18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak sie złomuje samochody w PL?

lluoj • 2013-01-08, 17:59


Efekt nudy w moim miasteczku, czyli docieranie kaszlaków i innych:D

PanAndrzej

2013-01-09, 15:11
Ale jak Norwegowie czy tam kto rozdupcali jakąś tam fure to było spoko i fajnie. To że te trupy się poruszały to jeszcze nie znaczy że były dobrze zachowanymi klasykami tylko padlinami którymi nie jeździć. Rozbijanie relatywnie dobrego auto to byłby idiotyzm ale tutaj widzę jedynie dobrą zabawę.

Zenon Zykfryd

2013-01-09, 15:48
Jo napisał/a:

Weźcie się pie**olnijcie w te zj***ne dekle. ch*j wam do tego, skąd koleś pochodzi? ch*j wam do tego, co zrobił z tymi samochodami? Jakiś pie**olony Zenon Zykfryd będzie się mądrzył, co on to k***a nie jest... Wielokropek po każdym zdaniu, pisownia na poziomie nienadającym się do czytania. Aż śmiech bierze. Jesteś z miasta człowieku? To zamknij mordę i siedź tam a takie rozrywki to pewnie tylko z Burnouta znasz... ch*j Ci do tego, czy ktoś jest ze wsi czy nie? Z tego co wiem, to mieszczuchy jeżdżą właśnie na wakacje NA WIEŚ! Sami hejterzy pewnie tylko na lawetach złom odwożą po tym, jak rozj***li swoje "sremki" na słupach. A teraz wielce im żal, że ktoś to auto przed zezłomowaniem dotrze. I co z tego, skoro jadąc na złomowisko tak, czy srak trafi w obróbkę? W takim stanie i w takim jest to blacha, tyle w temacie dla popie**olonych DUPOSPINACZY!





Problem jakis?

Tata wykorzystuje? Mama bije? Zupa za słona?

Wandalizm jest wandalizmem... Większosc z tych aut miała tablice więc jakim cudem zostały zezłomowane? Z pisownią mówisz mam problem...?? hmmm poprawię się i będę jeździł po burakach ze wsi ze świńskim śmiechem i wiejsko wiejską muzą w tle o wiele zacniej niż dotychczas.... Chłopcze rozepnij zatem swoją dupe i idz pod przysznic.... pewnie koledzy z pod celi juz na Ciebie czekają...

Pozdrawiam wszystkie ćwierćmózgi... Będziemy z Was mieli pożytek na przykład na poligonie jako mięso armatnie się przydacie...


BTW... Tablice po zezlomowaniu właściciel ma sam zwrócić do urzędu komunikacji....

Co do Wrack race... Owszem jest, owszem zabawa fajna... Auto do 1000 zł.... Fajną i cywilizowaną zabawą są również imprezy typu trak day albo super OES ale jak widać tu wandalizm i prostactwo jest bardziej w cenie aniżeli cywilizacja... Bliżej nam jednak do Ruskich....

MudPie

2013-01-09, 16:26
Fajną macie zabawę.. Nie ma co się przejmować sztywniakami przed kompem, którzy nie rozumieją że auto które trafia na złom i tak będzie zniszczone.

Jo

2013-01-09, 16:39
Zenon Zykfryd napisał/a:





Problem jakis?

Tata wykorzystuje? Mama bije? Zupa za słona?

Wandalizm jest wandalizmem... Większosc z tych aut miała tablice więc jakim cudem zostały zezłomowane? Z pisownią mówisz mam problem...?? hmmm poprawię się i będę jeździł po burakach ze wsi ze świńskim śmiechem i wiejsko wiejską muzą w tle o wiele zacniej niż dotychczas.... Chłopcze rozepnij zatem swoją dupe i idz pod przysznic.... pewnie koledzy z pod celi juz na Ciebie czekają...

Pozdrawiam wszystkie ćwierćmózgi... Będziemy z Was mieli pożytek na przykład na poligonie jako mięso armatnie się przydacie...


BTW... Tablice po zezlomowaniu właściciel ma sam zwrócić do urzędu komunikacji....

Co do Wrack race... Owszem jest, owszem zabawa fajna... Auto do 1000 zł.... Fajną i cywilizowaną zabawą są również imprezy typu trak day albo super OES ale jak widać tu wandalizm i prostactwo jest bardziej w cenie aniżeli cywilizacja... Bliżej nam jednak do Ruskich....



