18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak prawdziwy metal spedza święta.

JedzMojLagier • 2012-12-26, 18:28
:mikolaj:


Film przedstawia brudasa obnoszacego sie ze swoim gustem muzycznym podczas swiat, w dosc ciekawy i musze przyznac pomyslowy sposob, choc nie zmienia to faktu ze jest brudasem :emo:


A jesli juz ten filmik goscil na sadisticu to wielka murzynska pala w dupe dla autora za tagi i tytul.

Bard_Zerald

2012-12-27, 23:30
Zostawcie JedzMojLagier'a w spokoju, nie ma sensu dyskutować z idiotami

wrc1

2012-12-27, 23:32
Cytat:

Autorze tego posta, smutny musi być Twój nędzny żywot skoro tak mówisz o ludziach słuchających metalu, ale mam nadzieje że kiedyś dorośniesz do tego, żeby szanować kogoś z innym gustem.

Pozdrawiam.



na pewno ma zywot smutny w ch*j skoro hejtuje to gowno :amused: logiczne powiazanie faktow godne brudasa :idzwch*j:

Cytat:

k***a ! Twoj hejt jest dla mnie poezja, lubie jak tak spinacie dupy o byle gowno, cebularze, elita sadola, tymbardziej ty 'Koniec Swiata', malo sie nie zaplujesz, osmarkasz a tym ' j***ny cygański debil JedzMojLagier ' to juz przeszedles samego siebie i na h*j sie tak spinasz ?



dobre pytanie. moze oni uwazaja ze te darcie japy i szarpanie strun powinno byc przykladem dla innych, nie wspominajac tych smiesznych perkusistow ktorzy napie**alaja aby szybciej, a efekt jest gorszy od najprostszego basslinu w muzyce elektronicznej :amused:

JedzMojLagier

2012-12-27, 23:35
Koniec Świata napisał/a:



Nie jesteś hipsterem tylko debilem i małym żałosnym gównem.

Nikt tu nie zgrywa elity Sadola, ale wyzywanie metalowców od brudasów to przykład tego, że jesteś j***nym śmieciem i prymitywem, który jak nie ma pomysłu na wątek to wrzuca takie ch*jowe teksty. Nie mogłeś jakoś, k***a, po ludzku opisać tego filmiku, tylko wyjeżdżasz z takimi sztampowymi epitetami?



Moglem dac normalny opis, ale wtedy musialbym kogos zhejtowac w komentarzach, za to ze podoba mu sie moj filmik, chore co ? A tak 3 strony hejterow i moge sobie wybierac komu dojebac, dociac, przyciac, ponizyc, unicestwic takie tam :badyl:

A, i uwazaj jak sie do mnie zwracasz bo zarobisz kolejne ostrzezenie hultaju :krejzi:

Koniec Świata

2012-12-27, 23:53
JedzMojLagier napisał/a:



Moglem dac normalny opis, ale wtedy musialbym kogos zhejtowac w komentarzach, za to ze podoba mu sie moj filmik, chore co ? A tak 3 strony hejterow i moge sobie wybierac komu dojebac, dociac, przyciac, ponizyc, unicestwic takie tam :badyl:



Ależ jesteś wyrafinowany. Chciałbym wiedzieć jakiej ty zajebistej muzyki słuchasz i jak wyglądasz. Wtedy zrobiłbym dla ciebie wyjątek i obśmiał to w równie debilny i żałosny sposób. Rozumiem jak jakaś grupa się panoszy ze swoimi fanaberiami i wk***ia swoim ekshibicjonizmem, ale dlaczego imbecyle przypie**alają się do metalowców, którzy mają swój świat i nikomu nie wchodzą w drogę.

Pamiętam czasy gimnazjum i liceum, gdzie należałem do subkultury rockowo-metalowej, miałem długie włosy, ramoneskę, jakąś tam bluzę z zespołem i takie dresiarskie ch*je z mordami powykręcanymi wielopokoleniowym kazirodztwem, często przypie**alali się stojąc w grupie do pojedynczych rockersów wyzywając ich od brudasów, hipisów, elvisów itd. Zdażały się także przypadki plucia na ubranie itp. Tymczasem rockersi stojący w grupie kompletnie ignorowali koleżków w dresach. Jesli taki metalowiec jest brudasem to kim jest takie j***ne ścierwo szukające zaczepki i cwaniakujące w grupie?

PaQ93

2012-12-28, 00:03
Koniec Świata napisał/a:

@burzyk1992

Rozumiem, że masz nasrane w głowie, bo akurat metal wygląda i zachowuje się zdecydowanie lepiej niż dresiarskie małpy naśladujące murzynów z Bronxu, noszące za duże ubrania i słuchające ch*jowego rapu z telefonu. Jakoś nie widzę metalowców robiących syf gdziekolwiek się pojawią. To te, szmatławce w workowatych dresach zapluwają chodniki i rozpie**alają przystanki i na nich narzekaja normalni ludzie na osiedlach. To ich widać wystających po Żabką z tanim piwem w łapie, kiedy metale siedzą jak ludzie w swoich pubach. Następnym razem jak pie**olniesz jakąś głupotę to rozejrzyj się wokół siebie i zobacz jak się mylisz.


Spinasz się jak ciota

JedzMojLagier

2012-12-28, 00:06
Koniec Świata napisał/a:



Ależ jesteś wyrafinowany. Chciałbym wiedzieć jakiej ty zajebistej muzyki słuchasz i jak wyglądasz. Wtedy zrobiłbym dla ciebie wyjątek i obśmiał to w równie debilny i żałosny sposób. Rozumiem jak jakaś grupa się panoszy ze swoimi fanaberiami i wk***ia swoim ekshibicjonizmem, ale dlaczego imbecyle przypie**alają się do metalowców, którzy mają swój świat i nikomu nie wchodzą w drogę.

