18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak w Zakopanem robią ludzi w chuja

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-08-23, 17:54
Ah, Ci gorole z Zakopanego, każdy sposób jest dobry, by zarobić parę groszy, nawet oszukując klientów :hitler:


wst91

2012-08-24, 00:02
Nie można generalizować ale górale to cwaniaki. Zrobią wiele aby zarobić niekoniecznie się przejmując czy uczciwie. Ilu z turystów jest przekonanych, że jadło oscypka? Pewnie większość... Tymczasem po pierwsze nie ma możliwości dostania go zimą, bo owieczki mleka nie dają. Po drugie robienie oscypków to nieopłacalna sprawa. Owce nie dają wcale dużo mleka. Większość tych oscypkopodobnych wyrobów jest sprzedawana jako oscypki, które na prawdę można dostać tylko w kilku miejscach na podhalu. Ważne żeby dudki się zgadzały. Wystarczy spojrzeć na zameczone konie na drodze do Morskiego oka. Górale to byli sto lat temu. Kiedy robili za przewodników dla turystów, nierzadko ratując im życie. Teraz to przeciętny turysta ma większe doświadczenie w górach od górali.

salmonellas

2012-08-24, 00:08
@Up.
Teraz mozna!!!
Przebijaliscie sobie!!!!

Macie! Baca teraz sie cieszy?

bach

2012-08-24, 00:09
taki se baba słoik na śmietniku trafiła, to w taki zapakowała

czysty przypadek

salmonellas

2012-08-24, 00:12
Z unijnych doplatek, hahah.

Kiedys was sie bali!!!
Teraz sie z was smiejo. Pipki!

pawelwmd

2012-08-24, 00:13
@Джамал

Nie wiem na ch*j się tak spinasz, hejterzy i tak cię tutaj zeżrą, dałeś wrzutę - spoko, ale nie próbuj jej bronić, bo nie dość, że zrobisz z siebie idiotę, to jeszcze zostaniesz zeżarty przez hejterów.

mrowczas666

2012-08-24, 00:24
A te druga k***a już się zaczyna modrzyć i wpie**alać (takich to ja najbardziej nie lubię )

Tytussek

2012-08-24, 00:41
I tak stoisko nr 11 ma zajebistą reklamę. A ci co będą tam to sprawdzą czy dzisiaj są słoiki z Łowicza, czy z Tenczynka :P

badumbumpst

2012-08-24, 01:00
szybki telefon do wuja spod samiuśkich itd...
-wujas, co z tą uczciwością górali?
-co k***a?

Numernabis

2012-08-24, 01:55
bo z goralami sie pije wodke i wpie**ala oscypki a nie robi interesy.

erpi

2012-08-24, 02:25
Za podkład muzyczny browar :)

Zjuq

2012-08-24, 02:28
wst91 napisał/a:

Nie można generalizować ale górale to cwaniaki. Zrobią wiele aby zarobić niekoniecznie się przejmując czy uczciwie. Ilu z turystów jest przekonanych, że jadło oscypka? Pewnie większość... Tymczasem po pierwsze nie ma możliwości dostania go zimą, bo owieczki mleka nie dają. Po drugie robienie oscypków to nieopłacalna sprawa. Owce nie dają wcale dużo mleka. Większość tych oscypkopodobnych wyrobów jest sprzedawana jako oscypki, które na prawdę można dostać tylko w kilku miejscach na podhalu. Ważne żeby dudki się zgadzały. Wystarczy spojrzeć na zameczone konie na drodze do Morskiego oka. Górale to byli sto lat temu. Kiedy robili za przewodników dla turystów, nierzadko ratując im życie. Teraz to przeciętny turysta ma większe doświadczenie w górach od górali.


E tam, ja tam jadłem prawdziwego ;) akurat co do tego jestem przekonany. Jadłem też dużo pseudo oscypków bo mi smakują i swój klimat robią jak siedzisz przy grzańcu ;) . Poza tym wszędzie Cię wydymają, nawet te drogie i wspaniałe makarony czterojajeczne są ch*ja warte, nie mówiąc o jajkach z farmy :)

Machol

2012-08-24, 02:35
Góral to niestety synonim sk***iela, któremu wydaje się, że dla zachowania swojej odrębności kulturowej powinien napie**alać na przyjezdnych, ale z drugiej strony wie, że może na nich zarobić.

W efekcie wychodzi im sranie we własne koryto.

NieWeszles

2012-08-24, 03:15
O jakiej góralskiej uczciwości oni piszą pod koniec.. To chyba było z 80 lat temu, teraz te k***ie oszukują na każdym kroku!

DisHonoreD

2012-08-24, 03:19
nastrojowa muzyczka

Duxi

2012-08-24, 05:11
I tak wolałbym wyprodukowaną przez Łowicz, niż tą którą brudnymi łapskami sama by zrobiła.