18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jurek Owsiak - konferencja

białywęgorz • 2014-01-13, 16:22
Dla wszystkich mających ból dupy o Owsiaka, że to niby "oszust" :facepalm2:

Oglądać od 5:24


Szron

2014-01-13, 22:04
SteelMike napisał/a:



Nierzetelne to jest, policzył sam koszt sprzętów, bez kosztów szkoleń i wydatków administracyjnych. Koszt 12 koncertów to góra 30-50 milionów.




Jakich koncertów??!! Jak sam Jureczek zarzeka się że kasa z WOŚP nie idzie na organizowanie Bródstoku.


Jak by był taki czyściutki to już dawno cała akcja zakończyła by się jego wygraną. Pokazał by kwity i było by pozamiatane, a wszyscy oskarżyciele usłyszeli by wyroki o pomówienia.
No tak czy nie?

A z samego zachowania, które ten cyrkowiec urządza, pierwszy lepszy specjalista od "mowy ciała" wyczyta - Strach i smród kłamcy.

Br...........ki

2014-01-13, 22:09
nawet jak 50% by wziął dla siebie to zrobił więcej niż cały burdel na wiejskiej, więc nie rozumiem skąd problem. Tym bardziej że płacenie jest dobrowolne.

topol817

2014-01-13, 22:14
Problem jest taki, że jak się stoi cały dzień na polu cebuli pod domem, to trzeba mieć o czym pogadać. A wiadomo że najlepszym tematem jest przypie**alanie się do innych. Oczywiście wszyscy którzy się czepiają zrobiliby to wszystko za darmo, wręcz dopłaciliby ze swoich pieniędzy, byle tylko komuś pomóc.

Zurhal

2014-01-13, 22:14
Kogoś boli dupa że owsiak tyle pieniędzy w jeden dzien zbiera - oh ilu by było chętnych na takie występy - jeden dzień pracy i połowa dla siebie. Wyznacznikiem i dowodem na jego szczerość jest sprzęt zakupiony w szpitalach - to widziałem. Nie widziałem dowodu przez te 22 lata na to aby kradł te pieniądze. Widziałem jak kradną wolontariusze. Mam nadzieje że kiedyś wszyscy złodzieje z puszkami trafią do szpitala gdzie akurat nie będzie sprzętu owsiaka i zdechną :-) Tyle w temacie.

issenpl

2014-01-13, 22:25
A jak ktoś ma 99 lat to dla niego nie ma składek? Trzeba być chorym i młodym?
A jureczek za dużo kwasów przyjął na siebie, zresztą jak widać...

Szron

2014-01-13, 22:26
topol817 napisał/a:


Boże, kocham takich debili. Mówisz, że ktoś myśli to co mu wmówią gadające głowy, a sam linkujesz do źródeł równie rzetelnych, tylko postawionych po przeciwnej stronie. Czyli jak głupi leming ogląda telewizję to be, ale jak prawdziwy patriota taki jak ty przeczyta coś w internecie na jakiejś gównianej stronie, i pluje przy tym na lewo i prawo jaki on nie jest mądry, to wszystko jest w porządku?



Ależ jak najbardziej jest w porządku!
A gdzie mam przeczytać? Na wyborczej, onet, wp?

Przeliczył wszystko i wyszło mu że jednak wychodzi inaczej niż Jureczek przedstawił w rozliczeniach.
Zgłosił tą sprawę do prokuratury.

Weź wskaż mi miejsce tego plucia się "pluje przy tym na lewo i prawo jaki on nie jest mądry" gdzie on się tak zachowuje?

Argument bezpodstawny!
Napisałeś tak tylko żeby Ci się ślinotok skończył.
Jesteś następnym szczekającym kundlem, co to szczekać tylko potrafi.

Masz kija i aport! I nie wracaj póki nie wymyślisz czegoś bardziej treściwego.
Debilu.

TomBoy

2014-01-13, 22:28
Tyle, że ze sprzętu zakupionego przez WOŚP bezpłatnie mogą korzystać i tak tylko ubezpieczeni. Ci, którzy są nieubezpieczeni i tak zapłacą. A ocenianie ,,na nalepki" ile sprzętu w szpitalu faktycznie zostało zakupione przez wośp jest co najmniej śmieszne. Jeżeli ja sobie nakleję serduszko wośpu na komputer to oznacza, że został on kupiony przez tę organizację? Bezsens...

Uważam, że WOŚP to generalnie dobra rzecz tylko z paroma patologiami wewnątrz przez co traci uznanie w oczach wielu Polaków. Dodatkowo wk***ia mnie kompletne niedocenianie działalności Caritasu, który nie reklamuje się w tv, a działa aktywnie przez cały rok. I pomaga każdemu bezinteresownie - daje ubrania, żywność, schronienie. Ktoś pewnie zaraz się rzuci, że kler, że kościół, że pingwiny, że pewnie ciągną z tego nie małą kasę - zastanówcie się zanim cokolwiek napiszecie. Skoro nie przeszkadza wam to, że owsik robi przekręty to nie powinno wam przeszkadzać też to, że kler weźmie coś dla siebie. I nie żeby coś, ale sprawozdania finansowe Caritasu są czyste i nie można się do nich przyczepić. I wynika z nich jasno, że 1% trafia do kieszeni zakonników, a 99% do potrzebujących.

