18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak sie złomuje samochody w PL?

lluoj • 2013-01-08, 17:59


Efekt nudy w moim miasteczku, czyli docieranie kaszlaków i innych:D

MaddMan

2013-01-09, 13:20
j***ny ma szyberdach w maluchu :O

luki92

2013-01-09, 13:36
Idiotyzm... Tak samo ci co się wypowiadają że nic nie można zrobić z wyrejestrowanym samochodem.. otóż można są 2 sposoby jeden legalny drugi nie.. legalny to zarejestrowanie takiego pojazdu jako samochód zabytkowy, drugi to zakup takiego pojazdu w stanie nie pozwalającym go odrestaurować jednak z dokumentami..

JeamBeam

2013-01-09, 13:43
Na śląsku się robi Wrack Race Silesia. Niestety nie mogę wkleić linka, zapraszam na You Tuba.

TheWojtaz23

2013-01-09, 13:45
a mnie nawet na takiego złoma nie stać...

Kurgiel

2013-01-09, 13:46
pie**olenie o szopenie ; ) chłopaki się dobrze bawią i cześć ! jak wam nie pasuje rozpie**alanie "polskiej historii" zapraszam na złom po odebranie swojego nowego klasyka ; ) jak już go odnowicie chętnie postawie piwo za temat na sadolu : )

toiman

2013-01-09, 14:00
Pogadamy jak za kilka lat zobaczycie jakiegoś Borewicza na allegro, droższego od Waszych zajebistych audic, czy betek.
Oczko będzie skakać jak zobaczycie ile kasy zmarnowaliście, "dla zabawy" :roll:

soped

2013-01-09, 14:12
ja jebie chłopacy świetnie się bawią, za swoje to co wam do tego? Co innego jakby czyjeś auta niszczyli...
no ale

"hejters gona hejt"

ga...........ro

2013-01-09, 14:38
Najlepsze jest to że pieprzycie jakie to debile itp. a pewnie nie jeden się cieszy z jakiś filmów typu Jackass lub Nitro circus i tym podobne, gdzie rozpie**alają dopiero zajebiste samochody na które was nigdy nie będzie stać i inne w ch*j drogie rzeczy. Aaaa no wtedy to zajebiste nikt nie płacze że poj***ne bo rozpie**olili zajebisty samochód dla śmiechu. hameryka może Polska to nie bo wandalizm. Nie podoba się to wypad do swoich gier na komputer.

Jo

2013-01-09, 14:38
Weźcie się pie**olnijcie w te zj***ne dekle. ch*j wam do tego, skąd koleś pochodzi? ch*j wam do tego, co zrobił z tymi samochodami? Jakiś pie**olony Zenon Zykfryd będzie się mądrzył, co on to k***a nie jest... Wielokropek po każdym zdaniu, pisownia na poziomie nienadającym się do czytania. Aż śmiech bierze. Jesteś z miasta człowieku? To zamknij mordę i siedź tam a takie rozrywki to pewnie tylko z Burnouta znasz... ch*j Ci do tego, czy ktoś jest ze wsi czy nie? Z tego co wiem, to mieszczuchy jeżdżą właśnie na wakacje NA WIEŚ! Sami hejterzy pewnie tylko na lawetach złom odwożą po tym, jak rozj***li swoje "sremki" na słupach. A teraz wielce im żal, że ktoś to auto przed zezłomowaniem dotrze. I co z tego, skoro jadąc na złomowisko tak, czy srak trafi w obróbkę? W takim stanie i w takim jest to blacha, tyle w temacie dla popie**olonych DUPOSPINACZY!

volden

2013-01-09, 14:45
Też bym tak chciał się porozbijać, założę złomowisko

samae

2013-01-09, 14:46
lluoj napisał/a:

Co Wy z tymi piwami?Mam to głęboko w dupie czy dostane od kogoś jakieś wirtualne piwo czy nie...nie po to wstawiłem ten filmik...dobrze zrobiłoby niektórym gdyby wyszli ze swoich k***idołków bo widze,że niektórzy na łeb dostają od tego siedzenia przed netem...Takiego oburzenia się nie spodziewałem :mrgreen: :mrgreen: ale fajnie tak czasami powk***iać ludzi :lol:




A mnie zawsze bierze niemożebny wk*** jak widzę takich jak ty...

Nie wiem... może dlatego, że na własne auto musiałem sporo poczekać i dlatego potrafię zrozumieć, że dla kogoś nawet kaszlak może być marzeniem.

A może dlatego, że jak każdy prawdziwy facet wiem, że samochody mają dusze... ale ty tego nie zrozumiesz, nie ten poziom.

BTW Ktoś kiedyś powiedział, że ten kto dziś pali książki jutro będzie palił ludzi... Myślę, że ten cytat w pełni oddaje twoje podejście do tych samochodów.

Wiochmen

2013-01-09, 14:51
lluoj,

Skad jestes?

k***a zaprosil bys kiedys na taka imprezke...zajebista zabawa a ci co tak pie**ola to pewnie z zazdrosci

Pompon

2013-01-09, 15:05
Zajebiście xD, ale widzę że jasnowielmożni panowie mało się nie posrali :) .

mmmmm2

2013-01-09, 15:08
O proszę polski Mastermilo się ukazał :) dawać więcej tego. Ja też mam sentyment do starych aut, ale chętnie bym zrobił taką akcje starym poldkiem ^^ nie każde auto nadaje się do renowacji, więc po co grata grzecznie odstawiać do kasacji? wcześniej można sobie nieźle poszaleć a dopiero później na żyletki.

butcherfl

2013-01-09, 15:08
Debile j***ne - Ci co komentują w stylu "szkoda auta, mój tata by jeszcze mnie do podstawówki podwiózł" - auta wyrejestrowane = umowa podpisana, tablice zwróci później. Sam znam kolesia, który takie skupuje, czasem jest fajny rozpie**ol, a czasem się weźmie dobre aku lub zapasówkę, ale te samochody już i tak nie pojeżdżą.