18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak w Zakopanem robią ludzi w chuja

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-08-23, 17:54
Ah, Ci gorole z Zakopanego, każdy sposób jest dobry, by zarobić parę groszy, nawet oszukując klientów :hitler:


pkh

2012-08-23, 20:21
Bardziej przekonywujące byłoby np zdjęcie słoika po otwarciu.
Przeciez mogła mieć nakrętke od słoika łowicz.

ma...........00

2012-08-23, 20:22
prawdziwych górali juz nie ma :(

ZnanyJakoZaganiacz

2012-08-23, 20:36
jacekmatys napisał/a:



taka nasza natura polaczków,taki kraj,takie reguły. :idzwch*j:



O przepraszam, polaczkiem to ty jesteś, ja jestem Polakiem, taka różnica :hitler:

kokofon

2012-08-23, 20:47
Kiedys pracowalem jako drugi kucharz u wlascicieli z gor, to ze ludzi robil w ch*ja to nic, to ze mieso ( schabowe itd ) smierdzialo na kilometr to tez nic, to ze w ryzu mieszkalo 100000tysiecy robali to tez nic. to ze wszystkie zupy byly niedojedzonymi zlewkami to tez nic... ale jego zony k***y nigdy nie zapomne takiej poj***nej osoby szukac ze swieca... a najlepsze z tego wszystkiego jest to za w niedziele siadali w pierwsza lawke w kosciele :x ps. zwolnili mnie poniewaz zbyt czesto dopytywalem sie o podwyzke kilka dni przed bozym narodzeniem .... :D aleluja !

Bezelbzl

2012-08-23, 22:14
"Góralska uczciwość"
A to dobre :-D

Tytussek

2012-08-23, 23:20
Rząd dyma obywateli przez cały swój aparat, więc kogo ma dymać obywatel? Może wydymać tylko innego obywatela. Więc najlepiej tego bogatego, bo ten i tak ma więcej. A nie czarujmy się, do zakopanego biedaki nie przyjeżdżają!!! A i menda spod żłoba się trafi :)

marszalek1

2012-08-23, 23:39
Gorol zawsze mo rocje;)

markop4321

2012-08-23, 23:40
Na oscypkach też oszukują.

Dziadek

2012-08-23, 23:50
Grube k***y robiące w bambuko : /

Provokattor34

2012-08-23, 23:50
Któryś kolega wyżej ma rację, co z tego że ta sama nakrętka i słoik w tym samym kształcie? Może kiedyś kupiła, umyła słoik, zrobiła własny "zacier" i wrzuciła do tego samego słoika? Jakąś wielką firmą nie są żeby nak***iać własne nakrętki i słoiki w jakimś unikalnym kształcie. A to że któraś tam powiedziała że nie musicie kupować to ma racje, bo ileż można słuchać kogoś kto stoii i pie**oli że sami nie robili, powiedziała żebyście się odj***li. A jeżeli naprawde robią w ch*ja to co z tego? :D Ty jakbyś miał okazję nie spróbowałbyś tak zarobić? Nie wierze że nie.

Ramsey007

2012-08-23, 23:51
j***ć to. Najważniejsze, że jest GOTYE! :D

K-...........an

2012-08-23, 23:53
zacznijmy od tego, że głupi jest ten kto w ogóle kupuje cokolwiek spożywczego od górali, wszystkie te towary są dostępne w całej polsce w sklepach, są produkowane w tych samych firmach co te na straganach, tyle, że są tańsze i nie stoją ch*j wie ile na słońcu

rastalien

2012-08-23, 23:54
Film pokazuje w pełni jacy my Polacy...na każdym kroku opie....ć drugiego z grosza. A wasze komentarze i zachowanie dopełniaja obaru typowego Polaka...

Krozpel

2012-08-23, 23:56
A obok domowej żurawiny leży oryginalny górski oscypek z owczego mleka... tyle że z krowiego, z mleczarni pod Rzeszowem...

BTW, co za cymbał w dzisiejszych czasach jeździ w polskie góry jak kawałek dalej, za granicą czasi i słowacy przyjmą Cię taniej, na europejskim poziomie i potraktują jak klienta który daje im zarobić a nie dojną krowę którą trzeba w ch*ja zrobić byle dudki były.


@up
Wszystko prawda. Wszystko wokół "polaczki"... tylko JA, JA prawdziwy szlachcic polski mogę komentować i po innych cisnąć, inni to przecież chołota. Weź się puknij w czoło ku*asem

salmonellas

2012-08-24, 00:01
o 10 lat Za późno.
Teraz Konkurencja.