18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jurek Owsiak - konferencja

białywęgorz • 2014-01-13, 16:22
Dla wszystkich mających ból dupy o Owsiaka, że to niby "oszust" :facepalm2:

Oglądać od 5:24


Szron

2014-01-13, 23:04
topol817 napisał/a:



Parafrazując...
Wraz anonimowego, internetowego zjeba, który na brak argumentów dostaje ciekłej sraczki. Bezcenny.



I vice versa.

A gdzie masz kij? :>

Extraordinary_Gentleman

2014-01-13, 23:22
A gdzie masz swoje fakty po tym co Ci przedstawiliśmy? Czekamy na odpowiedz TYLKO MERYTORYCZNĄ (a nie "twoja mamusia jest gruba") do sprawozdania, Land Roverów itd.. Bo chyba się zagotowałeś że aż znowu nie widzisz tego co Ci 5 osób napisało. Albo argumentów zabrakło.

ve...........ai

2014-01-13, 23:41
TomBoy napisał/a:

Tyle, że ze sprzętu zakupionego przez WOŚP bezpłatnie mogą korzystać i tak tylko ubezpieczeni. Ci, którzy są nieubezpieczeni i tak zapłacą.


Jacy, k***a, nieubezpieczeni? Jak się dupy nie chce ruszyć do UP, żeby się zarejestrować (bo się na spotkanka chodzić nie chce), tylko wali się wódę pod sklepem, to się jest nieubezpieczonym na swoje własne życzenie.

AxL

2014-01-14, 01:04
Ja bym bardziej przyjrzał się wolontariuszom (nie mówię że wszystkim) którzy pod pretekstem pomagania liczą na prosty łup i po krzakach kasę z puszek wyciągają.

polszczpob

2014-01-14, 01:41
Zurhal napisał/a:

Kogoś boli dupa że owsiak tyle pieniędzy w jeden dzien zbiera - oh ilu by było chętnych na takie występy - jeden dzień pracy i połowa dla siebie. Wyznacznikiem i dowodem na jego szczerość jest sprzęt zakupiony w szpitalach - to widziałem. Nie widziałem dowodu przez te 22 lata na to aby kradł te pieniądze. Widziałem jak kradną wolontariusze.

Pracowałem w czterech szpitalach, codziennie bywam w ośmiu szpitalach na terenie dwóch dużych miast w Polsce, sprzętu od owsiaka na oczy nie widziałem. Poza tym na pytanie o nieprawidłowości odstawia jakąś szopkę. Jak dla mnie wystarczy by do puszki nie wrzucać.

Szron

2014-01-14, 01:44
GustaV napisał/a:

A gdzie masz swoje fakty po tym co Ci przedstawiliśmy? Czekamy na odpowiedz TYLKO MERYTORYCZNĄ (a nie "twoja mamusia jest gruba") do sprawozdania, Land Roverów itd.. Bo chyba się zagotowałeś że aż znowu nie widzisz tego co Ci 5 osób napisało. Albo argumentów zabrakło.



Hehehe Ty to sobie możesz czekać na odp.
Już w pierwszym poście pokazałeś klasę, ból dupy, płacz i zgrzytanie zębów jakie to moje tematy/posty są dla Ciebie ble :)

Szczerze to nawet mi to pasuję. Płacz jakiegoś małego sadolka.
Które tematy Cię tak "poruszyły" ? :>
Najwidoczniej coś w nich prawdy musi być żeby od razu płakać do moderatorów. heheh :) Jeżeli masz słabą psychikę to chyba nie jest miejsce dla Ciebie, chłopcze :)
Tym czasem nie pisz do mnie.
A tym bardziej nie płacz.
Jak Ci się nie podobają moje wpisy scroluj dalej.
Żegnam i bez odbioru.

@Anarchangel:

Nie wiem jak "matka kurka" to wyliczył/ła, ale chyba swój łeb na karku ma skoro zgłosił/ła to do prokuratury.
Tak czy nie?
Czas pokaże jak to z Jurasem jest.

