18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie i pałaże tu sie ktoś pszepycha i tak dalej

Unofakjando • 2010-11-24, 22:02
Warto obejżeć :jezdziec:

Nameless

2010-11-25, 20:46
@ksio:
Już Ci postawiłem piwo za historyjkę, ale k***a tym ostatnim komentarzem pokazałeś jakim jesteś pajacem...

k***a urodziłeś się trzy lata wcześniej i jesteś prze ch*j master ninja. Niech wszyscy młodsi oddają Ci pokłony... Kawał frajera z Ciebie i tyle.

ksio

2010-11-25, 20:53
w ch*ju mam ;]

Bejker

2010-11-25, 20:59
Ogólnie jestem wk***iony na tych ludzi poza tym trochę zawiedziony no i podekscytowany że jest potencjał..


Ogólnie Policja nie ma tu nic do gadania dostali taki rozkaz.....


Podekscytowany tym ze jest potencjał....

Zawiedziony tym ze takiej akcji nie było jeszcze na pałac prezydencki na cały motłoch w sejmach i senatach itppp....gdyby taką akcję zorganizować to może byśmy wykopali tych gibonów którzy nie znają się na polityce... a tylko im podwyżki w głowach....

orbi666

2010-11-25, 21:17
1:25 zaczeli psa klepać mimo to pies zachował zimną krew :)

wexors

2010-11-25, 21:20
ksio skoncz pie**olić bo to jest już żałosne, dostałeś wpie**ol a swoją frustracje przelewasz na forum. Lepiej się pogódź z tym że jesteś p*zdą i zacznij z tym żyć a nie szukaj usprawiedliwienia swojego poj***nego żywota :roll:

Pan Fasola

2010-11-25, 21:25
ksio napisał/a:

w ch*ju mam ;]


Nie przejmujcie się tym ksio. Od razu widać, że to pie**olony, brudny cygan - na wszystko ma wyj***ne i ma problemy z policją.

argoh

2010-11-25, 21:44
perun88 napisał/a:

"Na drzwiach ponieśli go Świętojańską. Naprzeciw glinom, naprzeciw tankom. Chłopcy stoczniowcy, pomścijcie druha. Janek Wiśniewski padł."...


Wspaniałe wykorzystanie tekstu piosenki Kryśki Jandy, naprawde porównywać ZOMO do dziecinady która nawet spałować porządnie nie może bo już by był płacz, że nadużywa praw.

Ciekawe, ja nigdy nie miałem "przypału" z "pałami", dla krawężników widać wyglądam na porządnego obywatela.

Nie chce mi sie teraz ściagać filmiku ale wpiszcie na yt "German Police Pissed Off", zobaczycie jak sie rozgania plebs.

krzychu1388

2010-11-25, 21:50
"broń wyciągną, gdzie jest dowódca??" co za dałn :) szachy miał wyciągnąć czy ki ch*j?

eragonoss

2010-11-25, 21:50
ksio napisał/a:

@up W dupie byleś i gówno widziałeś z gimnazjum dopiero synalki psiórów powychodziły i myślą że pozjadały szczeniaki rozumy

hahahaha :D

91' pokolenie policyjne



Prosze cie, nie wywyższaj sie, bo to nie ma sensu!
Nieprawda jest to gówno widziałem nie raz dostalem od policji pala
przez leb lecz nawet wtedy na nich zlego slowa nie powiedzialem.
i nie raz uratowali mi dupe. Mimo swojego wieku duzo przezylem i jest tego naprawde dU zo opowiadac.
Nie raz dostalem wpie**ol i nie raz go komus spuscilem
Bo ja w porownaniu do ciebie nie siedze caly czas w domu kolezko i nie wychodze tylko do dilera po towar, a ze raz szedliscie <-- WTF?! po ziolo i dostaliscie wpie**ol to masz do nich wielkie zażalenia.


P.s: Mam nadzieje ze przysni ci sie wizia zycia bez policji i innych wladz, zebys obudzil sie jak male dziecko ktore mialo zly sen cale poplakane i zlane w lozko, moze zmienisz swoje podejscie do zycia. Bo to naprawde jest zalosne co wygadujecie ze policia jest zla itp.
Ps2: Koncze z toba dyskusie bo to nie ma sensu dalej jej rozwijac

krzychu1388

2010-11-25, 22:02
haha za wcześnie dałem poprzedni komentarz :/ tak to jest jak się nie oglądnie do końca ;P tam jest więcej takich kretynów haha :D k***a zaczynają a później krzyczą "policja bije" z tym że ja na filmiku nie dopatrzyłem się ani jednego UDERZENIA ze strony policji a w niektórych momentach sam na ich miejscu wyciągną bym pałę i ich lał bo bym nie wytrzymał !
(dla sadystów nie jestem policjantem, dla admina celowo użyłem caps locka proszę nie usuwać posta ;P)

EvilDog

2010-11-25, 22:05
@ksio
Ale żeś śmieszny. pie**olisz głupoty że głowa boli. Co zrobisz jak Ci samochód zapie**olą, okradną mieszkanie, matkę CI zbiją bo nie chciała oddać torebki? Pójdziesz na tą samą policję którą tak nienawidzisz. I nie pie**ol "Że weźmiesz bejsbola i sam to załatwisz" bo to gówno prawda by była. Ale myślę że z wiekiem to przejdzie, i słuchanie Firmy się znudzi, i wypisywanie durnych hasełek na blokach że się chcę kochać z policjantem. Oby nie za późno.

Lumpy

2010-11-25, 22:09
Postawić rkm'a, okopać się i wypie**alać do domu.

NiggaFromNR

2010-11-25, 22:42
EvilDog napisał/a:

Co zrobisz jak Ci samochód zapie**olą, okradną mieszkanie, matkę CI zbiją bo nie chciała oddać torebki?



wiesz co zrobi?

nic. bo ma to w h*ju i jest kozakiem na 100% HAHAHA!

nie wiem co ludzie mają w głowach żeby pisać takie rzeczy publicznie. Żeby to miało jakiś sens, odniesienie do rzeczywistości, no k***a cokolwiek... ale nie! bo to kozak i h*j. Geeezz...

fsdfsdsf

2010-11-26, 00:42
Najlepsze ze takie typy uwazajace sie za kozakow zyja z garnuszka rodzicow. Zamiast pracowac to chodza calymi dniami po osiedlu i szukaja guza, bo poprostu im sie nudzi. A jak przychodzi czas zeby dorosnac i sie usamodzielnic to konczy sie zycie beztroskiego JP i taki idiota zostaje zulem

trolzxcvbnm

2010-11-26, 01:02
Łooo k***a jak bym wiedział że taka masowa impreza to i na drugi koniec Lublina bym pojechał :D

A propo tej co mówila o używkach to moze byc prawda ponieważ armia krzyża zaczyna szkolić babcie na wykrywanie narkołyków :D

Jak ten czlowieczek zaczą o Bogu to liczylem ze go piorum jebnie :D