Mój ojciec NIE ŻYJE, więc zanim napiszesz bałwanie coś obraźliwego, to się k***a zastanów i skieruj to do mnie, a rodziców zostaw w spokoju... Nie każdy ma wypasione życie i jest ustawiony, więc k***a DURNIU gadasz ze mną gadaj o mnie. A od rodziców się odpie**ol, bo nie wiesz, kto jak żyje PALANCIE!
A pisownię i tak radzę poprawić, bo chyba co drugi klawisz u "Ciebie" to kropka.

MudPie

2013-01-09, 16:40
luki92 napisał/a:

Idiotyzm... Tak samo ci co się wypowiadają że nic nie można zrobić z wyrejestrowanym samochodem.. otóż można są 2 sposoby jeden legalny drugi nie.. legalny to zarejestrowanie takiego pojazdu jako samochód zabytkowy, drugi to zakup takiego pojazdu w stanie nie pozwalającym go odrestaurować jednak z dokumentami..


Chciałeś zabłysnąć nie wyszło. Żeby auto zostało zarejestrowane jako zabytek, raz musi mieć minimun 25lat. Trzeba zapłacić z tego co pamiętam około 500zł za zlecenie napisania wniosku do konserwatora zabytków który będzie oceniał czy auto się nadaje czy nie, między innymi 80% części musi być oryginalna. I nawet jak zapłacisz to konserwator może uznać, że auto się nie nadaje i nikt Ci kasy nie zwraca. I od razu już Ci mówię że żaden z zaprezentowanych w powyżym filmie aut by się nie nadawało i straciłbyś parę stów za wniosek. Potem jak to przejdziesz to musisz zrobić specjalny przegląd gdzie musisz mieć jeszcze dokumentacje fotograficzną i też zrobienie jej kosztuje parę stówek i sam przegląd 250zł. I potem jeszcze do wydziału po tablice które kosztują też powyżej 100zł. Podusmowując jeśli uda Ci się zarejestrować jako zabytek na co stracisz dużo czasu to będzie Cię to łącznie kosztować ponad 1000zł, tylko żeby ocalić zwykłego malucha w agonalnym stanie wartego tyle co zatankowanie do pełna benzyny.

modzgi

2013-01-09, 16:59
Mogliście k***a mi je oddać

Davinho

2013-01-09, 17:00
Zabawa extra, wrzucaj więcej takich:)

Drahus

2013-01-09, 17:12
Zawsze się śmieje jak czytam wypowiedzi "obrońców praw klasyków". Zachowujecie się conajmniej jakby na tym filmie zabijali waszą rodzinę. Wyluzujcie trochę, bo auto to rzecz nabyta - to nie ma uczuć.

Zenon Zykfryd

2013-01-09, 17:35
Jo napisał/a:




A pisownię i tak radzę poprawić, bo chyba co drugi klawisz u "Ciebie" to kropka.




A bez inwektyw się nie da? Masz coś do kropek? naucz się pisać bez gwiazdek.... Na przyjemności w życiu trzeba sobie zapracować i nic za darmo w nim nie ma ... Proste? Kup sobie autko wybebesz i zrób je na tor kup slicki, zawias z regulacją odbicia i dobicia, klatkę, szperę i silnik dolot i wydech z nierdzewki fotele z homologacją FIA i startuj... Pierw na to wszystko zarób i szanuj to co masz. Demolka nigdy nie jest twórcza a satysfakcja cholernie ulotna. O wiele lepiej jest zrobić coś samemu i mieć z tego frajdę dłużej niż przez jeden spęd bydła na złomowisku....


P.S. Rad "mądrych" mi oszczędź proszę . Ja z moim życiem czuje się całkiem dobrze i radzę sobie sam...


Pozdrawiam

orzechccc

2013-01-09, 17:52
Zenon Zykfryd napisał/a:

Tu nie chodzi o historię .... chodzi o istotę zachowań... taki klasyczny wandal wolał całe życie rozpieradalać niż budować.... i wy robicie to samo ... uhahane mordy z pod budki w Kcimiu wielkim? Podaj adres gdzie to sie dzieje... Bo jesli tak wyglada stacja demontażu aut to powinien sie tym zająć GIOS i odebrać koncesję ... to może bardzo szybko się stać jesli ktokolwiek zgłosi ten filmik ....Kujawsko Pomorskie okolice Inowrocławia i Żnina? Poszukamy odnajdziemy

CZN K220 kadet Żnin

CIN G235 maluch biały Inowrocław

Traktor BOH 5987 -
CZN K652

BDC 7255

Auta wyrejestrowane? Zwrot tablic obowiazkowy... Pieprzenie o szopenie kolejne nielegalne zlomowisko...


można dość łatwo namierzyć właściciela...

