18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak prawdziwy metal spedza święta.

JedzMojLagier • 2012-12-26, 18:28
:mikolaj:


Film przedstawia brudasa obnoszacego sie ze swoim gustem muzycznym podczas swiat, w dosc ciekawy i musze przyznac pomyslowy sposob, choc nie zmienia to faktu ze jest brudasem :emo:


A jesli juz ten filmik goscil na sadisticu to wielka murzynska pala w dupe dla autora za tagi i tytul.

gryzonko

2012-12-27, 22:21
Po kiego te pie**olenie o brudasach? Ten kawałek to klasyka cięższego brzmienia. Slayer go nagrał w czasach gdy Metallica jeszcze grała zajebistą muzę, nie było jutuba, majspejsa a na mtv trzeba sie było dobrze naczekać żeby posłuchać takiej muzy , i co może się wydać szopkujące nagrywało się tego typu kawałki nie dla kasy.

Mr.Bungle

2012-12-27, 22:22
heheh pokosztuj projektów Patton-a z John-em Zorn-em albo Maldoror albo Fantomas-a :mrgreen:
no to ciekaw jestem jak mnie określisz hehehe :-/

wziuuuuu

2012-12-27, 22:33
Niedługo za filmik z dwoma pedałami będziemy dostawać piwa, bo podkład ze Slayera.
Tak jak brudasy wchodzą do filmów z dub nazywając wszystkich ciotami, tak jak cioty wchodzące na tematy z HH nazywające wszystkich dresami, tak my mamy prawo wbić do tego tematu i nazwać Was śmierdzielami :D , więc zbijcie trochę z tonu.
W ramach świątecznej atmosfery zapraszam wszystkich do tematów o cyganach :D ... tam wszyscy sadole bez względu na rodzaj słuchanej muzyki, wiarę, ubiór łączą się i pokazują swą prawdziwą siłę :D
A tak na marginesie - z tą tolerancją to już przesadzacie. Za nazwanie murzyna "sługą" można tu ostatnio opie**ol dostać.

Mimson

2012-12-27, 22:34
DR_DRE napisał/a:

Autorze tego posta, smutny musi być Twój nędzny żywot skoro tak mówisz o ludziach słuchających metalu, ale mam nadzieje że kiedyś dorośniesz do tego, żeby szanować kogoś z innym gustem.

Pozdrawiam.



Co ciekawe napisał to Dr Dre :-)

Przestańcie się spinać z tymi brudasami, koleś was strollował, a wy się daliście sprowokować jak dzieci i go na dodatek karmicie... Praktycznie każdy komentarz dotyczy temtu "brudasów" zamiast filmiku, jesteście równie żałośni jak on pisząc te nic nie wnoszące posty.

PaQ93

2012-12-27, 22:35
ch*j mi w dupę DR DRE słucha metalu

Koniec Świata

2012-12-27, 22:42
Idź się brudnij w ten pusty łeb, dresiarska szmato.

sinjids

2012-12-27, 22:46
Ależ wy karmicie tego trolla... :roll:

burzyk1992

2012-12-27, 22:49
DR_DRE napisał/a:

Autorze tego posta, smutny musi być Twój nędzny żywot skoro tak mówisz o ludziach słuchających metalu, ale mam nadzieje że kiedyś dorośniesz do tego, żeby szanować kogoś z innym gustem.

Pozdrawiam.



dr. dre moim zdaniem nazywamy kogoś brudasem nie za to jakiej muzyki słucha, a za to jak sie ubiera, pokazuje i zachowuje. Metal jest tutaj tylko wisienką na torcie. pozdrawiam

Ver0

2012-12-27, 22:52
Na sadisticu grzmi gdy tylko coś złego napisze się o muzyce typu Metal za to muzykę elektroniczną typu trance, dubstep i pochodne można wyzywać do woli :) . Chcecie tolerancji za sami nie potraficie uszanować gustu innych

wrc1

2012-12-27, 22:54
hehe, jaka beka z brudasow :D
ale spinaja dupy :D
najsmieszniejsze jest iz mysla ze sluchaja "muzyki" :idzpanwch*j:
wstaw w tym stylu duzo wiecej.

