18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak w Zakopanem robią ludzi w chuja

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-08-23, 17:54
Ah, Ci gorole z Zakopanego, każdy sposób jest dobry, by zarobić parę groszy, nawet oszukując klientów :hitler:


Bobikufel

2012-08-25, 02:29
ulthart napisał/a:

Też pie**olenie,bo skoro żurawina z własnej roboty to zakrętek raczej samemu się nie produkuje,tylko używa się jakiś tam co są w domu



taa k***a, w tym wypadku żurawiny też się samemu nie produkuje ....
... k***a góral j***ny się trafił -.-

TheRudeBoy

2012-08-25, 11:07
To teraz Pani wie, że trzeba jeszcze nakrętki wymienić

68mustang

2012-08-25, 13:07
jak taki cwaniak, to mogl kupic kilka sloiczkow od babki, kilka ze sklepu i zrobic porownanie np. zawartosci cukru, probe trommera, tollensa, ch*je muje, zmiareczkowac... moze nobla by dostal :D albo laur konsumenta ^^. sklepowe beda mialy wszystkie tyle samo mniej wiecej, a od babki powinna miec jakies odchylenie. bo sloikiem to sie gowno mozna a nie sugerowac.

~PowerBoBass

2012-08-25, 13:53
68mustang napisał/a:

jak taki cwaniak, to mogl kupic kilka sloiczkow od babki, kilka ze sklepu i zrobic porownanie np. zawartosci cukru, probe trommera, tollensa, ch*je muje, zmiareczkowac... moze nobla by dostal :D albo laur konsumenta ^^. sklepowe beda mialy wszystkie tyle samo mniej wiecej, a od babki powinna miec jakies odchylenie. bo sloikiem to sie gowno mozna a nie sugerowac.



Racja, i wcale nie trzeba wymyślnych testów przeprowadzać, wystarczy otworzyć słoik Łowicza i słoik od Góralki, wywalić po trochu na talerz i porównać konsystencję, ilość żurawin (bo z Łowicza to zapewne wiele ich nie będzie). A tak ten test jest nieco ch*jowy, choć patrząc na to, że na stoisku same słoiki Łowicza są - to nieco dziwne.
btw Ona twierdzi, że słoiki kupuje? Czyli co, od Łowicza odkupuje? Jaaaasne...

Herezzzy

2012-08-26, 17:16
niekoniecznie oszukuje. moja mam tez zbiera zakrętki z dżemów sklepowych i zakręca nimi wlasne :P