18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katolicki bojkot browaru

Roszp • 2013-06-25, 10:25
Pryzynam, że dość dziwna sprawa. Najpierw myślałem, że to najazd trolli, ale później okazało się, że ci ludzie robią to całkiem serio. Pamiętacie bojkot produktów Agros Nova?
Ci sami ludzie wzieli sobie na cel Alebrowar. Dlatego, że rzekomo obraża ich uczucia religijne etykietą piwa przedstawiającą mnicha.

Najciekawsza sprawa: nie zdają sobie sprawy z tego, że piwo nie jest jeszcze w sprzedaży, a cała akcja promocyjna na Facebooku miała na celu pomóc w wyborze stylu jubileuszowego - 10 piwa browaru.

Oto krótki wycinek flejmu z FB:


A tu projekt etykiety i wołanie do bojkotu:


Rozumiem obrazę uczuć religijnych, no ale to już chyba spora przesada. Jak tak dalej pójdzie, to dzieciom w szkole, na matematyce plusów zabronią pisać, bo zbyt podobne do krzyża i jeszcze to kogoś obrazi.

Kwadrans

2013-06-25, 20:31
Jak to jest że portal sadistic.pl odwiedzany jest przez skrajnych nacjonalistów (sam nim jestem), rasistów, patriotów i tradycjonalistów nie tylko w sferach rodzinnych natomiast jednocześnie połowa z nich to polonofoby, ateiści, katolikofoby?

Przecież Polska to kraj katolicki. Moze dlatego że za mało tu antysemityzmu a co za tym idzie chodzi właśnie o wprowadzenie jakiegoś mętliku. Facet który kilka postów niżej śmieje się z tego że muzułmanin posuwa kozę tak samo wyżej śmieje się że ojciec wali córkę by za chwile nawoływać do zachowań prorodzinnych.

Ja rozumiem wiele, ten portal to sadyzm i jaja w jednym ale nie psioczcie na Polskę katolicką skoro wychwalacie Polskę bo katolicyzm i Polska nie mogą działać osobno i/lub bez siebie. Jeśli ktoś tak chce to zapraszam do Czech, tam to taka polska bez katoli, natomiast ludzie sami z tego powodu nie są już zadowoleni.

Może po prostu za dużo tu tak naprawdę Żydów? Ci, z reguły mają wzbudzić zaufanie na początek. Potem jeśli już kogoś otumanili to starają się podważyć wartości otumanionego poprzez miedzy innymi pisanie tekstów w stylu:

"Ja jestem katolikiem, ale przecież tam nie ma nic obraźliwego!" - przeciez on jest katolikiem prawda? Jest uwiarygodnienie? Jasne że tak. Jak już jest wiarygodność to następnym krokiem niech będzie znieczulenie, spłycenie problemu.
Można śmiać sie z wielu rzeczy, ale uczulam tylko na pewne granice. Każdy Polak to katolik. Koniec kropka. Komentarze pode mną podważające beda bezzasadne a jeśli nie są to proszę o argumenty.

Jeszcze coś, powtarzam i przypominam....za dużo tu o muzułmanach, to jest właśnie interesujące. Poza tym argumenty w stylu:

Cytat:

"Banda pedofilów zmusza mnie do wiary"



- to jakaś kpina. Nagonka tefałen robi swoje. Brak telewizji obiektywnej (juz nie mówie propolskiej) nie może wywołać wyboru osobistego za to może narzucić myślenie. Natomiast kto zmusza w Polsce do wiary? Nikt! Wolności tu już więcej niż w JUSA.