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny juz czeka....


A co do uciechy to naprawde rozrywke macie na wysokim poziomie.... Wkurza mnie ten debilizm wszechobecny...im ktos jest wiekszym kretynem to w swoim mniemaniu jest fajniejszy.... Ludzie kiedy zaczniemy równać w góre a nie w dół....



ale sie nam koleżanka podnieciła... a może to tylko okres?

Jo

2013-01-09, 17:55
Zenon Zykfryd napisał/a:




A bez inwektyw się nie da? Masz coś do kropek? naucz się pisać bez gwiazdek.... Na przyjemności w życiu trzeba sobie zapracować i nic za darmo w nim nie ma ... Proste? Kup sobie autko wybebesz i zrób je na tor kup slicki, zawias z regulacją odbicia i dobicia, klatkę, szperę i silnik dolot i wydech z nierdzewki fotele z homologacją FIA i startuj... Pierw na to wszystko zarób i szanuj to co masz. Demolka nigdy nie jest twórcza a satysfakcja cholernie ulotna. O wiele lepiej jest zrobić coś samemu i mieć z tego frajdę dłużej niż przez jeden spęd bydła na złomowisku....


P.S. Rad "mądrych" mi oszczędź proszę . Ja z moim życiem czuje się całkiem dobrze i radzę sobie sam...


Pozdrawiam



Nie robię gwiazdek, to cenzura forum tak dla wiadomości. I nie musisz się chwalić, co sobie w aucie wymieniłeś lub co wiesz o ścigankach... Człowieku, mam samochód, za własne pieniądze kupiony. I wiem coś o tym. A i widzę, że Ci odebrało formę na dopalanie, po tym, co napisałem wcześniej, przykre.

Hassos

2013-01-09, 18:18
Kurde zajebista zabawa, gdybym miał tyle szrotów na stanie to zrobiłbym to samo ;)

Co do Zenona... przeczytałem wszystkie twoje posty... między innymi ten w którym wypisujesz numery rejestracyjne pojazdów i uświadamiasz co trzeba z tym zrobić... wiemy czym się rodzice zajmowali w poprzednim ustroju... Nigdy się chłopie chyba dobrze nie bawiłeś, aż cie ta zawiść, że ktoś ma dobrą zabawę zżera...

Jesteś taki pospolity moher, którego wk***ia wszystko wokół i do wszystkiego jesteś wstanie się przypie**olić... Jak nie zapomniałeś jak się z domu wychodzi, to życzę ci żebyś odnalazł drzwi, wyszedł na świeże powietrze i uświadomił sobie, że trzeba być trollem żeby narzekać na to, że ktoś dobrze się bawił.


PS: te kropki specjalnie dla ciebie, może dostrzeżesz jak idiotycznie to wygląda

Zenon Zykfryd

2013-01-09, 18:33
Hassos napisał/a:

Kurde zajebista zabawa, gdybym miał tyle szrotów na stanie to zrobiłbym to samo ;)

Co do Zenona... przeczytałem wszystkie twoje posty... między innymi ten w którym wypisujesz numery rejestracyjne pojazdów i uświadamiasz co trzeba z tym zrobić... wiemy czym się rodzice zajmowali w poprzednim ustroju... Nigdy się chłopie chyba dobrze nie bawiłeś, aż cie ta zawiść, że ktoś ma dobrą zabawę zżera...

Jesteś taki pospolity moher, którego wk***ia wszystko wokół i do wszystkiego jesteś wstanie się przypie**olić... Jak nie zapomniałeś jak się z domu wychodzi, to życzę ci żebyś odnalazł drzwi, wyszedł na świeże powietrze i uświadomił sobie, że trzeba być trollem żeby narzekać na to, że ktoś dobrze się bawił.


PS: te kropki specjalnie dla ciebie, może dostrzeżesz jak idiotycznie to wygląda



Raczej nie chłopczyku.


