18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak prawdziwy metal spedza święta.

JedzMojLagier • 2012-12-26, 18:28
:mikolaj:


Film przedstawia brudasa obnoszacego sie ze swoim gustem muzycznym podczas swiat, w dosc ciekawy i musze przyznac pomyslowy sposob, choc nie zmienia to faktu ze jest brudasem :emo:


A jesli juz ten filmik goscil na sadisticu to wielka murzynska pala w dupe dla autora za tagi i tytul.

gnida_dworska

2012-12-26, 18:40
metal nie jest brudasem człowieczku, tylko punk

btw wielki szacun dla goscia

DR_DRE

2012-12-26, 19:05
Autorze tego posta, smutny musi być Twój nędzny żywot skoro tak mówisz o ludziach słuchających metalu, ale mam nadzieje że kiedyś dorośniesz do tego, żeby szanować kogoś z innym gustem.

Pozdrawiam.

łysa_pała

2012-12-26, 20:23
A ja mam pytanie do autora wrzutki:
Czy jeśli słucham czasem Sepultury, Paradise Lost, Metallicki itp w czasie jazdy samochodem, to już jestem brudasem, czy nie?

bo...........ę

2012-12-26, 20:42
Ja myślałem, że brudasem jest ten, kto się nie myje ale widać byłem w błędzie. Jaki to ma związek z muzyką to nie wiem ale wiem, że autor tematu zauważył, że ktoś już na ten tekst dostał niejedne piwko to teraz pisze jak poj***ny.

JedzMojLagier

2012-12-26, 20:56
łysa_pała napisał/a:

A ja mam pytanie do autora wrzutki:
Czy jeśli słucham czasem Sepultury, Paradise Lost, Metallicki itp w czasie jazdy samochodem, to już jestem brudasem, czy nie?



jesli sluchasz czasem i to podczas jazdy samochodem i nie wygladasz jak smiec, to chyba nie jestes, ale uwazaj bo od tego sie zaczyna

bubr32 napisał/a:

Ja myślałem, że brudasem jest ten, kto się nie myje ale widać byłem w błędzie. Jaki to ma związek z muzyką to nie wiem ale wiem, że autor tematu zauważył, że ktoś już na ten tekst dostał niejedne piwko to teraz pisze jak poj***ny.



napewno wiecej piw bym dostal nie uzywajac slowa brudas, juz dawno ten temat by byl na glownej i dobrze o tym wiesz, wiec nie pie**ol :szczerbaty: sposrod 5 komentarzy, 4 to hejt czego sie spodziewalem i co mnie cieszy, wiec szczymryj :amused:

tegotamtego

2012-12-26, 21:47
Brudas to cię robił hehehehehehehhehe

wiesiors4

2012-12-26, 22:38
Ta "muzyka" brzmi jak gówno, ale to tylko moje zdanie.

sauerps

2012-12-27, 00:36
Ciekawy jestem 'czyściochu' kiedy się dorobisz takiej chaty ;]

JakiesGowno

2012-12-27, 03:57
Slayer - Raining blood . taki k***a kozak jesteś w internecie? łatwo ci wyzywać wszystkich którzy nie mają dresika tak jak ty gimbusie? weź wyjdź i lepiej tak nie gadaj szmato . A to, że ktoś nie uznaje wigilii, swiąt to od razu jest najgorsze zło bo katolicyzm rozk***ia cały ten świat .
(tak wiem dostane warna zasłużyłem)

Portnoy

2012-12-27, 12:25
Dobra nuta. A za tego "brudasa"...



PanKupa

2012-12-27, 13:11
Jebie mnie to co ludzie o mnie sądzą bo lubię sobie posłuchać metalu. Na prawdę ludzie nie macie innych zmartwień ?

robert357

2012-12-27, 21:35
Nie lubię za bardzo metalu, ale z tym brudasem to przegiołeś. To tak samo jakby ciebie nazwać cyganem... Miło?

Devilyn

2012-12-27, 21:36
JedzMojLagier napisał/a:

:mikolaj:


Film przedstawia brudasa obnoszacego sie ze swoim gustem muzycznym podczas swiat, w dosc ciekawy i musze przyznac pomyslowy sposob, choc nie zmienia to faktu ze jest brudasem



Brudasie to Ci stary co wieczór mówi jak pod kołdrę do Ciebie wchodzi. A obnosisz to Ty się ze swoją analną krzywdą którą Ci stary aplikuje systematycznie.

Co do filmu ...

SLAYER k***A!!!!!