1. Mamy wmsejmie geja

2. Mamy transwestyte

3. Mamy feministki

4. Mamy murzyna

5. Obcokrajowców

6. Żydów

7. Idiotów

8. Nieuków

9. Ludzi bez doświadczenia np. sportowców

10. Polonofobów

Pewnie niedługo i tzw. Dobry pedofil się znajdzie. Więc jak to jest? Mamy wolność? Ano mamy jej od cholery. Ale to wasza wolność. Moja i mnie podobnym jest ograniczona. O antysemityzmie gada się codziennie natomiast o obrazie naszych uczuć religijnych może raz na ok. rok i pewnie dlatego abyśmy nie pomyśleli że mało jest Polaków w polakach bo przecież jeszcze wyjdziemy na ulicę? Zrestzą nawet jak wyjdziemy to tefałen nazwie nas faszystami, pokaże znaczki swastyki że niby polak to kocha i że nazywa to innym znaczkiem. Potem paru durniów wejdzie do interneta i nakrzyczy że polacy są be. No i żydowscy właściciele telewizji dopieli swego...można przejmować kraj dalej.

Tu oczywiście nie, ale zaszczuty jako Polak czuję sie przez telewizję.
Na portalu kiedyś napisałem niewygodny komentarz. Tekst był podobnie dlugi. Został skasowany bo użyłem jednego słowa pisanegowielkimi literami. Chciałem coś zaakcentować tylko. W necie siedze od 97 roku, wiem czym jest pisanie tzw. capsem.

[/quote]

PawełGM

2013-06-25, 21:09
2x@up Polska nie jest krajem katolickim. Jest krajem świeckim z religią katolicką jako dominującą, chociaż jakość tej "religii" pozostawia wiele do życzenia, więc zamknij twarz katofaszysto.

KMD

2013-06-25, 21:14
Przecież mnisi w dawnych czasach posiadali piwiarnie i browary.
Chociaż etykietkę mogliby lekko zmienić ;p za chudy ten mnich

ChomikAdrian

2013-06-25, 21:18
fiszer napisał/a:


wszyscy powinni wreszcie nauczyć się szanować nasze dziedzictwo/historię



Taa..
Chrześcijaństwo w PL to zaledwie 1000 lat z niewielkim okładem, jakby odnosić się do ważniejszych, (no bo przecież starszych i dłużej istniejących korzeni Polan, tradycja, do której odnosi się większość POLAKÓW, nie polaczków) to wychodzi na to, że sto razy bardziej polską religią jest religia Słowian, czyli religia przed chrystianizacją.
Sława

gr...........og

2013-06-25, 21:28
Kwadrans napisał/a:

Każdy Polak to katolik. Koniec kropka.



Weź rozbieg i pie**olnij barana w ścianę. Następnie przemyśl pewne rzeczy i napisz sprostowanie.


Kwadrans napisał/a:

Przecież Polska to kraj katolicki.



Polecam dokument zwany Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej. Naprawdę wiele ciekawych rzeczy się można dowiedzieć.

ChomikAdrian

2013-06-25, 21:38
Kwadrans,
LOL
Nie trawię pedałów. transwestytów, feministek, zj***nych islamistów i podobnych religijnych przypałów, ale Ty zaliczasz się do wymienionej przez siebie grupy nr 7 z domieszką grupy nr 8.

WolfManGoth

2013-06-25, 21:59
ChomikAdrian,
Nie chciałbym nic pisać, ale proponuje poszukać daty, kiedy potwierdzone najwcześniejsze znaleziska kultury słowiańskiej, na terenach dzisiejszej Polski, aż do 966 i porównać obie liczby i się okaże, że to własnie wiara Chrześcijańska, odłam Rzymsko-Katolicki był dłużej.

Najwcześniejsze wzmianki o Słowianach są z VI wieku.

Kwadrans

2013-06-25, 22:01
grimHog,

Twój zapał do religi wyraża awatar czy brak wiedzy? Powołujesz sie na konstytucję? Czemu nie na chrzest Polski?

ChomikAdrian,


A trawisz żydów?

ChomikAdrian

2013-06-25, 22:10
WolfManGoth napisał/a:

ChomikAdrian,
Nie chciałbym nic pisać, ale proponuje poszukać daty, kiedy potwierdzone najwcześniejsze znaleziska kultury słowiańskiej, na terenach dzisiejszej Polski, aż do 966 i porównać obie liczby i się okaże, że to własnie wiara Chrześcijańska, odłam Rzymsko-Katolicki był dłużej.