Koniec Świata

2012-12-27, 22:59
@burzyk1992

Rozumiem, że masz nasrane w głowie, bo akurat metal wygląda i zachowuje się zdecydowanie lepiej niż dresiarskie małpy naśladujące murzynów z Bronxu, noszące za duże ubrania i słuchające ch*jowego rapu z telefonu. Jakoś nie widzę metalowców robiących syf gdziekolwiek się pojawią. To te, szmatławce w workowatych dresach zapluwają chodniki i rozpie**alają przystanki i na nich narzekaja normalni ludzie na osiedlach. To ich widać wystających po Żabką z tanim piwem w łapie, kiedy metale siedzą jak ludzie w swoich pubach. Następnym razem jak pie**olniesz jakąś głupotę to rozejrzyj się wokół siebie i zobacz jak się mylisz.

RPS_Reprezentant

2012-12-27, 23:02
Je**c brudasów z glanami i długimi tłustymi włosami. Je**c. Zakładajcie te wasze poj***ne skórzane bransoletki z metalowymi kolcami i przypinajcie jakieś zj***ne naszywki do plecaków agrafkami, potem się dziwcie, że się po was jeździ.
Btw. tutaj brudasy tak kozaczycie a na żywo nie znam żadnego, który by tak pyskował, śmiecie.

Koniec Świata

2012-12-27, 23:12
RPS_Reprezentant napisał/a:

Je**c brudasów z glanami i długimi tłustymi włosami. Je**c. Zakładajcie te wasze poj***ne skórzane bransoletki z metalowymi kolcami i przypinajcie jakieś zj***ne naszywki do plecaków agrafkami, potem się dziwcie, że się po was jeździ.
Btw. tutaj brudasy tak kozaczycie a na żywo nie znam żadnego, który by tak pyskował, śmiecie.



Właśnie! Ja również nie widze tutaj metali zakładających wątek tylko po to, żeby powyzywać fanów hip-hopu, czy muzyki technopochodnej. Ten j***ny cygański debil JedzMojLagier ciągle pie**oli o brudasach i czepia się ludzi, o których nic nie wie. Małe śmierdzące gówno, nie człowiek. Nie pamiętam, żeby metalowcy kiedykolwiek przypie**alali się do innych subkultur i ośmieszali ich muzykę. Moim zdaniem to najbardziej tolerancyjna, apolityczna i liberalna subkultura ze wszysktich. Ale co wy, burasy, możecie wiedzieć.

JedzMojLagier

2012-12-27, 23:21
Koniec Świata napisał/a:



Właśnie! Ja również nie widze tutaj metali zakładających wątek tylko po to, żeby powyzywać fanów hip-hopu, czy muzyki technopochodnej. Ten j***ny cygański debil JedzMojLagier ciągle pie**oli o brudasach i czepia się ludzi, o których nic nie wie. Małe śmierdzące gówno, nie człowiek. Nie pamiętam, żeby metalowcy kiedykolwiek przypie**alali się do innych subkultur i ośmieszali ich muzykę. Moim zdaniem to najbardziej tolerancyjna, apolityczna i liberalna subkultura ze wszysktich. Ale co wy, burasy, możecie wiedzieć.



k***a ! Twoj hejt jest dla mnie poezja, lubie jak tak spinacie dupy o byle gowno, cebularze, elita sadola, tymbardziej ty 'Koniec Swiata', malo sie nie zaplujesz, osmarkasz :kac: a tym ' j***ny cygański debil JedzMojLagier ' to juz przeszedles samego siebie :amused: i na h*j sie tak spinasz ?

A do reszty, czemu wyzywacie mnie od dresow ? moze jestem hipstere

Koniec Świata

2012-12-27, 23:27
JedzMojLagier napisał/a:



k***a ! Twoj hejt jest dla mnie poezja, lubie jak tak spinacie dupy o byle gowno, cebularze, elita sadola, tymbardziej ty 'Koniec Swiata', malo sie nie zaplujesz, osmarkasz :kac: a tym ' j***ny cygański debil JedzMojLagier ' to juz przeszedles samego siebie :amused: i na h*j sie tak spinasz ?

A do reszty, czemu wyzywacie mnie od dresow ? moze jestem hipstere



Nie jesteś hipsterem tylko debilem i małym żałosnym gównem.

Nikt tu nie zgrywa elity Sadola, ale wyzywanie metalowców od brudasów to przykład tego, że jesteś j***nym śmieciem i prymitywem, który jak nie ma pomysłu na wątek to wrzuca takie ch*jowe teksty. Nie mogłeś jakoś, k***a, po ludzku opisać tego filmiku, tylko wyjeżdżasz z takimi sztampowymi epitetami?