18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak sie złomuje samochody w PL?

lluoj • 2013-01-08, 17:59


Efekt nudy w moim miasteczku, czyli docieranie kaszlaków i innych:D

pallmall

2013-01-09, 19:07
Mordercy, autorom filmu ch*j w dupę i siekiera w plecy.
Do końca życia powinno im się odbijać tymi starociami.
Echh na wyciągnięcie reki takich idiotów.

Zenon Zykfryd

2013-01-09, 19:41
Jo napisał/a:



Tutaj nie chodzi o to, co jest wulgaryzmem bądź nie. Tylko skoro masz się za takiego dorosłego, to po kiego grzyba czepiasz się czyichś rodziców nie znając stanu faktycznego? Jeśli prowadzi się dialog to nie obrażaj innych, chcesz mi coś powiedzieć to powiedz w cztery oczy. Nie odpowiada Ci ten kraj to sp***alaj za granicę, może tam nikt nie będzie poloneza rozwalał. Zbudowałeś auto pod tor? Ciesz się, że masz nim gdzie jeździć. Nie każdy ma takie udogodnienia, więc ludzie z wiejskich osad radzą sobie inaczej. Ale czas wyłączyć NFS-a i wrócić do rzeczywistości. Nie będę się już rozwodził nad takimi, jak Ty bo tylko sobie mózg idiotyzmami zatruwam. I naprawdę, używaj mniej kropek, bo na początku wypowiedzi było prawie dobrze, ale widzę, że w ostatnim zdaniu puściły Ci nerwy, niestety.




Żenujące,

Prostackie,

Aroganckie,

Skończ waść wstydu oszczędź

Wiesz jakie jest znaczenie wielokropka?

Właśnie to różni ludzi na poziomie od ćwierćmózgów? To, że musisz przynajmniej jeden wulgaryzm w wypowiedzi aby wzmocnić jej wymowę... Nie wszystko musi zostać wypowiedziane. Czasem wystarczy pozostawic ten wielokropek by inteligentny człowiek coś sobie dopowiedział a głupi? głupi i tak nie zrozumie....

W cztery oczy? znam Cie? Jade po Tobie, Twojej rodzinie? Wnikam czy ktoś z nich żyje czy też nie? nie to ty masz jakąś niesłychaną potrzebe uzewnętrzniania się na forum i budzenia współczucia... Ironia i sarkazm widać to za ciężkie dla Ciebie.... :samoboj: :samoboj: :samoboj:


Naucz się dystansu... i wracaj do NFS....

P.S. Jeździć każdy ma gdzie:

Tor Poznań, Legionowo, Ułęż, Radom, Lublin, Warszawa Bemowo, i cała masa KJS. Nie trzeba nic rozpie**alać żeby się dobrze bawić.

Proste?

Hassos

2013-01-09, 19:49
Zenon Zykfryd napisał/a:



Raczej nie chłopczyku.


Prawo jest po to aby je w jakis sposob przestrzegać. Ludzie w tym jak to kiedys Drzewiecki określił "dzikim kraju" maja wszystko w dupie. Juz Gimnazjum uczy młodych zlewki na wszystko i to że wszystko można mieć w dupie. Rośnie nam pokolenie ludzi bezideowych liczących tylko na tzw. farta. wyzywajacych wszystkich nie zgadzających się z ich bezideowym bytem od debili mocherów i używającej całej masy inwektyw. Numery byly tylko po to by udowodnić autorowi że auta nie były legalnie zezłamowane .

Proste?



Raczej nie, dziewczynko

Prawo czasami jest ułomne, mając 5-6 takich samochodów, zarabiając średnią krajową jesteś wstanie zapłacić za ich złomowanie?