Osobiście wolał bym żeby wyszło że WOŚP jest czysty, bo jak nie to wstydu będzie co niemiara.

A mając w pamięci słowa Izrael Singer'a, który powiedział:

Cytat:

„Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (...) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”



Wcale bym nie był mocno zdziwiony.

Michał_Wołodyjowski

2014-01-14, 07:41
Szron napisał/a:



Jureczek = bufor, wentyl bezpieczeństwa. Jak by nie było tego co rocznego cyrku, to ludzie już dawno skierowali by swój wzrok na ten burdel na Wiejskiej. I zrobili by porządek.
Wtedy na 100% by się znalazły pieniążki na dzieci, sprzęt, szpitale.

A nie robili ściepę narodową i rzucali Jureczkowi na "tacę"

Ale teraz to trochę za późno, bo przez 12 lat żerowania na naiwności ludzkiej, swoje "żniwo" zebrała.
No bo jak to "na dzieci nie dasz?"
A ustawa o wejściu obcych funkcjonariuszy mundurowych na terytorium Polski Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/ramka/1398765/projekt-ustawy-o-udziale-zagranicznych-funkcjonariuszy-w-polsce/ już dawno przyklepana.



Stary...pie**olisz jak potłuczony. Bez kitu. Widzisz to, że (jak go pieszczotliwie nazywasz) Jurek robi cyrk? To gdzie jesteś? Przed monitorem...mała, zapluta k***o :) Wyjdź na ulicę, podbuntuj ludzi, żeby poszli za tobą na Wiejską. Ktoś ci zabrania?
Najlepiej usiąść przed kompem i pie**olić (jasne, mi też możesz to zarzucić, ale ja przynajmniej staram się coś robić - organizacja marszów, manifestacji, publicystyka w pewnym prawicowym serwisie internetowym, aktywność w chorągwii husarskiej... - a ty?).

Dzieci i starcy dostaną 35 milionów na sprzęt. Masz ode mnie prywatny zakaz korzystania ze sprzętu z serduszkiem. I nie, nie życzę Twojemu dziecku, żeby potrzebowało korzystać z tego sprzętu, broń Boże. Życzę TOBIE, żebyś na starość miał raka wszystkiego czego można tylko mieć, z rakiem odbytu na czele. I żeby proktolog badał cię sprzętem Owsiaka - może wtedy gorzko zapłaczesz.

Wybacz za małą literę w twoim kierunku, ale zasługujesz na szacunek tak, jak NKWD na oklaski.

Nie pozdrawiam i dostań raka dupy cieciu.

dooh

2014-01-14, 13:28
@Ezoteryk On zafundował? Wszystko idzie z NASZYCH kieszeni. MY łatamy polskie szpitale. MY robimy to co Ministerstwo Zdrowia powinno zrobić na pierwszym miejscu. Nie dość, że płacimy podatki na służbe zdrowia to jeszcze "dobrowolnie" zrzucamy sie sprzęt który i tak powinniśmy dostać. Skandalicznym jest zrzucanie się na czyjąś wypłate, chyba, że jest to oficjalny funkcjonariusz publiczny. Dodatkowo pan Owsiak raczy sobie zabierać kilka milionów żeby zorganizować brudasom tzw Woodstock który powinien spłonąć dawno temu.

czubus

2014-01-14, 17:05
czy wy ludzie jesteście normalni sami wrzucacie kase a jedziecie po nim , a jak wasze dzieci sa leczone na sprzecie zakupionym przez niego to dobrze . pie**olone polaczki
:-x :-x :-x :-x

Szron

2014-01-14, 17:19
Michał_Wołodyjowski napisał/a:



Stary...pie**olisz jak potłuczony. Bez kitu. Widzisz to, że (jak go pieszczotliwie nazywasz) Jurek robi cyrk? To gdzie jesteś? Przed monitorem...mała, zapluta k***o :) Wyjdź na ulicę, podbuntuj ludzi, żeby poszli za tobą na Wiejską. Ktoś ci zabrania?
Najlepiej usiąść przed kompem i pie**olić (jasne, mi też możesz to zarzucić, ale ja przynajmniej staram się coś robić - organizacja marszów, manifestacji, publicystyka w pewnym prawicowym serwisie internetowym, aktywność w chorągwii husarskiej... - a ty?).

