18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Artis23

2012-10-15, 14:54
Mowisz ze slabe jednostki tylko potrzebuja wiary, twoje ograniczenie umyslowe mnie przeraza

Magnic

2012-10-15, 14:59
DeSalvoo napisał/a:

Wierzcie sobie w to lub nie, nie mam zamiaru się z nikim na ten temat kłócić.
Ale kościół to jedno wielkie zakłamane gówno. Ot zwykły budynek, głupi ludzie rzucają po 50 złotych na tacę, a później zaczyna się płacz jak żyć w tym kraju, renty małe, pieniędzy do 10 nie starcza, ale k***a ostatnie pieniądze na tace by wyj***li.
Ten kraj mnie wk***ia, a raczej ludzie.



Dlatego ja nie wierzę w instytucję kościelną a jedynie w Biblię i Boga. Nie wierzę w to, że do Boga trzeba się modlić w "Domu bożym" bo uczą nas, że Bóg jest wszędzie. Więc po ch*ja mamy zapie**alać do kościoła skoro można się modlić w domu? Nie jestem jakiś super wierzącym ale uważam, że musi być coś więcej.

ex32

2012-10-15, 15:00
@kiziamizia:
Wiekszość z tego portalu byłaby za prawem z twojej biblii. Można by było zgwałcić dziewice i ona musiałaby wyjść za ciebie za mąż. Jak urodziła by sie córka można by było ją opylić za kase, naj***ć się za to i dalej szukać jakiejś dziewicy do wyr..

rusofil

2012-10-15, 15:00
vatherland: "Panowie przejdźcie na islam tam za wrzucanie takich obrazków wam jaja utną a kasę będziecie dawać pod przymusem. Kocham imbecylów co wyśmiewają się z kościoła a nawet 1zł na tacę nigdy nie dali, ba nawet nie idą w niedzielę do sklepu obok kościoła na browara. Jak wam źle to po co się chrzciliście? Po co komunie inne z tego typu rzeczy, dla rowerka? Zegareczka? W takim świetle wyglądacie gorzej niż kościelny co chodzi i zbiera co łaska. Więc powiem spokojnie - wypierniczać na islam, klęczeć na dywaniku 5 razy w ciągu dnia a jak nie to kwasem wam mordy obleją, albo zlinczują\ukamienują, lub co jest fajniejsze ostatnio strzał w łeb z kałasza. Więc drogie dzieci przyzwyczajajcie się bo śmiejąc się i olewając własną wiarę pozwalacie na przejmowanie inicjatywy tym buraczanym imamom co ROZKAZUJĄ to i tamto, a gdzie w kościele katolickim ktoś kogoś do czegoś zmusza? Cieszcie się póki Polska nie jest krajem islamskim, bo jak wejdzie islam to skończą się internety, balety i dupencje, a w zamian będziecie r*chać kozy jako jedyna rozrywka kulturalna obok wysadzania się i krzyczenia, że bieda jest przez zachód."


Ale jesteś debilem. Chrzest, komunie i inne gówna ludzie przechodzili pod przymusem swoich zajebiście oświeconych rodzinek. Poza tym mamy katolstwo - wyśmiewamy katolstwo. Jakie to jest denne to wasze nawiązywanie do islamu. k***a, powaliło? Co to ma do rzeczy? Nie mamy tego ścierwa w Polsce i dobrze, ale mamy katolstwo, na nasze realia też bardzo paskudne. Ogarnij się.

Sry, zapomniałam zacytować.

jazda123

2012-10-15, 15:05
Słąbe jednostki potrzebują wiary
+
słabe jednostki potrzebują socjalizmu

Socjalista do wierzącego otwórz się na wiedzę bo nie myślisz tak jak ja

Problem w tym że wszystkie poj***ne ideologie potrzebują słabych jednostek żeby przetrwać.


To pasuje tutaj.


Mizantrop

2012-10-15, 15:11
vatherland napisał/a:

" Kocham imbecylów co wyśmiewają się z kościoła a nawet 1zł na tacę nigdy nie dali


Dlaczego mam jakiemuś lewusowi sponsorować paliwo to beemki? Trzeba się było uczyć na jakiś normalny zawód, a nie na żebractwo i liczyć na datki i jałmużnę.
Cytat:

ba nawet nie idą w niedzielę do sklepu obok kościoła na browara. Jak wam źle to po co się chrzciliście?


No tak, przecież w wieku 3 miesięcy powinniśmy stanąć i powiedzieć do rodziców "Nie! Nie chce być chrzczony!"
Cytat:

Po co komunie inne z tego typu rzeczy, dla rowerka? Zegareczka? W takim świetle wyglądacie gorzej niż kościelny co chodzi i zbiera co łaska.


A myślisz, że 8 letnie dziecko zastanowi się nad sensem tego rytuału? btw. komunia jest obrzędem ewidentnie wymyślonym pod hajs
Cytat:

Więc powiem spokojnie - wypierniczać na islam, klęczeć na dywaniku 5 razy w ciągu dnia a jak nie to kwasem wam mordy obleją, albo zlinczują\ukamienują, lub co jest fajniejsze ostatnio strzał w łeb z kałasza.


Przeczytałeś Biblie? Wiesz co Jahwe nakazał robić z ludźmi niewierzącymi?
Cytat:

Więc drogie dzieci przyzwyczajajcie się bo śmiejąc się i olewając własną wiarę pozwalacie na przejmowanie inicjatywy tym buraczanym imamom co ROZKAZUJĄ to i tamto, a gdzie w kościele katolickim ktoś kogoś do czegoś zmusza?