Pamiętam czasy gimnazjum i liceum, gdzie należałem do subkultury rockowo-metalowej, miałem długie włosy, ramoneskę, jakąś tam bluzę z zespołem i takie dresiarskie ch*je z mordami powykręcanymi wielopokoleniowym kazirodztwem, często przypie**alali się stojąc w grupie do pojedynczych rockersów wyzywając ich od brudasów, hipisów, elvisów itd. Zdażały się także przypadki plucia na ubranie itp. Tymczasem rockersi stojący w grupie kompletnie ignorowali koleżków w dresach. Jesli taki metalowiec jest brudasem to kim jest takie j***ne ścierwo szukające zaczepki i cwaniakujące w grupie?


Dziekuje, ze sie podzieliles ze mna swoimi jakze przykrymi doswiadczeniami z gimbazy i liceum, pozwala mi to poniekad zrozumiec twoj gniew aczkolwiek zdania co do metali nie zmienie, brudasy :badyl: i panuj nad swoimi emocjami, w koncu jestes juz 'dorosly'

bourgeois

2012-12-28, 00:11
Alez z ciebie glupi ch*j

Teli

2012-12-28, 00:23
jesteśmy na Sadistiku no tak zapomniałem tutaj można obrażać i śmiać się tylko z czarnych,grubych,chorych,rudych, kobiet i gejów
z brudasów już nie...
tak na marginesie świetny pomysł i świetny kawałek !
metal forever!

wojtek95do

2012-12-28, 00:31
Wk***iają mnie ci hejterzy, którzy piszą jakieś pie**olone farmazony, że ten kto słucha metalu ten jest brudasem. Najprawdopodobniej sam jesteś brudasem, i żeby podejrzenia o tym od siebie oddalić obrażasz uczucia innych padlino. Wk***iają mnie też ci nadgorliwi metalowcy, którzy piszą posty typy ave satan, 666 i te j***ne emoty tyou \m/. Ludzie kochani chwalicie się tym, czy jak? Kocham muzykę metalową, a to co kocham noszę w sercu. Nie pisze o tym na każdym forum.

Dziękuję za uwagę, a teraz możecie przeglądać sadola dalej :D

Carol

2012-12-28, 00:33
k***a, miałam iść spać wcześniej żeby się wyspać, a teraz k***a będę Slayera słuchać. k***a.

Hexe

2012-12-28, 00:33
JedzMojLagier napisał/a:


Dziekuje, ze sie podzieliles ze mna swoimi jakze przykrymi doswiadczeniami z gimbazy i liceum, pozwala mi to poniekad zrozumiec twoj gniew aczkolwiek zdania co do metali nie zmienie, brudasy :badyl: i panuj nad swoimi emocjami, w koncu jestes juz 'dorosly'



a jak dla mnie, jesteś ograniczony i .uj :D
a tak serio, to dajcie już wszyscy spokój, po co targać nerwy na tak żałosną i nic nie wnoszącą wypowiedź. zignorujcie, to się znudzi :*

karimata2121

2012-12-28, 01:31
Piwo za filmik a nie za tekst autora , czyste gówno się odezwało , ja nie wiem wogóle co za imbecyl tak powiedział pierwszy o ludziach którzy lubią taką muzykę.. :shock:

Nikloon666

2012-12-28, 02:01
hahahahaha jaka gównoburza xD , ja sam słucham cięższej muzyki,ale nie płaczę z takiego powodu ,a wy pewnie nie śpicie przez to 2 noce,nie jecie,i obgryzacie paznokcie,bo ktoś powiedział na metala "brudas" abuhusahushuahusahuhusahusauhsahuuhashaahaha (a tak poza tym to nie cierpie "slejer k***" ,i pseudometali , bo z reguły tacy właśnie płaczą).
A sam ponapie**alam i podziemnym blackiem (bloodmoon,aetherius obscuritas,kriegsmachine itd.) i dobrym death metalem (Cephalic Carnage,Cryptopsy,Septic Flesh, itd.).

Koniec Świata

2012-12-28, 02:32
Nikloon666 napisał/a:

hahahahaha jaka gównoburza xD , ja sam słucham cięższej muzyki,ale nie płaczę z takiego powodu ,a wy pewnie nie śpicie przez to 2 noce,nie jecie,i obgryzacie paznokcie,bo ktoś powiedział na metala "brudas" abuhusahushuahusahuhusahusauhsahuuhashaahaha (a tak poza tym to nie cierpie "slejer k***" ,i pseudometali , bo z reguły tacy właśnie płaczą).
A sam ponapie**alam i podziemnym blackiem (bloodmoon,aetherius obscuritas,kriegsmachine itd.) i dobrym death metalem (Cephalic Carnage,Cryptopsy,Septic Flesh, itd.).



O k***a, to jest dopiero farsa. To już Slayera nie można lubić, bo będzie się pseudo. Powstaje nowa odmiana samej subkultury. "Metalhead hipster". słucha "mniej modnych" zespołów i jest tru. Death i Cannibal Corpse to już nie jest dobry death metal. Teraz trzeba sobie wyszukać trochę innych zespołów i pochwalić się ich znajomością. No faktycznie niepotrzebnie się spinałem o "brudasa", bo jak czytam takie posty to odnoszę wrażenie, że już nie ma czego bronić... :sraczka: