18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak prawdziwy metal spedza święta.

JedzMojLagier • 2012-12-26, 18:28
:mikolaj:


Film przedstawia brudasa obnoszacego sie ze swoim gustem muzycznym podczas swiat, w dosc ciekawy i musze przyznac pomyslowy sposob, choc nie zmienia to faktu ze jest brudasem :emo:


A jesli juz ten filmik goscil na sadisticu to wielka murzynska pala w dupe dla autora za tagi i tytul.

sauerps

2012-12-28, 09:18
i zaczęło się... jedni cisną po rapie, inni po metalu i tak w kółko. Banda kretynów

kashshaptu82

2012-12-28, 12:15
@JedzMojLagier

dupka boli, ze sa lepsi od Ciebie, co? ;)

omgwtflol

2012-12-28, 12:43
bored85 napisał/a:

proponuje bana dla autora postu za bycie ograniczonym

Niestety musiałbyś zrobić coś więcej żeby dostać bana :(
Koniec Świata napisał/a:

To już Slayera nie można lubić, bo będzie się pseudo.

Nie o to mu chodziło. Serio jesteś taki głupi czy udajesz?

Oczywiście sadistic elita internetów, o przepraszam, Polacy nadal babrają się w tym gównie/brodziku intelektualnym o nazwie "albo jesteś dresem albo brudasem". Brawo! Jestem dumna z bycia Polką.

Jacuu

2012-12-28, 13:47
JedzMojLagier napisał/a:



jesli sluchasz czasem i to podczas jazdy samochodem i nie wygladasz jak smiec, to chyba nie jestes, ale uwazaj bo od tego sie zaczyna



japie**ole xd dawno się tak nie uśmiałem, wiesz co kolego, wiedz, że z takimi tekstami to wielkie produkcje typu dlaczego ja, ukryta prawda albo trudne sprawy bo cos mi się zdaje, że bys dobre scenariusze pisał :mrgreen: hehe, "uważaj od tego się zaczyna" muahaha,od czego niby k***a?
od słuchania klasyki w swoim gatunku?

spokojnie spokojnie, patrząc po innych komentarzach Pana jedzmójlagier trzeba poprostu powiedziec, że miał naprawde ciężkie dzieciństwo i najprawdopodobniej musi sobie ulżyć. co się stało, za młodu tatuś przywiązywał smyszą do grzejnika i poza zasięgiem rąk zabawki do podłogi przybijał? nie no okej, koniec jadzy po ojcu. nazywasz brudasami ludzi za inny gust muzyczny? w takim razie powiedz jeszcze mamie, żeby sie umyła bo jak stała na przystanku z kawą to jej 2zł wrzucili do kubka. dziwne jest troche Twoje zachowanie, ale spoko. na to tez jakies leki sie znajda.

JedzMojLagier napisał/a:


sposrod 5 komentarzy, 4 to hejt czego sie spodziewalem i co mnie cieszy, wiec szczymryj


to nie jest żaden hejt, lecz mimo wszystko jeżeli Ci sie spodoba to bede rad, że mogłeś się troche pośmiać. również miłego słuchania dody, feel, biebera i innej temu podobnej muzyki, bo chyba tylko ktoś wielbiący taki rodzaj, może nazywać prawdziwą muzykę brudną.

odgryź się, nie obraże się. moge Ci w tym pomóc, mała podpowiedź z mojej strony: 3lipca w łodzi jest koncert iron maiden na który jadę i mam już nawet bilet. to dopiero bedzie, nie? tylu brudasów w jednym miejscu, w głowie się nie mieści

pozdro JedzMojLagier, oby inni ludzie mieli dla Ciebie więcej życzliwości i szacunku, niż Ty masz do nich bo to może Ci kiedys pomóc


:idzwch*j:

mr W

2012-12-28, 19:32
złamałbym ci kark za tego brudasa

JedzMojLagier

2012-12-28, 20:27
pieknie spieliscie swoje brudne dupki ;-) a to tylko pokazuje mi jak mocno spragnieni jestescie takich tematow, za jakis czas znowu doloze do pieca takze badzcie gotowi i myjcie wlosy bo nie znacie dnia ani godziny :mrgreen:

rusofil

2012-12-28, 21:52
Za ograniczenie umysłowe autor wrzuty powinien dostać bana.

Koniec Świata

2012-12-28, 21:57
JedzMojLagier to podczłowiek i polaczkowaty wredny robak, który wywiózł swoją polaczkowatość za granicę, żeby tam reprezentować Polaków swoim ch*jowym bytem.

JedzMojLagier

2012-12-28, 22:26
Koniec Świata napisał/a:

JedzMojLagier to podczłowiek i polaczkowaty wredny robak, który wywiózł swoją polaczkowatość za granicę, żeby tam reprezentować Polaków swoim ch*jowym bytem.


Akurat moj byt za granica i reprezentacja narodu powinna napawac cie duma, ale co ty o mnie wiesz. A to co reprezentuje na forum to moje drugie 'ja', zle i gnusne, polaczkowate jak to napisales ... To jest to co nabylem i wywiozlem z Polski, czego wstydze sie tu w uk pokazywac, na szczescie mamy sadistic :)

RPS_Reprezentant

2012-12-29, 11:54
mr W napisał/a:

złamałbym ci kark za tego brudasa



Ch**a byś zrobił, brudasie.

skrytojebca

2012-12-29, 16:02
Moim zdaniem to Brudas to ten co slucha hip hopu i sie nie myje.

STFU dzieci

kials

2013-12-01, 10:17
@UP ALL
Nie ma to jak rano wstać i poczytać wasze denne kłótnie, u made my day. :D