Szron

2014-01-13, 22:39
TomBoy napisał/a:

Skoro nie przeszkadza wam to, że owsik robi przekręty to nie powinno wam przeszkadzać też to, że kler weźmie coś dla siebie.



Ale wiesz,
Jureczek jest lewaczkiem-prostaczkiem a Caritas prawicowy.

I tu jest pies pogrzebany.
Proste że lewaczki-porostaczki opowiedzą się za Jureczkiem.
A że w Polsce/na sadolu też/ lewaczków-prostaczków jest na pęczki to nie dziwota.
Lewaczki-prostaczki może i mają masę i siłę przebicia, ale co z tego jak co post to "pusty post" bez argumentów, bez zastanowienia.

Extraordinary_Gentleman

2014-01-13, 22:40
Szron napisał/a:



Ależ jak najbardziej jest w porządku!
A gdzie mam przeczytać? Na wyborczej, onet, wp?

Przeliczył wszystko i wyszło mu że jednak wychodzi inaczej niż Jureczek przedstawił w rozliczeniach.
Zgłosił tą sprawę do prokuratury.

Weź wskaż mi miejsce tego plucia się "pluje przy tym na lewo i prawo jaki on nie jest mądry" gdzie on się tak zachowuje?

Argument bezpodstawny!
Napisałeś tak tylko żeby Ci się ślinotok skończył.
Jesteś następnym szczekającym kundlem, co to szczekać tylko potrafi.

Masz kija i aport! I nie wracaj póki nie wymyślisz czegoś bardziej treściwego.
Debilu.



Kolejny raz to powiem.

Kto k***a trzyma takiego przesiąkniętego jadem pajaca jak Ty na tym portalu? Dlaczego jeszcze nie zostałeś stąd wypie**olony?

Milion sucharów! Drugie tyle pie**olenia w postach o rzeczach o których nie masz pojęcia, ale sie wypowiadasz wk***iają wszystkich którzy mimo tego ze nie interesują się tematem to zadali sobie trochę trudu żeby go ogarniać i zabrać głos w dyskusji ale Twoje jest i tak na wierzchu, wszyscy manipuluja, sprawozdania oszukane, specsłuzby her tuska i putina inwigiliacja i samobójstwa. Nie podoba Ci się? Wypie**alaj. A jak już zabierasz głos w dyskusji to chociaż przygotuj się a nie brodź w gównie w które wlazłeś i wstyd teraz powiedzieć że śmierdzisz.

Masz tu k***a u i siądź z kalkulatorem i sobie policz strona nr 15. ktoś już to wcześniej dawał ale twoja ograniczona inteligencja nie pozwoliła Ci tego zauważyć bo "Jarosław zawsze dziewica".

http://s2.wosp.org.pl/uploaded/files/files/Bilans%202012.pdf

A teraz morda kapciu.

Aha i proszę moderatorów o zwrócenie uwagi na tego użytkownika bo to już nie pierwszy raz jak widzę tego pajaca i nic nowego ani ciekawego nie wnosi do tego portalu.

Pozdrawiam gorąco!
I niech gra do końca świata i jeden dzień dłużej o ile może pomóc nawet w 1%

Anarchangel

2014-01-13, 22:41
Szron napisał/a:



Masz leniwcu, bo widzę że gadające głowy z TV Ci nie powiedzieli co i jak masz myśleć ... Bo przecież sam za leniwy jesteś żeby sprawdzić co i jak. Brawa dla Ciebie i Tobie podobnym leni-lamingów.


Weź sobie sam policz, może tobie lepiej wyjdzie dodawanie (okolice strony piętnastej nie są w ogóle uwzględnione w twym linkowanym rozliczeniu)
Ponadto auto Owsiaka jest na jakiejś umowie reklamowej z Land Roverem - jeździ więc z reklamą (pewnie dlatego tak kuje w oczy nierozgarniętą gawiedź) oraz odwiedza imprezy pod patronatem Land Rovera
Owsiak bierze dużo mniej, niż mógłby sobie na to (zupełnie legalnie) pozwolić. Jestem przekonany, że w tym kraju już dawno by siedział, jakby nie potrafił się wytłumaczyć z każdej złotówki.
Nie podoba się WOŚP, to nie zwracaj uwagi, nie wspieraj oraz koniecznie - nie korzystaj z zakupionego sprzętu/serwisu.
Że wentyl bezpieczeństwa? teoretycznie macie racje - jak każdy ochłap wolności jaki wam pozostał. Chcielibyście mieć bardziej przej***ne, bo wtedy może ruszylibyście dupy sprzed komputerów? Pokrętna logika... Nie ruszylibyście swych dup - nieudacznika poznać po tym, że sam nie potrafi się zdobyć na nic konstruktywnego, dlatego aby się dowartościować, krytykuje konstruktywne przedsięwzięcia innych.

topol817

2014-01-13, 22:42
Szron napisał/a:



Weź wskaż mi miejsce tego plucia się "pluje przy tym na lewo i prawo jaki on nie jest mądry" gdzie on się tak zachowuje?


