18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak w Zakopanem robią ludzi w chuja

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-08-23, 17:54
Ah, Ci gorole z Zakopanego, każdy sposób jest dobry, by zarobić parę groszy, nawet oszukując klientów :hitler:


BongMan

2012-08-23, 17:56
Джамал napisał/a:

gorole


Gorole i górale to nie to samo. Chociaż właściwie górale są też gorolami. Gorol to po śląsku ktoś, kto jest spoza Śląska.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-08-23, 17:57
BongMan napisał/a:


Gorole i górale to nie to samo. Chociaż właściwie górale są też gorolami. Gorol to po śląsku ktoś, kto jest spoza Śląska.



Co Ty k***a nie powiesz? :shock:
Przecież jest napisane wyraźnie: "gorole z Zakopanego"
:facepalm:

BongMan

2012-08-23, 17:59
No to czemu używasz słowa gorol do określenia górala? Bo k***a nie wiedziałeś co to znaczy. No ale nie dość żeś jest chamem i bucem, to jeszcze do błędu się przyznać nie potrafisz :D

ZnanyJakoZaganiacz

2012-08-23, 18:00
BongMan napisał/a:

No to czemu używasz słowa gorol do określenia górala? Bo k***a nie wiedziałeś co to znaczy. No ale nie dość żeś jest chamem i bucem, to jeszcze do błędu się przyznać nie potrafisz :D



A skąd wiesz że jestem spoza śląska? Przecież nigdzie nie jest na sadolu napisane że nie mam korzeni na górnym śląsku (a mam). Po za tym, skąd to przeświadczenie że nie wiem co znaczy słowo gorol (a znam, skoro go użyłem). No k***a, nie dość że odkrywca, to jeszcze jasnowidz (a w tym wypadku, raczej ch*jowidz)!

Morgotus

2012-08-23, 18:07
z Waszego dialogu zrobic screena i bedzie dobry material na sadola^^

Robajson

2012-08-23, 18:11
Mogę odpowiedzieć na pytanie z filmiku.
Gdzie się podziała ta dawna Góralska uczciwość?

Przemineła po tym jak (pół)Tusk został premierem...

ul...........rt

2012-08-23, 18:20
Też pie**olenie,bo skoro żurawina z własnej roboty to zakrętek raczej samemu się nie produkuje,tylko używa się jakiś tam co są w domu

salmonellas

2012-08-23, 18:38
k***y! nie gorole. Gorol sie wk***il, ma racje!!!

ZnanyJakoZaganiacz

2012-08-23, 18:39
ulthart napisał/a:

Też pie**olenie,bo skoro żurawina z własnej roboty to zakrętek raczej samemu się nie produkuje,tylko używa się jakiś tam co są w domu



Spójrz na kształt słoika, zakrętkę. Podejrzewam że nawet po wymieszaniu produktu "domowej" roboty z tym z sklepu, nie byłoby różnicy. Po za tym, jeśli obejrzałbyś dokładnie film, usłyszałbyś że sprzedawczyni częściowo przyznała się do tego co robi :) Oczywiście, komu by chciało się obejrzeć w całości materiał, lepiej wrzucić hejtujący komentarz :amused:

salmonellas

2012-08-23, 18:41
Nowy rodzaj.
Guropie**olonec**yh*je. DrzeM.

Mniam.

ciamciara

2012-08-23, 20:07
i dobrze ,trzeba bogatych cisnąć . Babiczka sobie zarobi, a oni szczesliwi ze jedza regionalna zurawine i porzadek jest zachowany. Ale oczywiscie musialo pojsc cos nie tak :D

jacekmatys

2012-08-23, 20:11
każdy orze jak może.

a wy się nie spinajcie bo się nie wysracie

hehe

ZnanyJakoZaganiacz

2012-08-23, 20:13
jacekmatys napisał/a:

każdy orze jak może.

a wy się nie spinajcie bo się nie wysracie

hehe



Też robisz ludzi w ch*ja?
Prawdziwy polaczek :amused:

jacekmatys

2012-08-23, 20:17
Джамал napisał/a:



Też robisz ludzi w ch*ja?
Prawdziwy polaczek :amused:



taka nasza natura polaczków,taki kraj,takie reguły. :idzwch*j: