18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katolicki bojkot browaru

Roszp • 2013-06-25, 10:25
Pryzynam, że dość dziwna sprawa. Najpierw myślałem, że to najazd trolli, ale później okazało się, że ci ludzie robią to całkiem serio. Pamiętacie bojkot produktów Agros Nova?
Ci sami ludzie wzieli sobie na cel Alebrowar. Dlatego, że rzekomo obraża ich uczucia religijne etykietą piwa przedstawiającą mnicha.

Najciekawsza sprawa: nie zdają sobie sprawy z tego, że piwo nie jest jeszcze w sprzedaży, a cała akcja promocyjna na Facebooku miała na celu pomóc w wyborze stylu jubileuszowego - 10 piwa browaru.

Oto krótki wycinek flejmu z FB:


A tu projekt etykiety i wołanie do bojkotu:


Rozumiem obrazę uczuć religijnych, no ale to już chyba spora przesada. Jak tak dalej pójdzie, to dzieciom w szkole, na matematyce plusów zabronią pisać, bo zbyt podobne do krzyża i jeszcze to kogoś obrazi.

WolfManGoth

2013-06-26, 00:16
grimHog,

N to jesteś ateistą od urodzenia i nie wiem, czy taki lepszy, czy taki co mu nie spodobał się ksiądz i stał się ateistą, no ale do rzeczy. Byłeś taki za konstytucją, to sobie ją przeczytaj... Taki głupi punk o małżeństwach wywodzi się z np ze Starego Testamentu, gdzie jasno tłumaczy się role małżeństwa i czym ono jest.

W tym aspekcie co do Słowian. Mieszko miał wiele partnerek ze ślubem.

Tak. Religia to zbór wiary, filozofii i wartości. Jak nie wiedziałeś to przeczytaj sobie...

ChomikAdrian

2013-06-26, 00:16
WolfManGoth napisał/a:

Normalnym człowiek? Wyjaśnij.


Wyjaśniłem, przeczytaj jeszcze raz - nie chodzi o to by być anty- jakiś z bezsensownego powodu. To tak w skrócie.

WolfManGoth napisał/a:

Neutralność jest poglądem i jeśli jest prawie ustawiony to nakazuje takiej postawy.


No bzdury, neutralność nie jest żadnym poglądem dopóki nie wpie**alasz innemu 'swojej racji' (głównie bije do religii - o to mi chodzi) - ja Ci tego nie robie; Ty mi - robisz.

WolfManGoth napisał/a:

Na górze... Nie dla picu piszą ludzie @up.


OK, nie czaje do końca, chyba za stary jestem.

Cytat:

Nie chce dorastać.


Również nigdy nie chciałem, ale rozumiesz - kolej rzeczy, raczej 'buk tak hciau"

Cytat:

A ja piszę, że negocjujecie... hm... może troszku kiedy twierdzicie, że religia jest zła do szpiku kości. (wy, czyli wojowniczy ateiści)


Nie do końca - nie czuję się 'wojowniczym ateistą', po prostu nie wierzę i nie cisnę tego innym w nachalny sposób, mało tego - nie propaguję swoich racji ani nie wyśmiewam innych z powodów religijnych - wręcz szanuję poglądy religijne innych, aż do momentu jak zauważę, ze druga strona robi dokładnie odwrotnie.

WolfManGoth napisał/a:

Wciąż moje jest na górze, chodź nie lubię mieć racji. A beke z was dalej mam


I vice-versa - mam beke z zatwardziałych kato-zjebów takich jak Ty (bez urazy :) , przecież lubimy się obrzucać po chrześcijańsku błotem i innym mięsem), nie wiem czyje jest na górze, jebie mnie to kompletnie, szkoda tylko, że nie umiesz ruszyć mózgownicą (to też taki żart, dla wiadomości administracji, żeby mi nie wpierd... ostrzeżenia, hehe)

gr...........og

2013-06-26, 00:23
Taki zapis jest nawet w konstytucjach państw gdzie katolicyzm nie istniał np. Japonia. Słabo, strasznie słabo, zważywszy że zapis o małżeństwie w Europie pochodzi też z Grecji i to jeszcze przed urodzeniem chrystka.

