18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jurek Owsiak - konferencja

białywęgorz • 2014-01-13, 16:22
Dla wszystkich mających ból dupy o Owsiaka, że to niby "oszust" :facepalm2:

Oglądać od 5:24


casimus

2014-01-13, 16:27
Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Zbiera w ch*j kasy, kupuje sprzęt, potem okazuje się, że np. szpitali nie stać na eksploatację tych urządzeń, albo nie mają pracowników do obsługi. Jeszcze kwestia dziwnych przetargów czy coś tam na kupno tegoż sprzętu. Następnie, że część kasy bierze sobie itp, itd. Moim skromnym zdaniem jednak, jeśli dzięki tej akcji zostało uratowane chociaż jedno życie ludzkie, to chyba jednak k***a warto wrzucić.

Ezoteryk

2014-01-13, 16:34
A czemu niby ma nic sobie nie zabrać ? sam od początku wszystko organizował zbudował to ciężką pracą czemu niema sobie wziąć parę milionów , w h*ju to mam czy ktoś bierze sobie forsę czy nie bo koleś już nie raz zafundował ludziom więcej niż k***y na wiejskiej .

LordMrok

2014-01-13, 16:37
Każdy ma prawo wydawać własne pieniądze na co mu się podoba, jak będę chciał swoją wypłatą palić w kominku to to zrobię i ch*j innym do tego bo to moje pieniądze, ból dupy o Owsiaka mają zazwyczaj ludzie którzy nie dają Owsiakowi pieniędzy (ja nie daję btw, mój wybór wole sobie browara kupić).

Wiercik102

2014-01-13, 16:56
Jak jakaś k***a z PISu może powiedziec na Jurka (i kogokolwiek innego), że kradnie ?
Przecież wiemy kto w tym kraju kradnie najwięcej

Sqitl

2014-01-13, 16:58
@LordMrok

On nie wydaje swoich pieniedzy tylko ludzi którzy wrzucaja do puszek bo mysla ze to idzie na pomoc dla dzieci, a nie na nowego land rovera owsiaka.

d1abol

2014-01-13, 17:14
Prawda jest taka, ze on od nikogo nie wyciaga kasy.. zbiorka jest dobrowolna, kto chce wrzuca, kto nie moze miec wyj***ne. Pieprzenie o tym, ze Owsiak kradnie jest tak samo zabawne jak nagonka na kler, ktory rzekomo tez kradnie! Czy Ci ludzie siegaja do kieszeni i zabieraja komukolwiek pieniadze? Nie k***a... tyle w temacie. Zawsze spinaja sie najbardizej Ci, ktorzy maja najmniej do gadania w temacie.. czyli Ci co ch*ja daja najwiecej krzycza.

Izmael

2014-01-13, 17:21
weź vocaler Owsik

j***ni oszczercy, kto tam wpuścił takie bydło?

Szron

2014-01-13, 17:22
Ezoteryk napisał/a:

A czemu niby ma nic sobie nie zabrać ? sam od początku wszystko organizował zbudował to ciężką pracą czemu niema sobie wziąć parę milionów , w h*ju to mam czy ktoś bierze sobie forsę czy nie bo koleś już nie raz zafundował ludziom więcej niż k***y na wiejskiej .



Jureczek = bufor, wentyl bezpieczeństwa. Jak by nie było tego co rocznego cyrku, to ludzie już dawno skierowali by swój wzrok na ten burdel na Wiejskiej. I zrobili by porządek.
Wtedy na 100% by się znalazły pieniążki na dzieci, sprzęt, szpitale.

A nie robili ściepę narodową i rzucali Jureczkowi na "tacę"

Ale teraz to trochę za późno, bo przez 12 lat żerowania na naiwności ludzkiej, swoje "żniwo" zebrała.
No bo jak to "na dzieci nie dasz?"
A ustawa o wejściu obcych funkcjonariuszy mundurowych na terytorium Polski Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/ramka/1398765/projekt-ustawy-o-udziale-zagranicznych-funkcjonariuszy-w-polsce/ już dawno przyklepana.

LionX

2014-01-13, 17:43

Tu macie fragment w nieco lepszej jakości, od siebie dodam, że nie mam nic do Owsiaka i uważam, że WOŚP jest bardzo fajną akcją i nie rozumiem hejtu na nią. Nie chcesz w tym uczestniczyć to nie wrzucaj pieniędzy do puszki.

RavenRR

2014-01-13, 17:47
Szron napisał/a:

Jureczek = bufor, wentyl bezpieczeństwa. Jak by nie było tego co rocznego cyrku, to ludzie już dawno skierowali by swój wzrok na ten burdel na Wiejskiej. I zrobili by porządek.



Wiesz, jakoś wolę ten jednodniowy cyrk dużo bardziej od całorocznego narzekania jak to jest źle i co by to wszyscy nie zrobili, gdyby tylko chciało im się wstać od komputera i wyżebrać od mamusi na bilet do Warszawy.

Finał WOŚP to tak naprawdę jedyny dzień w roku, kiedy czuję jakąś dumę z Polski i jej mieszkańców. Kiedy indziej mam ją czuć? Wszystkie inne okazje są zawłaszczone - święta narodowe przez polityków, "patriotyzm" przez ścierwa, które wycierają sobie tym gębę, by usprawiedliwić swoje bydlęce zachowania.
Tutaj, gdy człowiek widzi dzieciaki z pobliskiej podstawówki, które przy paskudnej pogodzie hardo trzymają puszkę (mimo że mogłyby spędzić ten czas jak większość z internetowych buntowników), aż się ryj cieszy, że ludzie mimo całego burdelu jaki tu panuje, chcą robić coś dobrego dla innych, z własnej woli.

Tu jest różnica między Polakami a PRAWDZIWYMI POLAKAMI (koniecznie capsem!). Polacy, mimo codziennych trudności, sporów, kłopotów, potrafią się zjednoczyć w jeden dzień i zrobić coś dobrego. PRAWDZIWI POLACY z tej okazji będą wyciągać na wierzch wszystkie, nawet najbardziej niedorzeczne brudy, bo inaczej żyć nie potrafią.

Szron

2014-01-13, 18:03
RavenRR napisał/a:



Wiesz, jakoś wolę ten jednodniowy cyrk....



Wiesz, widzę że przeczytanie jednego zdania ze zrozumieniem sprawiło Ci trud.
Więc próżny mój trud by Ci cokolwiek tłumaczyć.

Bądź "dumny" z siebie że na widok dzieci w deszczu gęba Ci się cieszy.

Rozumiem takiego 10-14 letniego dzieciaczka co to dał się zmanipulować żeby z "tacą" żebrać dla Jureczka.
Ale dzieciak 18-24 lat powinien mieć już co nieco olej w głowie i umieć łączyć fakty i wiedzieć co nieco o socjotechnicznych zagrywkach.
Ale jak widać nie każdemu olej dany.

jogi1991

2014-01-13, 18:05
W słoikach to chyba cebule się trzyma, a nie kasę :roll:

Duentar

2014-01-13, 18:15
Nie popieram Owsiaka. Uważam, że wiele rzeczy, które się na jego temat mówi ma konkretne uzasadnienie i że jego akcja jest skierowana przede wszystkim w utrzymanie tego państwa.

Ale jak za dobrych, dawnych czasów, doceniało się wroga/przeciwnika/ludzi o innych ideach, muszę kurde przyznać: "dobrze wybrnąłeś panie Owsiak". Naprawdę mi się to spodobało...