Mówisz pięknie o tym, że trzeba żyć dla jakiejś idei, że prawo trzeba przestrzegać, a cytujesz Drzewieckiego :ok: :samoboj:

Rośnie nam pokolenie? :amused: A Ty do którego pokolenia należysz? Nie wywyższaj się ;-)

Po za tym, kto tu rzuca inwektywami? Ja nie zgadzam się z twoim bytem 'ideowego' życia i tyle. Wk***ia mnie po prostu jak ktoś szuka dziury w całym, wylewa swoje żale, prawi nam populistyczne gadki, bo ktoś na drugim końcu Polski nie zezłomował auta i miał dobrą zabawę. Będziesz dobrym 'ideowym' społeczniakiem. Predyspozycje masz dobre

Jo

2013-01-09, 19:50
Zenon Zykfryd napisał/a:




Żenujące,

Prostackie,

Aroganckie,

Skończ waść wstydu oszczędź

Wiesz jakie jest znaczenie wielokropka?

Właśnie to różni ludzi na poziomie od ćwierćmózgów? To, że musisz przynajmniej jeden wulgaryzm w wypowiedzi aby wzmocnić jej wymowę... Nie wszystko musi zostać wypowiedziane. Czasem wystarczy pozostawic ten wielokropek by inteligentny człowiek coś sobie dopowiedział a głupi? głupi i tak nie zrozumie....

W cztery oczy? znam Cie? Jade po Tobie, Twojej rodzinie? Wnikam czy ktoś z nich żyje czy też nie? nie to ty masz jakąś niesłychaną potrzebe uzewnętrzniania się na forum i budzenia współczucia... Ironia i sarkazm widać to za ciężkie dla Ciebie.... :samoboj: :samoboj: :samoboj:


Naucz się dystansu... i wracaj do NFS....

P.S. Jeździć każdy ma gdzie:

Tor Poznań, Legionowo, Ułęż, Radom, Lublin, Warszawa Bemowo, i cała masa KJS. Nie trzeba nic rozpie**alać żeby się dobrze bawić.

Proste?



Nie, nie proste bucu. Nie interesuje mnie to totalnie, co o tym myślisz. "Ćwierćmózg" to może był z Ciebie ale w gimnazjum. Teraz zostało co najwyżej niedowartościowane, i poj***ne (żeby nie było bez wulgaryzmu) ch*j wie co. I wsadź sobie w dupę te wielokropki. Weź się uspokój, nauczyłeś się w szkole kilku słów i ich nagminnie używasz podważając swoją i tak bezsensowną wypowiedź (ćwierćmózg, inwektywa, sarkazm i duuużo wielokropków). To wszystko. A jak znów chcesz odpowiedzieć na ten post, to może poszukam Ci telefon na błękitną linię, tam się wyżalisz chłopcze z kompleksami do poloneza.

4 kropki "᠁" to jest mongolski wielokropek, w sumie, czego się po mongołach spodziewać.

Zenon Zykfryd

2013-01-09, 20:01
@Hassos

"Raczej nie, dziewczynko

Prawo czasami jest ułomne, mając 5-6 takich samochodów, zarabiając średnią krajową jesteś wstanie zapłacić za ich złomowanie? "


Kompleksy leczysz?

Poza tym od kiedy śmieszny człowieczku płacisz za złomowanie? Od kiedy przeciętny Kowalski zarabiający średnią krajową (????? 3500 brutto ?????? chyba o minimalną Ci chodziło) ma 5 autek na podwórku?

Za zezłowmowane auto średnio płacą 1000 zł w punkcie zajmującym sie skupem...



Żegnam odpadam z tej rozmowy bo serio wisi mi to... Mogę zatrudnić kilku przygłupów za tą minimalną .... Niech rosną duzi i silni...

