18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak sie złomuje samochody w PL?

lluoj • 2013-01-08, 17:59


Efekt nudy w moim miasteczku, czyli docieranie kaszlaków i innych:D

Jackofspam

2013-01-08, 18:43
To jest na prawdę sadystyczne takie fajne auta

ss1984

2013-01-08, 19:07
dawaj wiecej

Zenon Zykfryd

2013-01-08, 19:16
Gdzie ty mieszkasz? Okolice Tworek? Czy też jakiegoś innego ośrodka wypoczynkowego z miękkimi ścianami? Inteligencji nie widzę spoglądając na mordy... Świński śmiech kolesi w tle też mnie raczej nie ujął.... Żenada...


Kto nie szanuje swojej historii nie zasługuje na szacunek...


Niszczyć takiego klasyka jak "borewicz" może tylko skończony kretyn...

Obejrzałem do końca z nadzieją iż w ostatniej scenie wszystkie te buraki wsiądą do dwóch maluszków i zrobią barszczyk....Niestety. Piwa nie będzie na 100% a łezka się w oku kręciła...

lluoj

2013-01-08, 19:17
Samochody te zostały wyrejestrowane bez możliwości ponownej rejestracji, to co miałem se je k***a na półce w domu postawić jak resoraki?A jak sie mordy nie podobają to scroll i jedziesz dalej

Smokudg

2013-01-08, 19:49
Nie takie przekręty się robi w Polsce i nie jest wielkim problemem sprawienie by te samochody znowu mogły legalnie śmigać po drogach. Za dewastowanie tych poldonów i maluchów to bym mordę obił. Za te niemieckie nie, ale też ich szkoda. Debilizm pierwszej kategorii.

Zenon Zykfryd

2013-01-08, 19:53
@lluoj Widzę, że przedstawicieli lokalnej inteligencji wiejskiej obraziłem... Przepraszam nie miałem zamiaru.... Miałem olbrzymią nadzieję, że wreszcie zobaczę jak robi się prawdziwy barszczyk ... doczekałem nawet do samego końca słuchając tła muzycznego niesłychanie wysokich lotów i z nadzieją iż wszystkie te buraki wpakują się do malucha i pie**ol.na w przepaść produkując adekwatną do ilości surowca barszczu.....


Juhnia i widac ze chlopcy ćwiczą przed dyskoteką w łikend obsługę sztachet...

BrunerOvned

2013-01-08, 20:03
Wszystko tu pasuje. Muzyka, auta i kolesie - wszystko z jednej pólki. Sumaryczny IQ: 4 (bo był Polonez, bez niego 2).

Mc6

2013-01-08, 20:06
Zazdroszczę zabawy, sam bym tak chętnie pośmigał, a tym baranom na górze smutno bo po za tsem/ventem nie mają znajomych z którymi mogli by się tak rozerwać.

lobuz226

2013-01-08, 20:38
prawie jak araby

rafiki

2013-01-08, 20:57
Skrajny debilizm i tyle.

Niektóre autka można sprzedać na części za dobre pieniądze, ot choćby Borewicza. Dokumenty nie mają większego znaczenia. Ale lepiej być skończonym debilem, rozpie**olić sprawne auta, nachlać się pod sklepem jaboli, posłuchać diskopolo, żyć z zasiłku i narzekać jak to ma się źle. Ot Polska.

Zenon Zykfryd

2013-01-08, 21:15
Cytat:

Zazdroszczę zabawy, sam bym tak chętnie pośmigał, a tym baranom na górze smutno bo po za tsem/ventem nie mają znajomych z którymi mogli by się tak rozerwać.




Chłopczyku.... rozerwac to się może arab na pustyni a to jest nic innego jak prymitywny wandalizm.

Kup sobie dobre auto wyjedz na tor dowiesz się co znaczy rozrywka na poziomie, adrenalina. Prostackie zachowania sa dla prostaków.... Bawcie się dobrze .... kiedyś może przydacie sie Niemcom jako manekiny do crash testów...

lluoj

2013-01-08, 21:27
Widać nie macie pojęcia jak to działa, samochód, który jest sprzedany na złom, musi być zezłomowany, ewentualne można sprzedać go na części, a pomyślcie ilu ludzi w tych czasach kupuje części do tych aut?Komu potrzebna jest jakaś część do malucha, albo poloneza?Są to b. rzadkie przypadki. Co do muzyki, pasowała do filmiku, ja go nie montowałem, nie mi oceniać, tu chodziło o dobrą zabawę i oderwanie sie od życia codziennego.Ale przecież znawcy tematu, którzy cały dzień siedzą przed kompem i tylko komentują "jak można być takim debilem rozwalając malucha, przecież to nasza historia itp."wiedzą wszystko najlepiej...Zresztą mam Was w dupie siedźcie dalej przed kompami i piszcie pierdoły, ja w tym czasie będe rozpie**alał następne samochody i będę miał z tego uciechę :-D i w dupie mam czy będą to auta Borewicza czy nawet Hansa Klossa

Zenon Zykfryd

2013-01-08, 21:36
Tu nie chodzi o historię .... chodzi o istotę zachowań... taki klasyczny wandal wolał całe życie rozpieradalać niż budować.... i wy robicie to samo ... uhahane mordy z pod budki w Kcimiu wielkim? Podaj adres gdzie to sie dzieje... Bo jesli tak wyglada stacja demontażu aut to powinien sie tym zająć GIOS i odebrać koncesję ... to może bardzo szybko się stać jesli ktokolwiek zgłosi ten filmik ....Kujawsko Pomorskie okolice Inowrocławia i Żnina? Poszukamy odnajdziemy

CZN K220 kadet Żnin

CIN G235 maluch biały Inowrocław

Traktor BOH 5987 -
CZN K652

BDC 7255

Auta wyrejestrowane? Zwrot tablic obowiazkowy... Pieprzenie o szopenie kolejne nielegalne zlomowisko...


można dość łatwo namierzyć właściciela...

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny juz czeka....


A co do uciechy to naprawde rozrywke macie na wysokim poziomie.... Wkurza mnie ten debilizm wszechobecny...im ktos jest wiekszym kretynem to w swoim mniemaniu jest fajniejszy.... Ludzie kiedy zaczniemy równać w góre a nie w dół....

zonk

2013-01-08, 21:48
Nie wiem z jakiej zapadłej dziury pochodzisz ale w bardziej cywilizowanych miejscach samochody zostają rozbierane a nie katowane do końca. Poza tym za niszczenie Polonezów i Maluchów ch*j Ci w oko najwyżej bo piwa nie dostaniesz.