Dzieci i starcy dostaną 35 milionów na sprzęt. Masz ode mnie prywatny zakaz korzystania ze sprzętu z serduszkiem. I nie, nie życzę Twojemu dziecku, żeby potrzebowało korzystać z tego sprzętu, broń Boże. Życzę TOBIE, żebyś na starość miał raka wszystkiego czego można tylko mieć, z rakiem odbytu na czele. I żeby proktolog badał cię sprzętem Owsiaka - może wtedy gorzko zapłaczesz.

Wybacz za małą literę w twoim kierunku, ale zasługujesz na szacunek tak, jak NKWD na oklaski.

Nie pozdrawiam i dostań raka dupy cieciu.



Oj oj oj.
Straszne zarzuty. I niezły bełkot. To nie wnosi nic do dyskusji.
Siedzę i nic nie robię... Znasz mnie?
Zasapałeś się koleżko. A raczej chyba przylazłeś się pochwalić.
Brawo, brawo, tylko uważaj bo polityczka to pokrętna sprawa.
I nie jednego porządnego człowieka przerobiła, w k***ę.

Dawno zacząłeś latać z tą chorągwią, pisać?
I jak do tego doszło?
Z czystej chęci czy wtedy jak stało się to modne?

Obstawiam to drugie.
A Ty i tak szczerze nie odpowiesz. Mnie oszukasz, ale siebie?
Nie wiem jak byś się starał negować ale
"pie**olenie przed monitorem" to też jest forma protestu i wyrażania opinii.
Ale dla Ciebie to tylko "pie**olenie"
A na dobrą sprawę wiesz tyle co i ja.


Jak już napisałem.
Pożyjemy zobaczymy co z Jureczkiem będzie.
Czy złodziej czy nie.
Czas pokaże.

A swoją drogą z czystej ciekawości dał byś link do jakiegoś swojego autorskiego artykułu.
Z chęcią przeczytam i obiecuje że nie będę patrzył, oceniał przez tych wyzwisk które na mnie wypisałeś.

Anarchangel

2014-01-14, 17:25
Szron napisał/a:



(...)

@Anarchangel:

Nie wiem jak "matka kurka" to wyliczył/ła, ale chyba swój łeb na karku ma skoro zgłosił/ła to do prokuratury.
Tak czy nie?
Czas pokaże jak to z Jurasem jest.

Osobiście wolał bym żeby wyszło że WOŚP jest czysty, bo jak nie to wstydu będzie co niemiara.

A mając w pamięci słowa Izrael Singer'a, który powiedział:

Cytat:

„Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (...) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”



Wcale bym nie był mocno zdziwiony.



Do prokuratury może wnieść doniesienie ktokolwiek, nawet na ufoludki jeśli się ma taki kaprys, natomiast prokuratura ma teoretyczny obowiązek rozpatrzyć każdy, najbardziej nawet niedorzeczny wniosek (na podstawie czego wszcząć dochodzenie lub odrzucić wniosek wraz z uzasadnieniem powodów odrzucenia).
Zatem o niczym to dla mnie nie świadczy, ponad to, że autorka wyliczeń ma problemy z matematyką na poziomie dodawania (na co pewnie prokurator zwróci uwagę w swym uzasadnieniu...).
Jakbyś zdawał sobie sprawę z mechanizmów działania fundacji, wiedziałbyś, że osoba na szczycie WOŚP mogłaby sobie teoretycznie pałac w Warszawie wybudować oraz własną linię metra - takie realia (większość fundacji zakłada się niestety w celach zarobkowych). Owsiak na WOŚP nie zarabia nawet złotówki - nie musi. Aby zorganizować WOŚP potrzeba trochę pracy - wszystkiego nie ogarniesz wolontariuszami, a sama fundacja ma tylko około 33 osoby. Roboty jest trochę odkąd idea Owsiaka - kwestowania z koncertami, okazała się strzałem w dziesiątkę. Kto najlepiej obsłuży taką fundację? Oczywiście, że firma która która będzie świetnie znać i spełniać potrzeby WOŚP. Zamiast ryzykować podejrzanymi podwykonawcami, przeprofilował swoją firmę na potrzeby fundacji - dzięki czemu może wykonywać potrzebną pracę za konkurencyjne ceny i wciąż wystarczająco zarabiać. O skuteczności takiego rozwiązania świadczy ostatnia pochwała od urzędników dla Owsiaka, za największą skuteczność wydatkowania środków - spośród wszystkich fundacji (stosunek faktycznie wydanych pieniędzy na konkretny cel, do kosztów ich obsługi).
Cieszę się, że Idee tej narodowej zbiórki wypromował tak uczciwy gość jak Owsiak, za kilka złotówek w roku (bo tyle to kosztuje średnio przeciętną osobę) uczestniczę w czymś niepowtarzalnym na skale całego świta. Bo nie sztuką jest być malkontentem, sztuką jest uczestniczyć w jakiejś pozytywnej zmianie...

