptować prawo tu obowiązujące. Jeśli Ci się nie podoba, to nikt Cię tu nie trzyma - możesz zwyczajnie wy-pier-da-lać, ewentualnie proponuję: :samoboj: Chociaż jednego dysmózga mniej.

wexors

2010-11-26, 15:38
ksio napisał/a:



A jak dostaleś pałą to mu podziękowałeś?! hahahah... prosze Cię.. przecież Ty nie widziałeś nic poza monitorem własnego kompa... Nawet polszczyzny nie znasz :)
Szedliście?? Szliście się pisze gimbusie pie**olony. A co do calej reszty to mam z was zwałe wyznawcy kaczyńskiego i państwa policyjnego. I nie przyznam wam racji bo dla mnie jestecie zwykłymi dziećmi neostrady które liczą na to że za rogiem będą psy bo się boją wyjsc z domu w obawie o wlasne zdrowie. Urodziles się lapsem to lapsem zostaniesz albo pojdziesz do policji i bedziesz wiekszym lapsem. I nie rozchodzi mi sie o to żeby nie było policji tylko żeby wykonywali swoje obowiązki i nie łamali prawa, w UK jakoś jest normalna policja która nie nadużywa władzy naszo-klasiści wszechwiedzący. Żal mi was propolicyjny plebsie :) Tak właśnie wyrastają społeczniaki. jak zobaczycie goscia z blantem to dzwonicie na psiarnie bo to przestępca.



po pierwsze sam jesteś dziecko neostrady !! ja k***a mam wi fi ...
co do dalszej części twej marnej wypowiedzi. Mam wyj***ne na kaczyńskiego tuska i inne dziwadła , lapsem nie jestem, a wpie**ol to dostałeś ty (pewnie ci sie k***a należało za darmo nie dają ). Jak Ci sie nie podoba to zawsze możesz wyjechać do UK nawet Ci k***a na bilet dam. Nie mam nic do palaczy blantem poki nie zaczynają pie**olić jak potłuczeni co akurat właśnie robisz