Coś słabo z historią, wiesz że przed narodzinami jezusa tez ludzie żyli i też tworzyli prawo?

ChomikAdrian

2013-06-26, 00:28
WolfManGoth napisał/a:

Mieszko miał wiele partnerek ze ślubem.

Tak. Religia to zbór wiary, filozofii i wartości...


Hahaha.
Plus pedofilia księży katolickich, dość 'mocno' upublikowana i udokumentowana (nie, nie przez TVN i Polsat), sądy w wielu krajach etc. Własciwie to i tak małe 'grzeszki' kościoła jako instytucji w odniesieniu do wcześniejszych lat.
Normalnie 'beka'... Co za hipokryzja.

grimHog napisał/a:

Coś słabo z historią, wiesz że przed narodzinami jezusa tez ludzie żyli i też tworzyli prawo?


Nie może być.
To niewiarygodne
Przed Jezusem nie było przecież nic, Kościól katolicki istnieje już prawie 2000 lat, jak to ? :-D

WolfManGoth

2013-06-26, 00:35
Nie da się zaspokajać wszystkich i komuś obierzesz, a komuś dasz w tym swoim naturalnej normalności.

Pokaż mi, gdzie ci nakazuje być katolem.

No @ up... że to co piszą aktualnie kierują to właściciela wpisu wyżej.

no popatrz...

Masz jednego u mnie plusa. Tutaj graficzny plus: +

Gdybym był zatwardziałym kato-zjebem... Ja nawet nie czuje się byciem katolikiem. Chrześcijaninem, tak. Katolem, nie. Po prostu wolę żyć za pan brat wśród religii do której się wychowałem, niż wśród muzułmanów, czy innego ścierwa.

De Facto nic nie mam do samych ateistów, bo nie wierzą i tyle. Mam za to do tych, jak nazwałem ich wojującymi, bo im przeszkadza wszystko i próbują narzucić mi swoje myśli i się temu sprzeciwiam is toje po stronie katoli i w sumie chodź mi to nie po drodze wolę się pokazywać wśród tłumu fanatyków krzyża, czy tych co się nazywa faszystami, niż bezmózgi, przećpanych i zdegenerowanych ludzi, co za Marksa, Lenina mają za wzór.

A beka wciąż trwa. :amused:

ChomikAdrian,

No, ale co mi do księży pedofilii, jak to są jednostki? Czy ja jestem pedofilem? Czy napisałem, że to popieram? Czemu hipokryzja?

grimHog,

I tam, jak splamią honor to robią sobie harakiri... Nawlekają kiszkę na katanę... Czy Chrześcijanie to robią, jak splamią honor? Coś mi się wydaje, ze nie, czyli dalej moje na wierzchu.

Próbuj dalej... Może ci się kiedyś uda. A beka wciąż trwa :amused:

gr...........og

2013-06-26, 00:38
WolfManGoth,

Aha, czyli jak katolicy narzucają coś to jest spoko luz "oni mogą".
Nie mam więcej pytań. (ch*j tam że jestem patriotą, kocham Polskę, tu pracuję, tu się uczę, tu płacę podatki, tu kocham swoją ojczyznę, mimo możliwości jakie oferują inne kraje).

Bezmózgi, przećpany degenerat (skoro jestem wojujący). Dobre, dobre, masz coś więcej?

A co ma honorowe samobójstwo wspólnego z małżeństwem?! Tak obracasz kota ogonem że generator z niego zrobisz.

WolfManGoth

2013-06-26, 00:39
Albo wiecie co, ja lecę spać i nie wiem czy będę kontynuował z wami tą jałową rozmowę a to co sobie wyłowiłem z was zostawiam dla siebie i udane zbiory były. Trolling udany. Miłego :amused:




No i żeby nie było, ze walę ściemę: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

I bardziej mi chodzi o jego etymologię.

ChomikAdrian

2013-06-26, 00:40
WolfManGoth napisał/a:

Nie da się zaspokajać wszystkich i komuś obierzesz, a komuś dasz w tym swoim naturalnej normalności.