Extraordinary_Gentleman

2014-01-14, 17:56
Szron napisał/a:



Hehehe Ty to sobie możesz czekać na odp.
Już w pierwszym poście pokazałeś klasę, ból dupy, płacz i zgrzytanie zębów jakie to moje tematy/posty są dla Ciebie ble :)

Szczerze to nawet mi to pasuję. Płacz jakiegoś małego sadolka.
Które tematy Cię tak "poruszyły" ? :>
Najwidoczniej coś w nich prawdy musi być żeby od razu płakać do moderatorów. heheh :) Jeżeli masz słabą psychikę to chyba nie jest miejsce dla Ciebie, chłopcze :)
Tym czasem nie pisz do mnie.
A tym bardziej nie płacz.
Jak Ci się nie podobają moje wpisy scroluj dalej.
Żegnam i bez odbioru.

@Anarchangel:

Nie wiem jak "matka kurka" to wyliczył/ła, ale chyba swój łeb na karku ma skoro zgłosił/ła to do prokuratury.
Tak czy nie?
Czas pokaże jak to z Jurasem jest.

Osobiście wolał bym żeby wyszło że WOŚP jest czysty, bo jak nie to wstydu będzie co niemiara.

A mając w pamięci słowa Izrael Singer'a, który powiedział:



Wcale bym nie był mocno zdziwiony.



HAHAHAH Twój podpis idealnie tu pasuje. Tylko sobie zmień na skrajnie poj***ną prawice.

Masz tu jak wyliczyli twoi ulubieńcy pajace. Ale nie nadal oni są dobrzy i serwują prawdę, pewnie się pomylili (15 razy), zdarza się. Ale i tak TVN kłamie a niezależna twój zbawca.

http://www.wykop.pl/ramka/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfrontacja-z-faktami/

Nadal czekamy na jakieś fakty od Ciebie.
Zapomniałem, jesteś tylko attention whore.

Ps. Chłopcem to Cie nazywa ksiądz na plebani po tym jak Cie już użył.

Wypie**alaj mówię do mamy.... twojej, po tym jak mi obciągnie i już nie jest mi potrzebna.

EvilDog

2014-01-14, 19:58
Szron napisał/a:




Jakich koncertów??!! Jak sam Jureczek zarzeka się że kasa z WOŚP nie idzie na organizowanie Bródstoku.



Jak by był taki czyściutki to już dawno cała akcja zakończyła by się jego wygraną. Pokazał by kwity i było by pozamiatane, a wszyscy oskarżyciele usłyszeli by wyroki o pomówienia.
No tak czy nie?

A z samego zachowania, które ten cyrkowiec urządza, pierwszy lepszy specjalista od "mowy ciała" wyczyta - Strach i smród kłamcy.



Bo recę opadają od lemingów

Na czym polega manipulacja?
Cóż, ten filmik to idealny przykład na czym nie powinno polegać dziennikarstwo: od początku do końca jest oszczerstwem opierającym się o zmanipulowany materiał.