Najwcześniejsze wzmianki o Słowianach są z VI wieku.



W źródłach pisanych - zgadza się - VI w. n.e., to i tak przed przyjęciem tzw. Chrzestu Polski w 966 r, jakieś ~ 300 lat przed... Sam to napisałeś więc nie rozumiem.
Nie muszę Ci pisać jak odbywało się wprowadzanie na przestrzeni wieków chrześcijaństwo (głównie średniowiecze - mordowanie, palenie żywcem, egzekucje, itd.). Wcześniej jak myślisz, co było ? W sumie sam sobie odpisałeś, tylko pomyśl troszkę.

WolfManGoth

2013-06-25, 22:15
ChomikAdrian napisał/a:



...mordowanie, palenie żywcem, egzekucje, itd.)....



To renesans głupolu!

ChomikAdrian

2013-06-25, 22:23
Kwadrans napisał/a:



ChomikAdrian,


A trawisz żydów?


Jakie ma znaczenie rasa ludzi, skoro religie wszelkiej maści dopóki są źródłem faktycznej wiary a nie fanatyzmu są OK ?
Większość wojen i zła na świecie rodzi się z religii, tj. ze zmuszania innych do własnych religijnych poglądów, np. Islam, Katofaszyzm (w Polsce powszechnie obecny). Nie mam nic do koloru skóry dopóki dana osoba, czy jest to żyd, murzyn czy ciapaty nie wpie**ala na siłę swojej wiary i nie przeszkadza rdzennej społeczności; ja uważam się za Polaka i kocham Polskę, ale nie lubię ludzi, którzy są rasistami z powodów etnicznych, kapewu ? Jestem rasistą jak wchodzi w grę religia (przykładowo Islam, bo to kupa gówna po prostu). Tu jest Polska, ma być otwarta i przyjazna, natomiast nie ma to być 'Katolandia' czytaj Cebulandia i zaściankowość. Obecnie jestem za totalną izolacją na ścierwa z bliskiego wschodu, bo wiem czym to pachnie. Pachnie religią.

WolfManGoth napisał/a:



To renesans głupolu!


Wut ?

gr...........og

2013-06-25, 22:26
Kwadrans,

Hmm... Konstytucja jest dokumentem obowiązującym, a chrzest był tylko symbolem? Dawał pewne ułatwienia na arenie międzynarodowej ale dzisiaj (konkretnie w tych czasach) ma raczej wymiar typowo symboliczny. A o mój zapał do religii się nie martw, jesteście pożyteczni, że tak ujmę.

WolfManGoth

2013-06-25, 22:32
Mi tutaj nie wutuj tylko się doucz czarna maso. To w renesansie działała słynna Hiszpańska Inkwizycja, to w renesansie palono ludzi za herezje, a egzekucje zawsze były, bo jak prawo mówiło, że za szpiegostwo jest stryczek, czy ścięcie, to robiono to i nie tylko w średniowieczu.

Już drugi raz pie**olisz od rzeczy. Pierwszy, że do Słowianie byli dłużnej od katolików w Polsce, a to nie prawda, to teraz jeszcze to.

grimHog,

Tak samo, jak ta twoja konstytucja mówi, że Polska jest demokratycznym państwem prawa, realizująca politykę sprawiedliwości społecznej. Te trzy rzeczy są między sobą sprzeczne, czyli cała ta twoja konstytucja jest do podtarcia się.

ChomikAdrian

2013-06-25, 22:34
WolfManGoth napisał/a:

robiono to i nie tylko w średniowieczu


Właśnie. I co dalej mądra głowo ?

WolfManGoth napisał/a:

Pierwszy, że do Słowianie byli dłużnej od katolików w Polsce, a to nie prawda, to teraz jeszcze to.


Doucz mózgownicę katolocie.
PiS z tobą.