NuclearBlast

2013-01-09, 20:02
Szkoda legend motoryzacji no ale skoro bez mozliwości do rejestracji to na ch*j go trzymać ? Lepiej kupić jakiegoś którego opłaca sie ratowac i nim sie zajać a takimi staruszkami się pobawic :)

mrgajowy

2013-01-09, 20:03
Ci chopcy to dewiaci z miasteczka zwanego Pakość. Tak, tak... to tam gdzie odbywa się co roku Światowy Festiwal Psów Szczekających Dupami (ŚFPSD ;-) )

tupak

2013-01-09, 20:25
Przejmujecie się jakimiś legalnymi złomowaniami? Skoro ktoś ma tyle szrotów na stanie to nie dlatego, że kupował jeździł i mu się psuły ale z tego żyje i jest zwykłym złomiarzem. Umowa - żaden problem - 20zł żulikowi i dajesz umowę K-S, że sprzedany. Koleś u nas w mieście ma na siebie około 250 aut tak zarejestrowanych - jest bezrobotny, mieszanie z miasta, renta, listonosz przynosi mu wielką stertę upomnień, zawiadomień itd dzięki czemu ma czym palić w kozie bo przydział węgla przepija.

Co się nadaje, to się sprzedaje reszta na złom. Sam się w to bawiłem jakiś czas jako student tylko na mniejszą skalę. Kupujesz auto typu polonez za 500zł i nawet jeśli wszystko nadaje się tylko na złom po 4 dniach demontażu (i dużym ognisku na koniec z plastików, przy okazji wypalasz miedź z wiązek) na złomie odbierasz 1400zł. Po odliczeniu kosztów transportu, czasem lawety, tarcz do szlifierki i tak w najgorszym wypadku wychodzi 150zł dniówki. A prawie zawsze jest coś co można sprzedać + masa różnych pierdołek, kluczy itd. Ponadto pod wykładziną ZAWSZE jest masa bilonu, czasem trafiało się około 100zł. Dodatkowo dochodzi benzyna lub ropa zlana z baku (jakość to mit - na 6 letniej mieszance z wartburga dwusuwa jeździłem uno na wtrysku i żadnych skutków ubocznych). Olej silnikowy się spuszcza, miesza z ropą i stary dostawczak idzie bez zająknięcia. Reszta płynów oczywiście wsiąka w ziemię.

W sumie jak ktoś ma placyk i słupa do umów to niezły biznes można z tego rozkręcić - szczególnie jak ktoś za bardzo nie ma możliwości robić coś innego. Niestety biznes nielegalny za który grożą potężne kary a mało kto o tym wie. Ja właśnie przez życzliwych i uczynnych sąsiadów zrezygnowałem z tego. Miałem szczęście bo ktoś, kto chciał to zgłosić, zgłosił do kogoś kto mnie znał i powiedział mi o tym wcześniej.

Kary za nielegalny demontaż wynoszą do 300 000zł.

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100314/AUTO/159847503

Potem przerzuciłem się na rozbiórkę AGD, tam kary są już niższe. Jedyne 50 000zł.

krawat10

2013-01-09, 20:33
No chłopaki fajny filmik. My tak robiliśmy z kumplami kiedyś, że skupywaliśmy malucha za 50zł. Następnie właśnie był taki offroad i dożynanie a potem na złom za 400 zł. No ale to były pojedyncze auta a u was to masa tego jest. Chociaż takiego poldka z papierami to bym sobie zachował, nawet ze względu że to tył napęd i oldskull :D

Hassos

2013-01-09, 20:36
Zenon Zykfryd napisał/a:


Z pisownią mówisz mam problem...?? hmmm poprawię się i będę jeździł po burakach ze wsi ze świńskim śmiechem i wiejsko wiejską muzą w tle o wiele zacniej niż dotychczas.... Chłopcze rozepnij zatem swoją dupe i idz pod przysznic.... pewnie koledzy z pod celi juz na Ciebie czekają...

Pozdrawiam wszystkie ćwierćmózgi... Będziemy z Was mieli pożytek na przykład na poligonie jako mięso armatnie się przydacie...