Mówiłem o tobie.

Szron napisał/a:


Przeliczył wszystko i wyszło mu że jednak wychodzi inaczej niż Jureczek przedstawił w rozliczeniach.
Zgłosił tą sprawę do prokuratury.


Ok, w takim razie czekam z niecierpliwością. Jak okaże się, że miał rację, przyznam ci rację. Ale na razie widzę tekst niepoparty dosłownie niczym. Rozumiem, że ludziom twojego pokroju karkołomne obliczenia na liczbach rzędu kilkudziesięciu milionów jednoznacznie wskazują na nie wiadomo jakiego mędrca, ale dla mnie to po prostu coś, co jakiś typ w internecie sobie napisał.

Szron napisał/a:


Napisałeś tak tylko żeby Ci się ślinotok skończył.


Napisałem tak, żeby tobie się skończył, bo nie umiesz nawet wstawić linka bez wyzywania od lemingów. Typowe.

Szron napisał/a:


Jesteś następnym szczekającym kundlem, co to szczekać tylko potrafi.


Hm, spójrzmy zatem jak zachowuje się inteligentny, niezależny i nieszczekający człowiek:
Szron napisał/a:


Masz kija i aport! I nie wracaj póki nie wymyślisz czegoś bardziej treściwego.
Debilu.


Piękne. Po prostu kwintesencja treściwości. Przyznam że ciężko mi będzie wymyślić coś bardziej treściwego niż "Masz kija i aport!". Dobrze, że mamy takich ludzi jak ty, inaczej ten kraj dawno by na psy zszedł.

kayetan

2014-01-13, 22:43
Ja powiem tak, nie dałem ani złotówki w tym roku żebym z czystym sumieniem mógł się nie wypowiadac na ten temat i go nawet nie śledzić ;)

takija

2014-01-13, 22:43
TomBoy, Caritas nie jest taki fajny jak się wydaje ;) Ubrania przeznaczone dla ubogich trafiaja często do lumpeksów znajomych pracowników caritasu. Podobnie jest z innymi sprzętami. Skąd to wiem? Pracowałem u pewnego pracownika caritasu i co nieco gumowe ucho załapało ;) Ale faktem jest że robia bardzo dużo dla biednych i nie można temu zaprzeczyć.

Szron

2014-01-13, 23:01
GustaV napisał/a:



Kolejny raz to powiem.

Kto k***a trzyma takiego przesiąkniętego jadem pajaca jak Ty na tym portalu? Dlaczego jeszcze nie zostałeś stąd wypie**olony?

Milion sucharów! Drugie tyle pie**olenia w postach o rzeczach o których nie masz pojęcia, ale sie wypowiadasz wk***iają wszystkich którzy mimo tego ze nie interesują się tematem to zadali sobie trochę trudu żeby go ogarniać i zabrać głos w dyskusji ale Twoje jest i tak na wierzchu, wszyscy manipuluja, sprawozdania oszukane, specsłuzby her tuska i putina inwigiliacja i samobójstwa. Nie podoba Ci się? Wypie**alaj. A jak już zabierasz głos w dyskusji to chociaż przygotuj się a nie brodź w gównie w które wlazłeś i wstyd teraz powiedzieć że śmierdzisz.

Masz tu k***a u i siądź z kalkulatorem i sobie policz strona nr 15. ktoś już to wcześniej dawał ale twoja ograniczona inteligencja nie pozwoliła Ci tego zauważyć bo "Jarosław zawsze dziewica".

http://s2.wosp.org.pl/uploaded/files/files/Bilans%202012.pdf

A teraz morda kapciu.

Aha i proszę moderatorów o zwrócenie uwagi na tego użytkownika bo to już nie pierwszy raz jak widzę tego pajaca i nic nowego ani ciekawego nie wnosi do tego portalu.

Pozdrawiam gorąco!
I niech gra do końca świata i jeden dzień dłużej o ile może pomóc nawet w 1%



Pff... . Chyba ulało Ci się trochę żółci hipokryto.
Podać chusteczkę?
A wypie**alać/zamykać to Ty sobie możesz kazać Mamie, o ile masz tyle odwagi smarku.


Dziękuję za pozdrowienia!

topol817 napisał/a:


Mówiłem o tobie.


Szybki jesteś!
A gdzie kij?

topol817

2014-01-13, 23:02
Szron napisał/a:



Pff... . Chyba ulało Ci się trochę żółci hipokryto.
Podać chusteczkę?
A wypie**alać/zamykać to Ty sobie możesz kazać Mamie, o ile masz tyle odwagi smarku.


Dziękuję za pozdrowienia!



Parafrazując...
Wraz anonimowego, internetowego zjeba, który na brak argumentów dostaje ciekłej sraczki. Bezcenny.