18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jurek Owsiak - konferencja

białywęgorz • 2014-01-13, 16:22
Dla wszystkich mających ból dupy o Owsiaka, że to niby "oszust" :facepalm2:

Oglądać od 5:24


oc...........an

2014-01-13, 18:39
Ktoś mówi, że WOŚP to coś dobrego, bo łączy polaków i czyni dobro. Owszem, niby tak jest, ale co z tego, skoro Owsiak kupuje sprzęt, który powinien być bez łaski w każdym szpitalu. Dlaczego nie ma WOŚP w UK czy Niemiec? Bo tam ten sprzęt jest w "standardzie"...

A my nie dość że wypie**alamy w ch*j pieniądza na ZUS itp. i jeszcze musimy płacić na WOŚP, żeby kupić coś co jest oczywistością na zachodzie. I nie pisać mi, że PRL był itp. bo najgorsze co może być to tłumaczenie swojej nieudolności.

Na dodatek słyszałem, że jak WOŚP kupi np łóżka, to w budżecie automatycznie skreśla się ten zakup... nie wiem, czy to prawda, ale faktem jest, że WOŚP to symbol nieudolności naszego kraju, w którym na obowiązkowy sprzęt cały naród musi robić "ściepę" :(

Sayagin666

2014-01-13, 19:10
ja pie**ole, to jakiś dowód ? owsiak kradnie do słoika i zakopuje a później robi mape i chowa do butelki... k***a! Niech nie pie**oli o słoiku tylko niech pokaże zestawienia, kosztów,wydatków, przychód, koszty obsługi i niech wytłumaczy dlaczego kasa idzie na jego firme i jego żonki...

b1ackd0g

2014-01-13, 19:12
plus cały WOŚP to tylko zwykła medialna szopka - okej, zbierają kase, zarąbiście, tylko że przyjmując że i w tym roku zebrali cos koło 50 mln złotych - łał - fajnie - tylko że to i tak jest ch*j, zwykłe mydlenie oczu :

"
Szacunkowa wielkość jawnego długu publicznego, po uwzględnieniu wahań kursu złotego, rośnie obecnie z 927,5 mld zł na koniec czerwca 2013 r. do 959,1 mld zł na koniec grudnia 2013 r., czyli o przeszło 172 mln zł na dobę, 7,2 mln zł na godzinę i 1988,40 zł na sekundę. Szacunki wykonano przy założeniu stałego kursu złotego z 6.10.2013 r. (4,21 zł/euro).
"


172 mln zł na dobę !!!! o tyle co dzień zwiększa się zadłużenie państwa - czyli tyle "naszej" kasy poszło sie j***ć - te 50 mln raz rocznie to nic przy tym co rozkradają świnie przy korycie i nic, dokładnie nic nie zmieni a ma tworzyć tylko iluzje, jak to pięknie i ładnie jest i jak to Polacy sie potrafią zjednoczyć - a gdyby państwo nie było rozp***zielane od lat i doprowadzane do stanu tuiny to codziennie te 172 mln można by przeznaczyć na to co Owsiak przeznacza te 50 mln raz w roku.

sard

2014-01-13, 19:31
Narzekaczy to dupa boli, że te pieniądze nie do nich trafią :)
Dlatego najbardziej kościół biadoli... bo mafia nigdy nie lubiła konkurencji...

Za gówniarza zbierałem - i można dostrzec pewne rzeczy. Np. pańcia w futrze ze swoim bossem podjeżdżają merolem, gdy prosimy ich o wrzucenie pańca odwraca wzrok i udaje że nie widzi i nie słyszy, a boss stwierdza, że teraz nie ma drobnych i wrzuci jak wyjdzie... z tacy by se wydał? Potem wyszli bocznym wyjściem by na nas nie trafić :)
A jak ktoś ma mało to i chętniej wrzuca... jak pewna babcia chciała mi stówkę wrzucić to jej powiedziałem, że to za dużo (babuszka widać było, że pieniędzy to nie ma), że wystarczy symboliczna złotówka i już się wspiera... nie miałem sumienia by wrzuciła mi taką kasę do puszki...

I jak to człek zaobserwować mógł to tylko ktoś kto rozumie i poznał biedę potrafi się podzielić ostatnią kromką chleba, a jaśnie państwo było, jest i będzie i nikomu pomagać nie będą... bo po co mają wspierać przyszłą możliwą konkurencję?