Pokaż mi, gdzie ci nakazuje być katolem.

No @ up... że to co piszą aktualnie kierują to właściciela wpisu wyżej.

no popatrz...

Masz jednego u mnie plusa. Tutaj graficzny plus: +

Gdybym był zatwardziałym kato-zjebem... Ja nawet nie czuje się byciem katolikiem. Chrześcijaninem, tak. Katolem, nie. Po prostu wolę żyć za pan brat wśród religii do której się wychowałem, niż wśród muzułmanów, czy innego ścierwa.

De Facto nic nie mam do samych ateistów, bo nie wierzą i tyle. Mam za to do tych, jak nazwałem ich wojującymi, bo im przeszkadza wszystko i próbują narzucić mi swoje myśli i się temu sprzeciwiam is toje po stronie katoli i w sumie chodź mi to nie po drodze wolę się pokazywać wśród tłumu fanatyków krzyża, czy tych co się nazywa faszystami, niż bezmózgi, przećpanych i zdegenerowanych ludzi, co za Marksa, Lenina mają za wzór.

A beka wciąż trwa. :amused:



Więc spoko, jeśli nie będzie ciśnienia od strony 'Kato-zjebów' i będą we własnym sosie sie modlić, to mi to pasuje, ale krzyże w sali sejmowej, czy religia w szkołach finansowana przez polskie państwo, czyli podatników, powinna zostać zlikwidowana - religia TAK, ale sp***alać z powrotem do kościołów, jak było kiedyś i było dobrze a i większy szacunek do Koscioła katolickiego był.

Aleksander Kwaśniewski podpisał KONKORDAT - to mi nie pasuje - LEWAK Kwaśniewski powinien zawisnąć na latarni (podwieszony np. za jaja, może jeszcze ma), naraził polskie państwo na koszy (zajebiste - odsyłam do materiałów nt. 'ile kosztuje państwo polskie konkordat'), ja nie zgadzam się na to, na poddaństwo państwa polskiego pod jakiekolwiek inne, nawet Watykan. To jest pozbycie się w pewnej mierze suwerenności.

gr...........og

2013-06-26, 00:41
to już czas...


ChomikAdrian

2013-06-26, 00:41
grimHog napisał/a:

Aha, czyli jak katolicy narzucają coś to jest spoko luz "oni mogą".


Chyba Ci się coś popie**oliło.

gr...........og

2013-06-26, 00:42
ChomikAdrian,

Jaśniej proszę? To miał być sarkazm w zamyśle.

ChomikAdrian

2013-06-26, 00:48
WolfManGoth napisał/a:

No, ale co mi do księży pedofilii, jak to są jednostki?


To nie są jednostki, to dość duża skala r*chańska dzieciaków, która dopiero co wychodzi na światło dzienne, wiesz, take księżowskie tabu.
Dowód - kiedyś nie było o tym słowa, obecnie sami księża się przyznają i kajają, ale to nie jest grzech śmiertelny, no idzie to odrobić... :)

Cytat:

Jaśniej proszę?


No właśnie nie do końca wiem o co Tobie biegało lub może źle odczytałeś moje słowa, tudzież ja niejasno napisałem, nie wiem - a nie chce mi się czytać wszystkiego wyżej, bo głównie dyskutuje z kolegą WolfManGoth.

gr...........og

2013-06-26, 00:50
ChomikAdrian,

Skierowałem post nie do tej osoby do której chciałem, poprawione.

ChomikAdrian

2013-06-26, 00:54
Cytat:

Skierowałem post nie do tej osoby do której chciałem, poprawione.


Spox, ja też już senny jestem, wiesz - jutro do pracy - robić PKB dla prawdziwej Polski :)
Niemniej dzięki za dyskusję wszystkim, idę spać, (WolfManGoth ogarnij się... wstawiam emota z mrugnięciem oka... ;-) )
Pozdrawiam.

evilmatt

2013-06-26, 02:42
k***a mnisi tyle piwa uwarzyli i wypili (podczas postu pili pożywne piwko) w swojej historii, a ci się spinają. :D