18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sinjids

2012-10-15, 19:10
TT~ napisał/a:

Wiara, a kościół to dwie różne sprawy.



Wreszcie coś mądrego. :P

A tak w ogóle to jak czytam posty niektórych to ten kinderateizm produkuje równie dużą rzeszę popie**olonych ludzi.

servus124

2012-10-15, 19:15
Nic mnie bardziej nie wk***ia ''jak jesteś taki twardy to wyśmiewaj islam'', ''jak masz jaja to obrażaj islam''
A ch*j mnie k***a islam, to nie pie**olona Palestyna czy ch*j wie gdzie się to narodziło, tylko POLSKA, tu jest katolicyzm!

Cavaleria

2012-10-15, 19:19
@zioomJP ależ ja nie kwestionowałem niczego, tylko doczepiałem się jednego posta psełdoateisty ;)

Jak na razie "zaliczam" wszystkie(możliwe) sakramenty tylko jakoś nie przywiązuje wagi do wizyty w Kościele. Nie mówiłem też nic co do tego ze Katolik nie może siedzieć na Sadolu.

Ej który tu cytował coś na miarę Zakładu Pascala? :D

Mizantrop

2012-10-15, 19:31
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Do Boga.



Cytat:

24 Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką 25 i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo sam daje wszystkim życie i oddech, i wszystko.



Wniosek z tego jaki?

Pan_Dawid

2012-10-15, 19:33
zazwyczaj takie silne jednostki niepotrzebujące wiary zmieniają zdanie gdy w ich życiu coś się mocno sypie (nie mówie tu o utracie pracy, czy debecie na koncie) ale jakis rak, czyjaś śmierć może inwalidztwo...

lukassior

2012-10-15, 19:45
Przeczytałeś Biblie? Wiesz co Jahwe nakazał robić z ludźmi niewierzącymi?
Cytat:
Więc drogie dzieci przyzwyczajajcie się bo śmiejąc się i olewając własną wiarę pozwalacie na przejmowanie inicjatywy tym buraczanym imamom co ROZKAZUJĄ to i tamto, a gdzie w kościele katolickim ktoś kogoś do czegoś zmusza?

Dekalog

to mowisz ze dekalog jest fee i beee? tak ? TO IDZ ZABIJAC I KRASC NA ULICE !! idz jak taki madry jestes . dekalog mowi co robic by nikogo nie skrzywdzic jak zyc z wlasnym soba i innymi . musza byc jakies zasady prawo bo bez tego bylibysmy zwerzetami ;/ wiec pomysl troche "ateisto" bo obrazajac wierzacych wykazujesz sie brakiem mozgu

al...........10

2012-10-15, 19:48
vatherland napisał/a:

Jak wam źle to po co się chrzciliście? Po co komunie inne z tego typu rzeczy, dla rowerka? Zegareczka? W takim świetle wyglądacie gorzej niż kościelny co chodzi i zbiera co łaska.


T34v2

2012-10-15, 19:54
Do wszystkich narzekających na kościół: Jest coś takiego jak Apostazja. Skoro dorośliście, macie własne zdanie, to się z kościoła wypiszcie. Ale nie, nie zrobicie tego, bo 'co rodzina powie' 'mama będzie zła' 'babcia wydziedziczy' 'a przecież mam dopiero 16 lat'.

Hipokryci j***ni.

nygas232

2012-10-15, 19:57
Jak narzekacie że jesteście ochszczeni, to nie wiem czy wiecie, ale jest cos takiego jak apostazja. Nie psujcie Kościołowi statystyk i odejdźcie od niego.
I tak będziecie wracac, jak nadejdzie wojna albo kataklizm.

Mizantrop

2012-10-15, 19:58
lukassior napisał/a:

Przeczytałeś Biblie? Wiesz co Jahwe nakazał robić z ludźmi niewierzącymi?
Cytat:
Więc drogie dzieci przyzwyczajajcie się bo śmiejąc się i olewając własną wiarę pozwalacie na przejmowanie inicjatywy tym buraczanym imamom co ROZKAZUJĄ to i tamto, a gdzie w kościele katolickim ktoś kogoś do czegoś zmusza?

Dekalog

to mowisz ze dekalog jest fee i beee? tak ? TO IDZ ZABIJAC I KRASC NA ULICE !! idz jak taki madry jestes . dekalog mowi co robic by nikogo nie skrzywdzic jak zyc z wlasnym soba i innymi . musza byc jakies zasady prawo bo bez tego bylibysmy zwerzetami ;/ wiec pomysl troche "ateisto" bo obrazajac wierzacych wykazujesz sie brakiem mozgu



Oto przykład polaka katolika. Wyrwałeś zdanie z kontekstu żeby pokazać światu jaki to jesteś poszkodowany przez ateistów. Nie mówiłem, że Dekalog jest zły, bo akurat zasady moralne które pokazuje są jak najbardziej w porządku. Przeczytaj jeszcze raz mój post i się dwanaście razy zastanów nad nim, a jeśli nie zrozumiesz to poproś o pomoc kogoś starszego. Learn to read.


Ps. Nie stawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi. k***a.

Sa...........is

2012-10-15, 20:08
Błe hłe hłe, temat wiary i juz gimbaza sie kloci, coz za zalosne przedstawionko ; *

Ksiedzy nie lubie, kosciolem gardze, jestem wierzacy, tyle mam do powiedzienia a ciopodupy ktorzy nie odrozniaja swoich twarzy od dup, moga sie wzajemnie pocalowac... Beda wiedziec gdzie

Gardze jedynie smieciami ktorze mowia "Każda wiara jest poj***na, tylko słabe jednostki jej potrzebują. ;c" - tempe, niesklonne do przemyslen, zakomplexsione ciopki, ktorym do zycia wystrcza kox i dzwiki, wsadzcie sobie w dupe druty zbrojeniowe.

clemenza

2012-10-15, 20:13
ja pie**ole. tyle lat chodziłem do kościoła czytałem biblie i jakoś mózgu mi wypaliło.

rozpie**ala mnie taka postawa. rzucać kamieniami na kościół, ale na wszystkie święta to pierwsi cieszą się z wolnego... a wyk***iać do roboty/szkoły, a wierzący niech świętują z dala od pracy/szkoły

Rudsooon

2012-10-15, 20:26
Rozumiem was wierzycie w co chcecie (Ateizm to też jest wiara). Po co śmiejecie się z innych religi? Daje wam to coś? O religii się nie dyskutuje jeden wierzy w to drugi w to. ch*j WAM DO TEGO?

Sa...........is

2012-10-15, 20:56
"(Ateizm to też jest wiara)" a wlasnie nie-.- to jest jej brak, to bardziej postawa spoleczna... Ateistow szanuje, ale nie takich niziolkow jak juz mowilem 2 posty wyzej.

Mizantrop

2012-10-15, 21:22
Rudsooon napisał/a:

Rozumiem was wierzycie w co chcecie (Ateizm to też jest wiara). Po co śmiejecie się z innych religi? Daje wam to coś? O religii się nie dyskutuje jeden wierzy w to drugi w to. ch*j WAM DO TEGO?




Śmiejemy się z tego co jest śmieszne. Dowc**y są śmieszne, kabarety też, chrześcijanie są śmieszni.