18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak sie złomuje samochody w PL?

lluoj • 2013-01-08, 17:59


Efekt nudy w moim miasteczku, czyli docieranie kaszlaków i innych:D

lluoj

2013-01-08, 21:51
Co Wy z tymi piwami?Mam to głęboko w dupie czy dostane od kogoś jakieś wirtualne piwo czy nie...nie po to wstawiłem ten filmik...dobrze zrobiłoby niektórym gdyby wyszli ze swoich k***idołków bo widze,że niektórzy na łeb dostają od tego siedzenia przed netem...Takiego oburzenia się nie spodziewałem :mrgreen: :mrgreen: ale fajnie tak czasami powk***iać ludzi :lol:

Zyb78

2013-01-08, 22:24
Zazdroszczę wam tych "Demolition derby" . Zabawa musi być przednia , mogliście malacza wysadzić ;D

ch*j w dupę spinającym się burakom , dajcie więcej filmików z rozwalaniem szrotów.

RevolutionGFX

2013-01-08, 22:27
''miasteczku'' , to miasteczko jak ch*j z tego co widze..

grubyzamo@o2.pl

2013-01-08, 23:25
co jak co ale poldas na placu daje radę i nie jeden wieśniak w swym BMW tak nie hasa pod remiza bo mu panewki zagrają głośniej niż tuningowy wydech......hehe a co mówić o umiejętnościach.....

rafiki

2013-01-08, 23:51
lluoj napisał/a:

Zresztą mam Was w dupie siedźcie dalej przed kompami i piszcie pierdoły, ja w tym czasie będe rozpie**alał następne samochody i będę miał z tego uciechę :-D i w dupie mam czy będą to auta Borewicza czy nawet Hansa Klossa



Ty sobie rozpieradalaj dalej, siedź w tej zapadłej dziurze i miej uciechę, a ja dalej będę zarabiać na restauracji aut pokroju Borewicza za dobrą kasę.

Dla mnie zachowanie z filmu jest skrajnym debilizmem/wandalizmem.

Wcześniejszej części o kasacji itd nie komentuję bo nawet nie ma czego. Na kasacji aut znasz się jak świnia na gwiazdach.

wojtek3

2013-01-09, 13:02
Chamstwo i prymityw ! I z czego tu się cieszyć?

pyto

2013-01-09, 13:02
ja pie**ole ludzie ogarnijcie sie, JEGO to sobie rozpie**olil, bo mial taki kaprys i ch*j wam do tego

kartacz

2013-01-09, 13:05
Zamiast sie tak k***a spinać, to weźcie od gościa namiary i jak tak kochacie "legendy motoryzacji" to odkupujcie od niego każdy złom. A jak chcecie, to gdzieś u babki w szopie widziałem rozj***ną pralke franie, tez możecie po nią wpaść.

na...........pl

2013-01-09, 13:08
Ale żeście się zesrali, spróbujcie sprzedać takiego złoma jak poldas na części, gdy w każdym motoryzacyjnym dostaniesz do niego wszystko, łącznie z nowym silnikiem za 200zł bo jest gówno wart, podobnie jak samo auto. Fajna sprawa tak rozpie**olić auto, coś o tym wiem :D

Provid3r

2013-01-09, 13:09
pie**olicie,a sami byście się wyżyli.;p

Rabanesq

2013-01-09, 13:12
nie mogę już czytać tegi pie**olenia o tych pięknych "klasykach"....ani one k***a piękne,ani klasyczne. Dam sobie mały palec uciąc że ogromna większośc podniecających sie borewiczem czy innym polonezem nigdy tego badziewia nie prowadziła...ewentualnie siedziała na kanapie gdy dziadek zawoził jendego z drugim na jasełka a teraz mają wielki sentyment i pie**ola jakie to arcydzieła motoryzacji. Prawda jest jednak inna...zawsze były i będą gównianymi samochodami...Polski fiat 125 juz w momencie produkcji był przestarzały...zresztą nie chce mi sie pisać elaboratu nad wyczynami peerelowskiej motoryzacji..czyli "ulepszaniu" już ówczesnie przestarzałych licencji. Tak sie składa ze byłem zmuszony jeżdzić jednym i drugim w latach gdy wy zbieraliście obrazki z gum Turbo i wiecęj nigdy bym nie chciał. Dziekuję. Miłego dnia.

zmk

2013-01-09, 13:12
Stare dobre czasy... ;-)

nismo

2013-01-09, 13:15
Miasto to Pakość woj. kujawsko pomorskim

ejdzbikej

2013-01-09, 13:15
szk***iszyny, przech*je niszczą zabytki

Czajol3

2013-01-09, 13:16
Stara, dobra bieda - to były czasy, ale żeby aż tak biednym być - szok