A i wreszcie nawet na największych zadupiach coś się dzieje, nagle okazuje się, że sumptem oddolnym, chcących zwykłych ludzi da się zrobić coś COŚ, a nie tylko siedzieć przed kompem i pierdzieć jak to źle i niedobrze w kraju i nic się nie dzieje...

kazik1985

2014-01-13, 20:46
Do Wośpu nic nie ma , bardziej poglądy polityczne Owsiaka, ale naprawdę rozpie**alają mnie płasko ryje którzy wrzucają 1 pln od mamusi do skarbonki wośpu zabierając serducho i lansują sie tygodniami jacy to oni nie są bezinteresownie pomocni i tyle.

zonik

2014-01-13, 20:49
Ja wrzuciłem jednak tej naklejki nie wziąłem nie będę ulegał stygmatyzmowi jakiemuś

Jacek86s

2014-01-13, 20:51
" Mój OFE o którym dowiedziałęm sie u fryzjera jest ch*jowy. Dziekuje" Rozj***ł mnie

Marbax

2014-01-13, 20:52
Skoro to takie oczywiste i ewidentne że kradnie, to wystarczy złożyć odpowiednie zawiadomienie do prokuratury i po sprawie. Jak widać życzliwych nie brakuje, na pewno drążą. Sprawozdania finansowe są jawne i jakoś nic nie mogą wygrzebać.
Co do samego sprzętu, to mam dzieci, bywałem na oddziałach położniczych i dziecięcych i widziałem ile tego sprzętu od orkiestry jest i jak najbardziej jest on w użyciu.

sadams

2014-01-13, 20:53
Ludzie Owsiak daje troche kwoty na szpitale Polskie. A nowa informacja jest taka, że buduję kolejną dla siebie DRUGĄ rezydencje.

:evil:

las84500

2014-01-13, 20:57
Jest jeszcze jeden mały haczyk WOŚP. Jeśli jakiś szpital zostanie obdarowany sprzętem przez orkiestrę to ma zablokowaną drogę inwestycji na podobny cel ze środków NFZ. A dowcip polega na tym, że sprzęt kupowany przez orkiestrę wybierany jest ze szczególnym uwzględnieniem ceny, co skutkuje czasami zakupami sprzętu poprzedniej generacji. Ale przynajmniej sztuka się zgadza i hucznie można to ogłosić ;)

Catacombe

2014-01-13, 21:00
Nie czaje k***a, jak wy możecie oceniać ile jest warte ludzkie życie. Sprzed który kupuje ratuje ludzi, bo państwo ma to w dupie, państwo woli robić lewe przetargi i cały hajs chować do swoich kieszeń.
ch*j jak odpala sobie z tego jakaś działkę, ważne że sprzęt z WOŚP uratuje komuś życie.
A jak ktoś nie chce mu dawać hajsu, to mija ludzki z puszkami, a nie pluje jadem po całym internecie, jaki Owsiak to złodziej, i jacy ludzie idioci że dają mu pieniądze.

zagiel1111

2014-01-13, 21:13
Zrobi coś dobrze człowiek to każdy będzie szukał dziury w całym. POLSKA!

PiesKracy

2014-01-13, 21:18
Widzę, że żydostwo się szerzy... zostawcie Owsiaka w spokoju i weźcie się za robotę. Płakać się chce. Myślałem, że jak się nie wspiera takich akcji to się w nich nie uczestniczy...

Black Snake

2014-01-13, 21:18
Moja klasa brała w tym udział. 3/4 klasy poszło na zbiórkę pieniędzy (mnie nie było, mam ważniejsze rzeczy do roboty). KAŻDY oddał po około 15-50zł. Około 200-300zł wyciągnęli z puszki dla siebie. Lecę o te 50mln zebranych, że jakby nie ci od zbierania to z 50 milionów zrobiłoby się jakieś 200 000 000zł. Prędzej ludzie o to powinni się martwić, a nie o to czy p. Owsiak coś dla siebie wziął (co w sumie mu się należy bo nie ma obowiązku tego robić, a robi więcej niż złodzieje, którzy powinni robić coś dla Polski).