Dekalog :amused:

mi...........ji

2012-10-15, 15:21
Obrazek wyśmiewa katoli i myślenie obrażających katoli.
Ja jestem Katolikiem, ten obrazek mnie nie dotyczy.

Ateistów również ten obrazek nie dotyczy. Pozostaje jedynie ta wiecznie wojująca masa po jednej i drugiej stronie. Ech dzieci dzieci.

so whaat

2012-10-15, 15:37
poczekajcie na aż do Polski zawita islam. wtedy na pewno będziecie wrzucać obrazki o takiej tematyce na sadola. z tym, że po dwu dniach zapuka do was jakiś śmierdziel i wypie**oli was, twoją rodzine i samego siebie w powietrze, w imię Boga.

zatizdig

2012-10-15, 16:01
vatherland napisał/a:

Panowie przejdźcie na islam tam za wrzucanie takich obrazków wam jaja utną a kasę będziecie dawać pod przymusem. Kocham imbecylów co wyśmiewają się z kościoła a nawet 1zł na tacę nigdy nie dali, ba nawet nie idą w niedzielę do sklepu obok kościoła na browara. Jak wam źle to po co się chrzciliście? Po co komunie inne z tego typu rzeczy, dla rowerka? Zegareczka? W takim świetle wyglądacie gorzej niż kościelny co chodzi i zbiera co łaska. Więc powiem spokojnie - wypierniczać na islam, klęczeć na dywaniku 5 razy w ciągu dnia a jak nie to kwasem wam mordy obleją, albo zlinczują\ukamienują, lub co jest fajniejsze ostatnio strzał w łeb z kałasza. Więc drogie dzieci przyzwyczajajcie się bo śmiejąc się i olewając własną wiarę pozwalacie na przejmowanie inicjatywy tym buraczanym imamom co ROZKAZUJĄ to i tamto, a gdzie w kościele katolickim ktoś kogoś do czegoś zmusza? Cieszcie się póki Polska nie jest krajem islamskim, bo jak wejdzie islam to skończą się internety, balety i dupencje, a w zamian będziecie r*chać kozy jako jedyna rozrywka kulturalna obok wysadzania się i krzyczenia, że bieda jest przez zachód.



Twój post brzmi tak jaby nie dało się żyć bez religii i jakby jedyną alternatywą dla Kościoła był islam. Oba te punkty widzeia są totalnie wypaczone.

EdmundKemper

2012-10-15, 16:12
Tylko jedno pytanie się nasuwa. Dlaczego ateiści najeżdżają na katolików skoro nie powinno ich to w ogóle obchodzić? Coś jest źle? To weź sprawy w swoje ręce, a nie wyżywaj się w Internecie jak to jeden z drugim jest zły, bo jedynie robisz pośmiewisko z siebie i swoich poglądów, a nie pomagasz. Widzę, że ateiści stworzyli sobie na siłę coś na czym można się wyżyć mając zły dzień.

Br...........ki

2012-10-15, 16:13
Czekam aż jakiś półinteligent napiszę "jak można wierzyć w coś, czego się nie widziało"

FunkDoc

2012-10-15, 16:19


Nie wiedziałem że tyle tu debili. Gdyby było coś takiego jak Bóg to zaprawdę nie pozwoliłby żeby takie bezmózgie ewenementy posiadały aparat mowy. Więc wniosek prosty, Amen k***a!

:szczerbaty:

sorra18

2012-10-15, 16:49
Taka to wielka tragedia ze was ochrzcili no ja niewiem o co kaman, kaze wam ktos na tace klas? Ogolnie macie wybór. To ze tam kuria uważa to za grzech bodajże to ch*j każdy ma wybór. Apropo dawania na tace. Pewnie wiekrzosci gimbazy starzy daja co by wzucili. Na dragi alkochol wydupca sie wiecej ale to was nieboli wolalbym zeby gownazeria j***la to na tace niz na dopalacze i inne scierwo ktore do konca ryje wam beret. A i do tego nie jestem katolem a nawet jak jestem i biczuje sie co 4 godziny to ch*j wam do tego.

Dziwi mnie tylko ze na wszystko sie sra a porzadku sie niechce zrobic. Nie sztuka jest wszystko opluwać ale zbudowac cos nowego. Gdyby wiekrzasc narodu sie wzburzyla to by sie z barachlem zrobilo pozadek. A o ile kosciol robi swoje to jednak Rzad robi wiekrza kzywde kradnac miliardy a nie pieniadze z tacy w dodatku trwoniac ciezke pieniadze. Wiec bez jaj. Szanowanie blizniego niezabijanie pomaganie innym takie to k***a zle be i niedobre. Masakra wescie sie k***a ogarnijcie a nie idzcie za baranami ktorzy krzycza i oplowaja wszystko bo to juz nudne w ch*j.

Joseph_Fritzl

2012-10-15, 16:53
Nie wierzysz w Boga?! A chcesz wpie**ol?

Barca1

2012-10-15, 16:57
Ale ch*j was powinno obchodzić czy ja w coś wierze czy nie zajmijcie się własnym życiem i nie próbujcie mi czegoś narzucać. Jestem wierzący, ale w kościół nie wierze. Wchodzę na sadola pooglądać Sadystyczny humor czasami dowiedzieć się czegoś nowego ale k***a co 2 dzień dowiaduje się że jestem kretynem bo wierzę w coś w co wy nie wierzycie i to wy macie racje.