18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak w Zakopanem robią ludzi w chuja

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-08-23, 17:54
Ah, Ci gorole z Zakopanego, każdy sposób jest dobry, by zarobić parę groszy, nawet oszukując klientów :hitler:


~Velture

2012-08-24, 05:34
Przez jedną ,łapczywą, spasioną, brzydką k***ę wszyscy górale oberwą....

Ktoś coś pisał o oscypkach i ,że cięzko dostać prawdziwe - prawda. Większośc to 'OCYPKI' albo "OSYPKI" jak również "OCSYPKI" czyli ch*j warte podróbki z krowiego mleka.

sa...........os

2012-08-24, 06:49
wiedziałem, po prostu wiedziałem, że ktoś się do tego "gorola" przypie**oli!

realign

2012-08-24, 07:18
Jak ktoś jest głąbem to i w paryżu da się wydymać. Wy dostaliście przywilej nauki na cudzym błędzie i jak coś kupujecie ze straganu czy allegro(ileż historia zna przypadków wydymań przez allegro czy komis samochodowy) to przyjrzyjcie się uważnie, wypytajcie sprzedawce a jak coś nie gra i kolo kręci to niech sp***ala.

ph...........el

2012-08-24, 08:49
Niezła nuta! Nie znałem!

MortiCRX

2012-08-24, 10:38
Co za debile, masakra, za niecałe 5 zł się zapluć.... to rozumiem, że następny filmik będzie z baru w którym będzie rzucał się do barmana, że skasował go 8 zł za piwo, które w sklepie można kupić za 3..... pie**olony frajer.

damina

2012-08-24, 10:44
Mieszkam w Nowym Targu też jestem Góralem przynajmniej tak na nas mówią. Mówimy normalnie, w tamte wakacje jak byłem przejechać się z kolegą na krupówki podeszłem do jakiegoś kolesia z wózkiem i stał i sprzedawał oscypki i korbacze. Kupiłem pół kilo i odeszłem od stoiska siadłem na ławce i postanowiłem zjesc kilka. Jak spróbowałem 1 to myślałem że sie pożygam. W rzyciu tak niedobrego korbacza nie jadłem jakieś stare i w dodatku suche. Oddałem to sprzedawcy powiedziałem żeby to sam sobie zjadł i zaczołem mu ciupać odrazu odgoniłem klientów i oddał mi kase ale po sporej awanturze cóż za sk***ysynstwo.

Orissa

2012-08-24, 11:03
Górale mają parszywe mordy i nie potrafią mówić, nigdy im nie ufałam

veno

2012-08-24, 11:11
Jak mnie wk***iają tacy ludzie co o wszystko się plują ...

tak jestem Góralem.

SKR

2012-08-24, 12:27
Cytat:

Mieszkam w Nowym Targu też jestem Góralem przynajmniej tak na nas mówią. Mówimy normalnie, w tamte wakacje jak byłem przejechać się z kolegą na krupówki podeszłem do jakiegoś kolesia z wózkiem i stał i sprzedawał oscypki i korbacze. Kupiłem pół kilo i odeszłem od stoiska siadłem na ławce i postanowiłem zjesc kilka. Jak spróbowałem 1 to myślałem że sie pożygam. W rzyciu tak niedobrego korbacza nie jadłem jakieś stare i w dodatku suche. Oddałem to sprzedawcy powiedziałem żeby to sam sobie zjadł i zaczołem mu ciupać odrazu odgoniłem klientów i oddał mi kase ale po sporej awanturze cóż za sk***ysynstwo.


jestem z krk i dlatego od kilku lat nie jeżdże do Zakopanego ,wole Szczawnice czy Krościenko ndn

erotyczny

2012-08-24, 13:43
widzę, że Ci z wykopu siedzą na sadolu..

marna

2012-08-24, 13:52
erotyczny napisał/a:

widzę, że Ci z wykopu siedzą na sadolu..



