18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół katolicki w Irlandii

mr.EIMIC • 2012-03-05, 13:03
Fragment programu państwowej irlandzkiej TV pt. "Savage Eye". Generalnie w programie jedzie się na wszystko, na Anglików, którzy okupowali długo wyspę, na kościół katolicki itd.

Co najlepsze Irlandczycy potrafią się z siebie śmiać. Mają dystans.

We fragmencie coś o kościele, który nie ma takiej władzy, jak w Polsce. Tam molestowanie zamiecione pod dywan, wyszło na jaw. Ale do rzeczy, co się stanie, gdy kościół katolicki stanie się nielegalny w Irlandii?

CorT7

2012-03-05, 13:13
Już sobie wyobrażam jaki burdel by się zrobił w Polsce jakby coś podobnego wyemitowano w TV :)

ul...........rt

2012-03-05, 14:04
Ach ten Irlandzki akcent.Na początku ch*ja rozumiałem co oni mówią.Teraz jak słyszę Angola to wydaje mi dziwny ;)

BongMan

2012-03-05, 15:18
mr.EIMIC napisał/a:

co się stanie, gdy kościół katolicki stanie się nielegalny w Irlandii?


Osobie, która do tego doprowadzi, postawię piwo.

vass

2012-03-05, 15:31
up
A ja postawię drugie, jak w Polsce zdelegalizują tę sektę :)

soqu1

2012-03-05, 17:09
Można powiedzieć, że śnieg w Irlandii to chyba k***a efekty specjalne

mr.EIMIC

2012-03-05, 17:16
Cytat:

W zeszłym roku i w 2010 r. śnieg w Irlandii był porównywalny do tego w Polsce tej zimy. Także tego...

kroplowa

2012-03-05, 17:38
@ up
Masz na myśli tę wolność wyznaniową??

ra...........90

2012-03-05, 17:41
GET out this is IRA area, fajne mają opancerzone samochody, wystarczy że anglole są niepojętymi debilami nic nie umieją zrobić dobrze, są naiwni i są nieudacznikami. żeby nie królowa angielska to by pozdychali jak wszy. CHEERSE

Everizon

2012-03-05, 18:04
Po stokroć postawiłbym piwo gdybym mógł za takie wstawki na sadolu. Już linki pędzą do wszystkich znajomych !

ps. kolo jak odlatuje na głodzie z jęzorem na wierzchu mnie rozpie**olił :) nie mogę pozbyć się uśmieszku z pyska :P

xyz893

2012-03-05, 18:31
je...ni protestanci są o 100x gorsi. To dopiero jest jawna sekta

Cienió

2012-03-05, 18:44
E tam pie**olenie, Angole są jebnięci i będą się smażyć w piekle :D !

Sl...........nx

2012-03-05, 19:31
BongMan napisał/a:

mr.EIMIC napisał/a:

Ale do rzeczy, co się stanie, gdy kościół katolicki stanie się nielegalny w Irlandii?


Osobie, która do tego doprowadzi, postawię piwo.


vass napisał/a:

up
A ja postawię drugie, jak w Polsce zdelegalizują tę sektę :)


Wyborcy Palikota od siedmiu boleści.
Ja postawię piwo, nie, dużą flaszkę... Co ja gadam, skrzynkę wódki i kratę browarów osobie, która wreszcie wytępi wszystkich komuchów mówiących mi co mam robić, w co wolno mi wierzyć, a w co nie i co mogę popierać, a czego nie.

Everizon

2012-03-05, 19:45
@Slonx
Dokładnie tak jak mówisz tylko raczej ogólniej bym to ujął a nie tak jednostronnie. Mam nadzieję że wreszcie ktoś wytępi wszystkich fanatyków którzy narzucają mi "jedynie słuszną wiarę" ! Wszystkich fanatyków którzy ryją w głowach 5 letnich dzieci już w przedszkolach wprowadzając religie ! Wszystkich psycholi od religii na których łożę podatki choć tego nie chcę, ale nie mam wyjścia w tym kraju ! Skrzynka wódki dla kogoś kto zlikwiduje tych wszystkich kretynów którym się wydaje że wolność w polsce polega na regularnym pokazywaniu się w kościółku i na "religiach" w świeckich (!!) szkołach !

Chcę PRAWDZIWEJ wolności w której jak ubiorę się w różowe wdzianko z motylimi skrzydełkami by pohasać po ulicach TO MOGĘ bo nikomu nie szkodzę ! a nie "obrażam uczucia religijne !" Chcę wolności w której wybieram na co wyłożę swoje pieniądze ! Chcę wolności słowa, czynu i wyznania (lub braku) !
Prawdziwa wolność to taka w której do mojego życia nie wpieprza się facet w czarnej sukience ! Tak jak ja nie wpieprzam się do jego i niczyjego życia !