Prawo jest po to aby je w jakis sposob przestrzegać. Ludzie w tym jak to kiedys Drzewiecki określił "dzikim kraju" maja wszystko w dupie. Juz Gimnazjum uczy młodych zlewki na wszystko i to że wszystko można mieć w dupie. Rośnie nam pokolenie ludzi bezideowych liczących tylko na tzw. farta. wyzywajacych wszystkich nie zgadzających się z ich bezideowym bytem od debili mocherów i używającej całej masy inwektyw. Numery byly tylko po to by udowodnić autorowi że auta nie były legalnie zezłamowane .

Proste?

Kraj mamy chory i biedny ale kreowanie debilizmu jako normy społecznej nie pozwoli nam raczej odbić się od dna .


To naprawde przykre , że ten kraj dla którego ludzie poświęcali życie i zdrowie sunie po równi pochyłej. Wandalizm to oznaka głupoty i prymitywnych instynktów.


W odpowiedzi do kolegi wyżej. Nie chwale się tym co wymieniłem czy też nie? Zbudowałem swoj samochód na tor co zajęło mi około 3 lata ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Na swoje fanaberie całe życie pracuje sam i nikt mi niczym nie pomaga. I dlatego ubodło mnie to że grupa debili niszczy wszystko co dla normalnych ludzi ma jakąś wartość. Gwiazdki to cenzura wiem tylko po co tyle agresji i wulgaryzmów? to jest wypowiedź na poziomie? Wielokropek drażni a k***a i cala masa innych inwektyw juz nie? Ludzie jesli takie jest to spoleczeństwo to naprawde nie ma o czym gadać i czas pakować walizki i stąd znikać....

Jo

2013-01-09, 18:46
Zenon Zykfryd napisał/a:



Raczej nie chłopczyku.


Prawo jest po to aby je w jakis sposob przestrzegać. Ludzie w tym jak to kiedys Drzewiecki określił "dzikim kraju" maja wszystko w dupie. Juz Gimnazjum uczy młodych zlewki na wszystko i to że wszystko można mieć w dupie. Rośnie nam pokolenie ludzi bezideowych liczących tylko na tzw. farta. wyzywajacych wszystkich nie zgadzających się z ich bezideowym bytem od debili mocherów i używającej całej masy inwektyw. Numery byly tylko po to by udowodnić autorowi że auta nie były legalnie zezłamowane .

Proste?

Kraj mamy chory i biedny ale kreowanie debilizmu jako normy społecznej nie pozwoli nam raczej odbić się od dna .


To naprawde przykre , że ten kraj dla którego ludzie poświęcali życie i zdrowie sunie po równi pochyłej. Wandalizm to oznaka głupoty i prymitywnych instynktów.


W odpowiedzi do kolegi wyżej. Nie chwale się tym co wymieniłem czy też nie? Zbudowałem swoj samochód na tor co zajęło mi około 3 lata ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Na swoje fanaberie całe życie pracuje sam i nikt mi niczym nie pomaga. I dlatego ubodło mnie to że grupa debili niszczy wszystko co dla normalnych ludzi ma jakąś wartość. Gwiazdki to cenzura wiem tylko po co tyle agresji i wulgaryzmów? to jest wypowiedź na poziomie? Wielokropek drażni a k***a i cala masa innych inwektyw juz nie? Ludzie jesli takie jest to spoleczeństwo to naprawde nie ma o czym gadać i czas pakować walizki i stąd znikać....



Tutaj nie chodzi o to, co jest wulgaryzmem bądź nie. Tylko skoro masz się za takiego dorosłego, to po kiego grzyba czepiasz się czyichś rodziców nie znając stanu faktycznego? Jeśli prowadzi się dialog to nie obrażaj innych, chcesz mi coś powiedzieć to powiedz w cztery oczy. Nie odpowiada Ci ten kraj to sp***alaj za granicę, może tam nikt nie będzie poloneza rozwalał. Zbudowałeś auto pod tor? Ciesz się, że masz nim gdzie jeździć. Nie każdy ma takie udogodnienia, więc ludzie z wiejskich osad radzą sobie inaczej. Ale czas wyłączyć NFS-a i wrócić do rzeczywistości. Nie będę się już rozwodził nad takimi, jak Ty bo tylko sobie mózg idiotyzmami zatruwam. I naprawdę, używaj mniej kropek, bo na początku wypowiedzi było prawie dobrze, ale widzę, że w ostatnim zdaniu puściły Ci nerwy, niestety.

Hideki93

2013-01-09, 18:59



1:22 TY CHORY SADOLU JUŻ MYŚLAŁEM ŻE BLUESCRENA MAM SIĘ OBAWIAĆ

Jezu.... ale mnie wystraszyłeś