18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

magixs

2012-10-15, 11:29
i następstwa tego...



nygas232

2012-10-15, 11:52
Ale sie doj***liście:x
Jestem katolem i dobrze mi z tym!

vatherland

2012-10-15, 12:10
Panowie przejdźcie na islam tam za wrzucanie takich obrazków wam jaja utną a kasę będziecie dawać pod przymusem. Kocham imbecylów co wyśmiewają się z kościoła a nawet 1zł na tacę nigdy nie dali, ba nawet nie idą w niedzielę do sklepu obok kościoła na browara. Jak wam źle to po co się chrzciliście? Po co komunie inne z tego typu rzeczy, dla rowerka? Zegareczka? W takim świetle wyglądacie gorzej niż kościelny co chodzi i zbiera co łaska. Więc powiem spokojnie - wypierniczać na islam, klęczeć na dywaniku 5 razy w ciągu dnia a jak nie to kwasem wam mordy obleją, albo zlinczują\ukamienują, lub co jest fajniejsze ostatnio strzał w łeb z kałasza. Więc drogie dzieci przyzwyczajajcie się bo śmiejąc się i olewając własną wiarę pozwalacie na przejmowanie inicjatywy tym buraczanym imamom co ROZKAZUJĄ to i tamto, a gdzie w kościele katolickim ktoś kogoś do czegoś zmusza? Cieszcie się póki Polska nie jest krajem islamskim, bo jak wejdzie islam to skończą się internety, balety i dupencje, a w zamian będziecie r*chać kozy jako jedyna rozrywka kulturalna obok wysadzania się i krzyczenia, że bieda jest przez zachód.

~tip.top

2012-10-15, 12:21
nygas232 napisał/a:

Ale sie doj***liście


Jeden chłop wylazł w parku na ławkę i zaczyna się drzeć :
- Precz z hipokryzją !
Ludzie patrzą zdziwieni, a chłop :
- Precz z pazernością !
Coraz więcej gapiów przystaje, a ten dalej :
- Precz z pedofilia !
W końcu jakaś babcia nie wytrzymała i krzyczy :
- Panie , coś się pan tak do tych księży przyj***ł ?!?!?

ray19

2012-10-15, 12:23
Koleżko, poj***lo cie! Jakbym mógł wybrać, czy chce chrzest i komunie, to teraz bym tego nie miał. ;c
Do 18 roku życia rodzice robią wszystko za nas i dużego wyboru nie mamy!

Wypie**alaj z sadola, k***a! Każda wiara jest poj***na, tylko słabe jednostki jej potrzebują. ;c

St...........ke

2012-10-15, 13:38
ray19 napisał/a:

Koleżko, poj***lo cie! Jakbym mógł wybrać, czy chce chrzest i komunie, to teraz bym tego nie miał. ;c
Do 18 roku życia rodzice robią wszystko za nas i dużego wyboru nie mamy!

Wypie**alaj z sadola, k***a! Każda wiara jest poj***na, tylko słabe jednostki jej potrzebują. ;c



Za to Ty jesteś słabą jednostką i musisz się dowartościowywać obrażaniem osób wierzących ;) nie każdy jest katolem, czy bezmózgowcem ;)

bo...........ę

2012-10-15, 13:39

kiziamizia

2012-10-15, 14:18
Co jak co, nie trzeba wierzyc w boga ale jakby wszyscy ludzie przestrzegali przykazan i oczytani byli w biblii to swiat bylby lepszy. Tu chodzi o charakter, nie tylko puste slowa.

le...........ce

2012-10-15, 14:32
Wierzcie sobie w to lub nie, nie mam zamiaru się z nikim na ten temat kłócić.
Ale kościół to jedno wielkie zakłamane gówno. Ot zwykły budynek, głupi ludzie rzucają po 50 złotych na tacę, a później zaczyna się płacz jak żyć w tym kraju, renty małe, pieniędzy do 10 nie starcza, ale k***a ostatnie pieniądze na tace by wyj***li.
Ten kraj mnie wk***ia, a raczej ludzie.

~tip.top

2012-10-15, 14:41
Wiara, a kościół to dwie różne sprawy.

Whiltierna

2012-10-15, 14:51
Te mózgi to dla kotów, rzecz jasna.



le...........ce

2012-10-15, 14:51
TT~ napisał/a:

Wiara, a kościół to dwie różne sprawy.


Nie chodziło mi o wiarę w boga, tylko o to co napisałem. Uciekło mi "to" co zmieniło sens mojej wypowiedzi :P Ale już poprawiłem ;)