Tak sobie wróciłem, do tego jak odnosisz się do ludzi ze wsi. I ty żyjesz zgodnie z jakąś ideą, i dążysz do bycia praworządnym obywatelem którego razi głupota innych, a sam jesteś prostacki i arogancki (pewnie jak tatuś społeczniak)

Gołym okiem widać, że masz kompleks mieszkańców wsi. Pewnie raz na dyskotece byłeś i wróciłeś z obitą gębą?

Na koniec :plzdie:

Zenon Zykfryd

2013-01-09, 21:04
Hassos napisał/a:



Tak sobie wróciłem, do tego jak odnosisz się do ludzi ze wsi. I ty żyjesz zgodnie z jakąś ideą, i dążysz do bycia praworządnym obywatelem którego razi głupota innych, a sam jesteś prostacki i arogancki (pewnie jak tatuś społeczniak)

Gołym okiem widać, że masz kompleks mieszkańców wsi. Pewnie raz na dyskotece byłeś i wróciłeś z obitą gębą?

Na koniec :plzdie:



?

Raczej nie....

ani miejski ani wiejski... obitą? Raczej nie.

Wk***ia mnie jednak jak ktoś ma brecht jak świnia kaszel.

Powodzenia życzę w psycho ocenie innych.

Nie chłodzisz mnie ni ziembisz...

:idzwch*j: :idzwch*j: :idzwch*j:

Chłop ze wsi wyjdzie a wieś z chłopa nigdy... Śmiało możesz chłopcom z filmu rękę podać.

Hassos

2013-01-09, 21:31
Zenon Zykfryd napisał/a:



?

Raczej nie....

ani miejski ani wiejski... obitą? Raczej nie.

Wk***ia mnie jednak jak ktoś ma brecht jak świnia kaszel.

Powodzenia życzę w psycho ocenie innych.

Nie chłodzisz mnie ni ziembisz...

:idzwch*j: :idzwch*j: :idzwch*j:

Chłop ze wsi wyjdzie a wieś z chłopa nigdy... Śmiało możesz chłopcom z filmu rękę podać.



No no ciekawe to co piszesz... Mam pytanie :D . Czemu zmieniłeś wiek z 23 na 30? Lamerskie to trochę :amused: I nie denerwuj się, bo jak się unosisz to napie**alasz kropkami :fuck-off:

Zenon Zykfryd

2013-01-09, 21:43
Hassos napisał/a:



No no ciekawe to co piszesz... Mam pytanie :D . Czemu zmieniłeś wiek z 23 na 30? Lamerskie to trochę :amused: I nie denerwuj się, bo jak się unosisz to napie**alasz kropkami :fuck-off:



Bo chłopczyku dopiero zwróciłem uwagę iż zły rok miałem wybrany i takie cioty jak ty probowały mnie do siebie przyrównywać. A ze nie wiem co to jest Gimnazjum to troche mnie to wk***ia gdy ktos jedzie mi od gimbazy.... Starczy?

Ponadto widzę że jesteś klasa sama w sobie z taka ilością ostrzeżeń .... Gratuluję

P.S. Rączkę już podałeś kolegom z wyp***ziowa dolnego ? a może laseczke też zrobiłeś na utrwalenie przyjaźni:)

Nie denerwuje sie ale lubie meczyc takie cioty jak ty:)

Adriano9

2013-01-09, 21:50
@Zenon Zykfryd
No i takich prowokatorów powinno się palić w krematoriach. Na kiego ch*ja postujesz w temacie, który Ci się nie podoba? Nie masz własnego życia? Chcesz się dowartościować? Scrolluj dalej i nie pie**ol. Robi się śmietnik przez takich debili.

@topic
Sam chętnie bym pozapie**alał takimi gruchotami. Może człowiek byłby spokojniejszy za kierownicą własnego auta...

orzechccc

2013-01-09, 22:29
@Zenon Zykfryd
k***a co za pie**olona menda i to jeszcze z zamiłowania