1 fragment "w ogóle nie chce się tłumaczyć" - wycięto cały fragment uzasadnienia dlaczego pytanie dziennikarza dotyczące nieokreślonych faktur mających udowodnić, że nie wyprowadza pieniędzy na lewo jest z dupy. Owsiak powiedział tam "nie sprzedaję broni do Syrii, mam wam pokazać faktury, że nie sprzedaję broni do Syrii?".
2 "wyrzuca z konferencji" - z konferencji został wyrzucony dziennikarz, który władował się z kamerą w prywatną rozmowę.
3 "innych pozywa" - pozwany nie został dziennikarz, tylko bloger, który napisał trzy paszkwile oparte na jego rojeniach
4 "skąd te nerwy?" - pokazują scenę, w której dziennikarz zostaje wywalony za władowanie się z kamerą w prywatną rozmowę, te "nerwy" nie mają nic wspólnego z rzekomymi przekrętami.
5 "Owsiak oficjalnie nie jest zatrudniony, pensję za etat dostaje jego żona" - dokładnie tak jest, ta pozycja stoi jak wół w sprawozdaniach od minimum sześciu lat. Co ciekawe jest wyszczególniona mimo, że wcale nie musi, bo wystarczyłoby jej zawarcie w pozycji "pracownicy etatowi".
"firmą Złoty Melon Jerzego Owsiaka" - a tu już ewidentne kłamstwo, bo Złoty Melon to firma WOŚP, a nie Owsiaka, co pokazałem wyżej.
"faktury wystawiane przez tę firmę są nieujawniane przez Jerzego Owsiaka" - prywatne spółki mają obowiązek spowiadania się z faktur przed skarbówką, a nie przed przypadkowymi dziennikarzami to raz. Dwa: na czym opierają swoje zarzuty pseudodziennikarze, skoro faktur nie widzieli? Na rewelacjach Matki Kurki?
"powinien ujawnić faktury żeby jasne było, że MC i ZM nie wykonują zleceń dla WOŚP" - przecież te firmy wykonują zlecenia dla WOŚP, od tego właśnie są. Jakie zlecenia? Produkcja i sprzedaż gadżetów (ZM), produkcja wydawnictw i obsługa medialna (MC). Dlaczego firmy? Bo fundacje takie jak WOŚP nie mogą prowadzić działalności gospodarczej. Całe te "powiązania" mogą być spiskiem tylko dla totalnego ignoranta.
"pieniądze z puszek trafiają do kieszeni Jurka Owsiaka" - chyba niezbyt dokładnie badali te sprawozdania finansowe, że nie znaleźli wyszczególnienia ile zbiera się na finale i ile jest wydawane na cele statutowe - wykazałem to wyżej.
"ściga niezależne media" - no sorry, ale jeśli "niezależne medium" uprawia kłamliwą propagandę, to nie ma powodu żeby ich lubić

tranzystor

2014-01-14, 21:37
Szron napisał/a:



Jureczek = bufor, wentyl bezpieczeństwa. Jak by nie było tego co rocznego cyrku, to ludzie już dawno skierowali by swój wzrok na ten burdel na Wiejskiej. I zrobili by porządek.
Wtedy na 100% by się znalazły pieniążki na dzieci, sprzęt, szpitale.

A nie robili ściepę narodową i rzucali Jureczkowi na "tacę"

Ale teraz to trochę za późno, bo przez 12 lat żerowania na naiwności ludzkiej, swoje "żniwo" zebrała.
No bo jak to "na dzieci nie dasz?"
A ustawa o wejściu obcych funkcjonariuszy mundurowych na terytorium Polski Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/ramka/1398765/projekt-ustawy-o-udziale-zagranicznych-funkcjonariuszy-w-polsce/ już dawno przyklepana.




Odstaw prochy, albo przestań słuchać audycji z Macierewiczem w Radiu Maryja, bo pie**olisz jakby ci w Tworkach na oddziale Internet podłączyli.

tomkararek

2014-01-14, 21:44
wole jemu dac niz tym j***nym pedofil a ksieza na tace