18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak prawdziwy metal spedza święta.

JedzMojLagier • 2012-12-26, 18:28
:mikolaj:


Film przedstawia brudasa obnoszacego sie ze swoim gustem muzycznym podczas swiat, w dosc ciekawy i musze przyznac pomyslowy sposob, choc nie zmienia to faktu ze jest brudasem :emo:


A jesli juz ten filmik goscil na sadisticu to wielka murzynska pala w dupe dla autora za tagi i tytul.

Ro...........ka

2012-12-27, 21:36
A ja obejrzę jak wrócę, bo idę właśnie zapominać o całym złym ludzkim rodzaju, który niszczy piękną planetę Ziemię, miłego wieczoru wszystkim życzę.
Kobieta sadistica bez fiuta

cherryamandaa

2012-12-27, 21:36
Sam jesteś brudas pacanie! Metal to jest chociaż muzyka a nie pie**olenie od rzeczy tylko po to żeby zarobić jak ci wasi polscy ''raperzy'' piepszeni śmiecie

HariDee

2012-12-27, 21:39
Nie ma co się kłócić.
Słuchaj sobie dalej melorecytacji nazywanej gangsterskim rapem o tym jakie to życie było w biedzie, i jak trzeba j***ć policję, lub słuchaj remontu który nazwany jest dubstep'em.

Wole być brudasem niż półgłówkiem w dresie który w z 5 kolegami bij 16latków pod szkołą za to że nie dali mu fajki.

Lotharius

2012-12-27, 21:39
Mam nadzieje, że niektórym żyłka przed Nowym Rokiem nie pie**olnie, bo napięliście się rewelacyjnie

:idzwch*j:

idzek95

2012-12-27, 21:40
Po pierwsze rodzajów "metali" jest w p*zdu. Po drugie możesz słuchać punku,Rocka, Metalu k***a DZASTINA BIBERA jak o siebie dbasz tak o tobie ludzie mówią. To od człowieka zależny jak o siebie dba. Budas... no k***a POJEB.

Brzeszczot w dupie

2012-12-27, 21:40
Fake, prawdziwe brudasy, przepraszam, metale taplają się wtenczas w gównie i jedzą koty.

Liściec

2012-12-27, 21:42
Cytat:

Stwierdziłeś kiedyś, że „metal to muzyka murzynów”. Nadal wierzysz, że tak jest?

Tak i nie. Myślę, że kultura metalu to kultura murzynów, w tym sensie, że metale wyglądają, zachowują się i myślą jak grupa „białych murzynów”. To jest(w większości) nadzwyczaj prymitywna, ograniczona umysłowo i bezcelowa subkultura, tak jak i reszta rock’n’roll’owych subkultur. Ja też słuchałem muzyki metalowej ale nigdy nie zachowywałem się jak murzyn z tego powodu i nie rozumiem o co chodzi z tymi metalowymi subkulturami. Palenie trawy, upijanie się, spanie gdzie popadnie i rozdawanie chorób wenerycznych na lewo i prawo, niekończące się imprezowanie i łażenie na koncerty by spotkać innych pustogłowych itd. Jaki w tym sens? Nawet dzikus potrafi być bardziej rozsądny, konstruktywny i głębszy niż oni.



~ Varg Vikernes

Poza tym słuchanie jakiegokolwiek gatunku muzycznego jest ch*jowe. :chomik:

Qyyn.Nikol

2012-12-27, 21:44
@autor

Mathio

2012-12-27, 21:46
Piwo za Slayer'a !

Za staranie się bycia "tru" sadolem poprzez "brudasa" - ch*j w dupę !

Także piwa niema ! Idź udawać gdzie indziej...

omgwtflol

2012-12-27, 21:47
perefecto napisał/a:

Slayer - Raining blood . taki k***a kozak jesteś w internecie? łatwo ci wyzywać wszystkich którzy nie mają dresika tak jak ty gimbusie? weź wyjdź i lepiej tak nie gadaj szmato . A to, że ktoś nie uznaje wigilii, swiąt to od razu jest najgorsze zło bo katolicyzm rozk***ia cały ten świat .
(tak wiem dostane warna zasłużyłem)


Typowy polaczek: albo jesteś "dresem" albo "brudasem". Albo lewakiem-pedałem albo nacjonalistą-naziolem. Albo coś jest czarne, albo białe. Masz mózg wielkości orzecha arachidowego czy jak? Za cholerę nie mogę zrozumieć takiego myślenia.

GrochTNT

2012-12-27, 21:55
dobre,
za tekst o brudasach naszczam Ci do zniczy.

c-buul

2012-12-27, 22:02
Trash metalowiec konkretnie :D

bored85

2012-12-27, 22:17
proponuje bana dla autora postu za bycie ograniczonym

womack

2012-12-27, 22:19
Brudas powiadasz? Widzisz jaką ma chatę? Pewnie umknęło ci to, bo sam mieszkasz w kartonie po pizzy, albo z matką, jeździsz swoim wieśniackim trzydziestoletnim BMW z takimi samymi burakami jak ty, słuchacie hiphopolo i mówicie do siebie "Yo murzynu".