a ci z sadola na wykopie.. potem idą na kwejka po drodze przez JM, a na demotach zatrzymują się na siku :roll:

pietrex

2012-08-24, 14:00
Po pierwsze, proletariat okupujący stoiska (najcześciej nielegalnie) na terenie Zakopanego w 90% jest napływowy (Są to ludzie z najgłebszych okolicznych wsi, co widac i słychac), wiec z łaski swojej nie nazywajcie ich Zakopiańczykami.
Po drugie, kupując cokolwiek w takich miejscach wykazujecie sie ogromną naiwnością/niewiedzą. Na chłopski rozum, ludzie, zastanówcie sie czy osoba o mentalności plebejskiego prostaczka mając do wyboru dwie drogi: łatwą (kupic słoik dżemu w x, za 5 zł), oraz wymagającą godzin pracy (zebranie, kupno cukru, długi czas na przygotowanie) w ogóle zastanowi sie nad drugą opcją? NIE! Tym bardziej, że moje miasto dawno przestało byc luksusową enklawą na mapie polski (ech, bedzie tak z 70 lat), a turyści doń przyjeżdżający nie interesują sie standardem tylko niską ceną. Dopóki nie nadejdzie wojna/zaraza/rzeź pierworodnych, nic sie nie zmieni, i dalej bedziecie mogli bulwersowac sie plagą zerowej jakości i chamstwa. Pozdrawiam @up, ponieważ obecnie najlepszym wyjściem jest całkowity bojkot Zakopanego. Może dopiero gdy zabraknie pieniedzy na pensje dla wspaniałego burmistrza (o zgrozo), miejscowi POlitycy zaczną zastanawiac sie czemu nie jest tak jak dawniej.



sorra18

2012-08-24, 14:24
Ale wy jestescie poj***ni, k***a po calej polsce jezdzilem i wszedzie jest k***a drogo w warszawie zwlaszcza. Drozyzna jak sk***ysyn browary po 8 w jakiejs zapchlonej noze. A wy wiecznie o zakopanem pie**olicie cala polska na straganach rznie w dupe jak moze ale wiecznie zakopane. Cepry pie**olone wy to k***a myslicie chyba penisami. Czy wy myslicie ze cale k***a zakopane utrzymuje sie z was? garstka ludzi ma knajpy wyciagi i td oni jebia sakramencka kasiore. Ale wiekrzosc zwyczajnych gorskich smiertelnikow ma z tego ch*ja w czolo i placi tyle samo co wy sk***ensyny, place tyle samo za browar za busa za wyciag za j***ny kibel. I co k***a i nic jak gdzies jade na dupcone wczasy to place tyle ile w j***nym cenniku, jak kupie cos i sie wych*jam u jakichs kupcow to powiem ze j***ny sprzedawca i trudno a nie nagrywam j***nych filmikow pod tytulem warszawiacy ty k***y i zlodzieje (legniczanie, olsztynianie i tp i td). A co do knajp i td to chyba w sezonie zarcie jest k***a swierze barany bo chyba k***a przy takim naplywie turystow wlasciciele nie robia wczesniej j***nych zapasow zeby was karmic starociami. No to kontynulujcie jebac na gorali i na syf w zakopanem tylko szkoda ze nie ma filmiku jak sie kulturalna czasc polski ktora jest prze uczciwa prze zajebista zachowuje po dwuch grzanych winkach. Albo jak babke klozetowa cza bylo bronic bo 2 pojebusow do niej startowalo.

kicek69

2012-08-24, 20:27
ulthart napisał/a:

Też pie**olenie,bo skoro żurawina z własnej roboty to zakrętek raczej samemu się nie produkuje,tylko używa się jakiś tam co są w domu

tak i akurat tak się złożył ze wszystkie słoiki są po żurawinie złowicza i rzekomo ta pani robi sama żurawine i całkiem przypadkiem sprzedaje w sklepowych słoikach po żurawinie o 4 zł drożej